Burhan'ın Çeyiz Topiği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Suan surekli oturacagim evim ortada yok 🙈 toki verdiler gitmeyecegim sanirim. Biz kendimize gore bi ev yaptirmak istiyoruz eger oyle olursa mutfagimin depoloma alanini kullanisli yaptirmaya dikkat edecegim. Ama su zamana kadar aldiklarim da tokiye bile sigar saniyorum.
Evin ne kadar kucuk 1+1 mi
İki artı bir ama 80 M2 ekstra depolama alanları yok maalesef

Yukarda bı yerlerde paylaşmıştim. Ya evet zarif ama o kadar çok var ki ya da ben çok baktım fazla bakınca sıkılıyorsun
Koyu renk seviyorsan alternatif olsun diye atayım dedim. Bunları çok beğenmiştim. Dışı mat siyah, içi sırlı, desenli gibi. Siyahlı, koyu yeşilli. Hem bohem bir masada olur, hem de goldlarla bile şık durur.

Eklentiler

• IMG_5638.png
    IMG_5638.png
    724,6 KB · Görüntüleme: 54
Koyu renk seviyorsan alternatif olsun diye atayım dedim. Bunları çok beğenmiştim. Dışı mat siyah, içi sırlı, desenli gibi. Siyahlı, koyu yeşilli. Hem bohem bir masada olur, hem de goldlarla bile şık durur.
Bu porselen değildi diye aklımda kalmış ama buna benzer biseyinkaracada görmüştüm, bu hangi marka

Geçmiş olsun. Geçen ay oralardaydım. Tanıdığım tüm depremzedeler yavaş yavaş ev düzmeye başlıyor. Allah kolaylık versin. 🥹
Tesekkur ederim yine gelirsen tanisalim bi gun 🤗 Mecburuz bi yerden baslamaya. Birde sunu sorayim ben arkadasin sayfasini fazla kirletmek istemiyorum 🤣 duduklu tencere alacagim ona kararsiz kaldim. Karaca var, ayrica evdeyken schafer kullaniyordum normal bi duduklusunu acaba. Hangi marka iyi olabilir. Fisslere o kadar lara baymak istemedim acikcasi.

Tesekkur ederim yine gelirsen tanisalim bi gun 🤗 Mecburuz bi yerden baslamaya. Birde sunu sorayim ben arkadasin sayfasini fazla kirletmek istemiyorum 🤣 duduklu tencere alacagim ona kararsiz kaldim. Karaca var, ayrica evdeyken schafer kullaniyordum normal bi duduklusunu acaba. Hangi marka iyi olabilir. Fisslere o kadar lara baymak istemedim acikcasi.
Ya ben gaza gelep fissler aldım esikin eski tip duduklusu var o eski tipi daha çok seviyor :) benim patlama korkum olduğu için fisslerden memnunum ama cidden pahalı

Ben anlamıyorum bu Fissler ne yapıyor zaten. 😁 Benimki Tefal, memnunum. Anneminki Emsan. Onunki de iyi. Çok düdüklü tencere kültürüm yok zaten. Arada bir et suyu ya da mısır kaynatmak için kullanırım. 😁

Ben anlamıyorum bu Fissler ne yapıyor zaten. 😁 Benimki Tefal, memnunum. Anneminki Emsan. Onunki de iyi. Çok düdüklü tencere kültürüm yok zaten. Arada bir et suyu ya da mısır kaynatmak için kullanırım. 😁
Bişi yapmiyo :)) denedim gördüm

Ya ben gaza gelep fissler aldım esikin eski tip duduklusu var o eski tipi daha çok seviyor :) benim patlama korkum olduğu için fisslerden memnunum ama cidden pahalı
Kk yi bu yuzden seviyorum 🤗 her konuda ilgisi, bilgisi olan birileri var. Kac litrelik aldin, eski tip derken kapagi en eski tip olandan mi yoksa tik tik acilip kapanandan mi? Sence fark var mi, mutlaka olmali mi? Olmasada olur mu? Ben mesela acayip duduklu kullanan biri degilim ama cok kullananlar da var ona gore dipnotumu vereyim oyle anlat bana

Patlamiyor ve kapagini hemen acabiliyosun bildigim belirgin ozellikleri bunlar. Ben de iki boy olsun dedim bazen kucuk gerek oluyor ama kararsiz kaldim. Asagi ekliyorum bilgin varsa

Eklentiler

• Screenshot_20240326_142025_Trendyol.jpg
    Screenshot_20240326_142025_Trendyol.jpg
    72 KB · Görüntüleme: 44
  • Screenshot_20240326_141937_Karaca.jpg
    Screenshot_20240326_141937_Karaca.jpg
    54,4 KB · Görüntüleme: 46
Daha yatağımızdan doğrulmadan ceyizci teyzeler kapıyor 😁
Margaret Hale Margaret Hale ’e katılıyorum, sürekli alışveriş yaptığın marketteki kasiyerle samimi ol, x ürün gelince benim için ayırır mısın de, marketlere beyaz eşya mutfak eşyası vs gelince anında kapış gidiyor, bir gün sabahın köründe maaş kuyruğu gibi market önünde açılmasını bekleyenlerin kuyruğunu görünce gözlerim pörtlemişti😂

Neyse ben hoşgeldin’e gelmiştim, bir süre gitme lütfen 🙏😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X