Buyyrunnn taze, sıcak sıcak yeni çıktııııı '' sohbeteee'' :))))

merhaba canım hoşgeldin nasılsın yaş kaç ben 26 yaşındayım istanbuldayım bekarım 2 yıllık görüştüğüm bi sevdicegim var banada tavsiye eder misin evliliği canım =)

Hoşbulduk canim iyiyim Saolasin sen nasılsın ? 22 yaşındayım ankarada yaşıyorum 1 yıllık evliyim :)) walla herkese tavsiye ediyorum sevgililik işi boşMuş evlenince anladım:) en güzeli evlilik=)

Hoşbulduk canim iyiyim Saolasin sen nasılsın ? 22 yaşındayım ankarada yaşıyorum 1 yıllık evliyim :)) walla herkese tavsiye ediyorum sevgililik işi boşMuş evlenince anladım:) en güzeli evlilik=)

iyiym allaha şükür canım bende 26 yaşındayım bekarım malesef bi sevdicegim var hayırlısı diyip duruyoruz işte =)

Eger sevip seviliyosan ve en önemliside anlaşıp herşeyini paylaşabiliyosun bende kesinlikle tavsiye ederim :) sohbet almış yürümüş gene ya bebekli olunca geç dahil oluyorum kızlar kusura kalmayın

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar ya telden cvp yazarken alıntı yapamıyorum,nasıl yapıosunz hele bi anlatın bana sevabına :)

önemli degil canım artık hayırlısını diliyorum rabbimden belkide biraz zaman var olmamız için biz facede kızlarla ekleştik facede sohbet ediyoduk tabi gündüzleride burayı aksatmıyoıruz =)

Merhaba kızlaar 😊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhaba canım hoş geldin =)

Kızlar ya telden cvp yazarken alıntı yapamıyorum,nasıl yapıosunz hele bi anlatın bana sevabına :)

biz bi kaç arkadaş aldık muhabbeti yürüduk facelere kadar canım yakında kısmetse buluşma ayarlıcaz =)

Sagol canm iyiym sen naslsnn 😊 bende 20 yasndaymm calısmıyorum aynı seklde istanbulda yasıyorum sevdicegimm var 😊

Oh negüzel iyi yapmışınız,ben face açmadım hiç bu gidişle açıcam zaten.Azcık kaynaşında öyle buluşun hatta toplaşıp denize gidin gırgır şamata miss.

Sagol canm iyiym sen naslsnn 😊 bende 20 yasndaymm calısmıyorum aynı seklde istanbulda yasıyorum sevdicegimm var 😊

bende allaha şükür iyiyim canım ne güzel istanbulun neresindesin face varsa ekleşelim canım biz grup kurduk facede =)

vallla çok iyi oldu canım yaaaaa aç bencede biz bekliyoruz deniz olayı olmazda biz kaynaştık vallla canım baya buluşma yapıcaz inşallah =)

Maleseff kullanmyrm face canm 😊 fatih canm sen 😊

Bende yeniyimm burda ama cok iyi oldu benm icnde yaa 😊

Tesekkür ederim canm aa karsıdasn 😊

Evlilik nasıl bisey sormak istiyorum evli olanlara bende adım atıcam insallah 😊

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…