Buyyrunnn taze, sıcak sıcak yeni çıktııııı '' sohbeteee'' :))))

Ozgegrgr

Deisi
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2013
923
78
Merhaba kızlar heryerde muhabbetler almış yürümüşş ucu bucağı yok bizde burda sohbet edelim tanısalım dertleşelimm

Merhaba kızlar heryerde muhabbetler almış yürümüşş ucu bucağı yok bizde burda sohbet edelim tanısalım dertleşelimm

ay valla iyi olur bu aralar konuşacak kimsem yok yakınımda sıkdlm bee eee napıyorsunuz ne ediyorsunuzz bakalm

merhabalar bende varımm çogu muhabbetler almış yürümüş valla topiklerde çok iyi anlaşıyolar neden bizim öyle olmuyo ki =( fransız kalıyorum bütün konulara

merhabalar bende varımm çogu muhabbetler almış yürümüş valla topiklerde çok iyi anlaşıyolar neden bizim öyle olmuyo ki =( fransız kalıyorum bütün konulara

ay valla iyi olur bu aralar konuşacak kimsem yok yakınımda sıkdlm bee :deee napıyorsunuz ne ediyorsunuzz bakalm

kızlar kusura bakmayn gıremedım bugun valla herkes muhabbeti koyulaştırmış aralarada kaynayamıyoruz :))) Bizde kendi muhabbetimzi oluşturalm Eee nasılsınız nerelerdensiniz

Selam hayırlı olsun topigin:))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Selam arkadaşlar bende katılıyım dedim iyi etmişmiyim :) :)
Nasılsınız?

merhaba bağyanlar
Iyi ki üye olmuşum buraya. Bi çok şeye bakış açım değişti

napalım canımm oturuyoruzz yanlızlıktan patlıcmm

selam hayırlı olsun topigin:))

selam arkadaşlar bende katılıyım dedim iyi etmişmiyim :) :)
nasılsınız?

hoşgeldiniz kızlarr ben iyiyim sizler nasılsınız neler yapıyosunuz hangi illerdensiniz evlimisinizzz çabuk cvp verin bakıyımmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…