Buyyrunnn taze, sıcak sıcak yeni çıktııııı '' sohbeteee'' :))))

Maleseff kullanmyrm face canm 😊 fatih canm sen 😊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Selaaammm kızlaar ben gelddiiim gezdim azcık bugun kocişimlee ondan gec giirdimm

hoşgeldin sefimli biz sohbeti baya yürürttük ohhh ne güzel gezin hayat size güzel biz bekarlar güzel degil malesefff

Tesekkür ederim canm aa karsıdasn 😊

evettt canım karşıdayımmm ugrarsan beklerim buralara =)

neyse tatlışlar ben yatıyore artık yarın iş var maleseffff =9 iyi geceler herkese

Kızlar ya telden cvp yazarken alıntı yapamıyorum,nasıl yapıosunz hele bi anlatın bana sevabına :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benimki dokunmarik yazının üstüne dokun ekrana tuşa basar gibi alıntı yap secenegi çıkıo gerisini bilmm bnmki bole😄

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi...

Evlilik nasıl bisey sormak istiyorum evli olanlara bende adım atıcam insallah 😊

Çok güzelll ama zor aman ney kolayki zaten keyifli yanii hayırlısı olsun şimdiden 😉

Tmamm canmm aklımda kolay gelsn smdiden iyi gceler canmm

Tesekkür ederm canm güzel bi o kdarda yorcu olmaldr 😙 ayy valla su çeyzler beni geryo ufak tefek seyler falan artk bsey varmı yokmu kaldmı kasılıyorum 😞

Evlilik nasıl bisey sormak istiyorum evli olanlara bende adım atıcam insallah 😊

hoşgeldin sefimli biz sohbeti baya yürürttük ohhh ne güzel gezin hayat size güzel biz bekarlar güzel degil malesefff

bekarlıkta güzel evli olmakta herseyın kendine özgü güzelliği var ikisinide zamanınnda iyi yasamak lazım evlilik cok güzel ama zorluklarıda var alısmak emek istiyo biraz ama sevdiğin insanla bişeyler paylaşmak paha biçilemez :))

Ceyiz işi oda zor aman tatlı telaşlar cnm eksik olsa ne olucak hiç kasma kendini mutlulugunuz eksik olmasın varsın çeyiz eksik olsun kısmetse ne zmn dügün😃

evett canım tabikide zorlukları da vardrı seninde söyledigin gibi sevdigin insanla bişeyler paylaşmak paha biçilemez =)

Kızlar güzel günler olsun inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş Cumanız ve geçmiş kandilininz mübarek olsunnn :))

aaa yenii sohbett topiği açılmışş görmedimm nasıll kaçırdımmm

selamm kızlarr bendee gelebilirmiyim :26::26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…