Buyyrunnn taze, sıcak sıcak yeni çıktııııı '' sohbeteee'' :))))

eylüldee buradymışşş
kızz eylüll bu arada yenii tarifini gördümm çok hamartsın
azcık bana da öğretsene

yok ben sana gülmek için geldim

sağol canım ama öyle hamarat olduğum söylenemez dee seviyorum yapmasını hep tariflere bakarak yapıyorum :126::126:

yok ben sana gülmek için geldim

sağol canım ama öyle hamarat olduğum söylenemez dee seviyorum yapmasını hep tariflere bakarak yapıyorum :126::126:

heeee güll güll iş yerinde boş boş oturan insan böyle oluyor işte topik topik geziyorumm uğraşcak bişe yok
bende de ölçü sorunu var bir türlü ölçüleri tutturamıyorum ya çok oluyor yada az

aynen bende can sıkıntısından her yerdeyim

hımm bilmem ölçüyle iligli pek sorun yaşamadım da sunumu pek beceremiyorum sanırım

aynen bende can sıkıntısından her yerdeyim

hımm bilmem ölçüyle iligli pek sorun yaşamadım da sunumu pek beceremiyorum sanırım

sunumda zaten hiç becerikli değilim
ama gördüğüm kadarıyla senin sunumlarda iyi bee
senden iyi aşçı olurr diyim sana
bence sana güzel bir yer açalım pastane cafee gibi

sunumda zaten hiç becerikli değilim
ama gördüğüm kadarıyla senin sunumlarda iyi bee
senden iyi aşçı olurr diyim sana
bence sana güzel bir yer açalım pastane cafee gibi

iyi miii tenks o zaman

yok kız o kadar da değil annemden geçti sanırım o usta bu konularda hayali vardı cafe açmak gibi ama hep hayalde kaldı

iyi miii tenks o zaman

yok kız o kadar da değil annemden geçti sanırım o usta bu konularda hayali vardı cafe açmak gibi ama hep hayalde kaldı

belki olur bir günn :26::26:
sen açarsın belli mi olurr. bende öğrencin olarak başlarım işe

kızlaaaarrr merhaba bugün müdürüm yok işler çok sıkıcı aranıza geldim beni de kabul eder misinizzz

hoşbuldummm bu kk bende bağımlılık yaptı resmen çıkamıyorum siteden işte evde sürekli kk dayım geç farketmiş olmam ne kötü

nerelerdeniz yakınmıyız uzakmıyız yazıyoruz mu:) :44::44::44:

bende öyleyim iş yerinde boş boş oturunca buraya alıştım çıkamıyorum şimdi :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…