Burhan'ın Çeyiz Topiği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Margaret Hale ’e katılıyorum, sürekli alışveriş yaptığın marketteki kasiyerle samimi ol, x ürün gelince benim için ayırır mısın de, marketlere beyaz eşya mutfak eşyası vs gelince anında kapış gidiyor, bir gün sabahın köründe maaş kuyruğu gibi market önünde açılmasını bekleyenlerin kuyruğunu görünce gözlerim pörtlemişti😂

Neyse ben hoşgeldin’e gelmiştim, bir süre gitme lütfen 🙏😂
Hoşbulduk Mune abla💐aplamm😂. Bana fikir verir misin başka neler evde kullanışlı oluyor mesela, şu olmazsa olmaz dediğin neler var ?😁😁 kalabalık eşyadan ziyade işe yarar parçalar iyi olur diye düşünüyorum.

Hoşbulduk Mune abla💐aplamm😂. Bana fikir verir misin başka neler evde kullanışlı oluyor mesela, şu olmazsa olmaz dediğin neler var ?😁😁 kalabalık eşyadan ziyade işe yarar parçalar iyi olur diye düşünüyorum.
Kuşum şimdi dışarı çıkmam lazım ama gelince fırsat bulur bulmaz konunu bir okuyayım, neler aldın neler almayı düşünüyorsun bir fikrim olsun ona göre yazayım olur mu? Evet aman kalabalık olmasın zaten, az öz ama olmazsa olmaz kullanışlı şeylere yönelmek en iyisi, döndüğümde yazarım 😘😘😘

Kk yi bu yuzden seviyorum 🤗 her konuda ilgisi, bilgisi olan birileri var. Kac litrelik aldin, eski tip derken kapagi en eski tip olandan mi yoksa tik tik acilip kapanandan mi? Sence fark var mi, mutlaka olmali mi? Olmasada olur mu? Ben mesela acayip duduklu kullanan biri degilim ama cok kullananlar da var ona gore dipnotumu vereyim oyle anlat bana
Şöyle ki esimin baya eski tip Screenshot_2024-03-26-18-23-49-658_com.android.chrome.jpg o çok memnun ama ben kullanamıyorum . Bunlardan çekiniyorum .
Fissler 6 litre aldım benim için çok pratik kullanımı . Eşim ikisini de kullandı ona göre fissler biraz daha kısa sürede pişiriyor dedi ama o eskisine hayran :) ya da o kadar para verdim diye beni uyuz ediyor . Ben düdüklü seviyorum kısa sürede pisiriyo pratik geliyo ama evde zaman çoksa tencerede de oluyor çoğu şey . Çok kullanmiyorsan önceliğin şimdilik olmasın derim .

Şöyle ki esimin baya eski tip Eki Görüntüle 3407388 o çok memnun ama ben kullanamıyorum . Bunlardan çekiniyorum .
Fissler 6 litre aldım benim için çok pratik kullanımı . Eşim ikisini de kullandı ona göre fissler biraz daha kısa sürede pişiriyor dedi ama o eskisine hayran :) ya da o kadar para verdim diye beni uyuz ediyor . Ben düdüklü seviyorum kısa sürede pisiriyo pratik geliyo ama evde zaman çoksa tencerede de oluyor çoğu şey . Çok kullanmiyorsan önceliğin şimdilik olmasın derim .
Anladim canim yok benim ki bunlara gore ust modeldi bunlari kullanmayi bende sevmiyorum. Sirasiyla gidiyorum iste tencere setleri, gunluk ve misafirlik catal kasik bicak takimi, gunluk yemek takimim tamam. Misafirlik yemek ve kahvalti takimi, buyuk boy tencere ve duduklu de alacagim. Asiri kullandigim soylenemez. Et veya baklagil haslarken kullaniyorum sadece o yizden de normal segment birsey alirsam yeterli sanirim

Anladim canim yok benim ki bunlara gore ust modeldi bunlari kullanmayi bende sevmiyorum. Sirasiyla gidiyorum iste tencere setleri, gunluk ve misafirlik catal kasik bicak takimi, gunluk yemek takimim tamam. Misafirlik yemek ve kahvalti takimi, buyuk boy tencere ve duduklu de alacagim. Asiri kullandigim soylenemez. Et veya baklagil haslarken kullaniyorum sadece o yizden de normal segment birsey alirsam yeterli sanirim
Yani açıkçası kuş kondurmuyo :) ama benim isteğim vardı çeyiz namına aldığım tek şey oldu

Yani açıkçası kuş kondurmuyo :) ama benim isteğim vardı çeyiz namına aldığım tek şey oldu
yinede sevinmelisin duduklu kullanan bi esin var. Benim esimin evde duduklu olup olmadigindan ne ise yaradigindan bile haberi yok 🤣
Benimde icimde kalan seyler var bende aliyorum cabim suc degil ki. Neyi istersen butceni zorlamadigi taktirde al bence

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X