Burhan'ın Çeyiz Topiği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu arada sade bir şey arıyorsan bu çok şık. Canlı gördüm, ben burdayım diyor. Bunun muadili ürünler de vardı. Sanırım Güral ve Bella Maison’da görmüştüm. -SWEET MOM- -SWEET MOM-
Ya bi ara ben bunun gazına gelmiştim Margaret ama her marka yaptı ve sıkıcı gelmeye başladı

Bak böyle duruyormuş masada. 😁 Stoneware bir ürün bu muhtemelen. İkea’da çok oluyor. Porselene, seramiğe göre daha sağlam. Ama emin olamadım. Hep aynı tarz kombinlemek gerekir bunları. Bunların kremleri de vardı, o daha çeşitli kullanılabilir masada.

Eklentiler

• IMG_5635.png
    IMG_5635.png
    733,9 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_5636.png
    IMG_5636.png
    614 KB · Görüntüleme: 48
Ev geniş mu peki, benim evim küçük ve her şeyi az almaya çalışıyorum. Sonra sigmak da mesele
Suan surekli oturacagim evim ortada yok 🙈 toki verdiler gitmeyecegim sanirim. Biz kendimize gore bi ev yaptirmak istiyoruz eger oyle olursa mutfagimin depoloma alanini kullanisli yaptirmaya dikkat edecegim. Ama su zamana kadar aldiklarim da tokiye bile sigar saniyorum.
Evin ne kadar kucuk 1+1 mi

Bak böyle duruyormuş masada. 😁 Stoneware bir ürün bu muhtemelen. İkea’da çok oluyor. Porselene, seramiğe göre daha sağlam. Ama emin olamadım. Hep aynı tarz kombinlemek gerekir bunları. Bunların kremleri de vardı, o daha çeşitli kullanılabilir masada.
Tamamdir ona da bakarım çok teşekkür ederim

Suan surekli oturacagim evim ortada yok 🙈 toki verdiler gitmeyecegim sanirim. Biz kendimize gore bi ev yaptirmak istiyoruz eger oyle olursa mutfagimin depoloma alanini kullanisli yaptirmaya dikkat edecegim. Ama su zamana kadar aldiklarim da tokiye bile sigar saniyorum.
Evin ne kadar kucuk 1+1 mi
Hangi şehirdeydin?

Herkesin aile dinamiği farklı. Bizim eve o kadar kalabalık kişi nadir gelir. Gelirse de zaten hepimiz masaya sığmayız. Yarısı mutfakta, yarısı salondaki masada yer. Yer sofrası olsa yerde yer falan. Dolayısıyla tabakların hepsi bir arada yan yana istesem de durmayacak, takım olmasına ne gerek var öyleyse? 18 kişilik tabak alsam üç farklı 6 kişilik tabak alırdım ben. O hengamede, kalabalıkta kim kime dum dumayken kimse takım mı değil mi ona bakmaz bence. 😁
Cok haklisin bizim dinamik fazla canim yeri geliyor tasiyoruz bile 😁
Takim konusunda da haklisin tabak bulduklarina sukretsinler 🤣
Yine de fazla olmasin mi gorsel butunlugu gectim hadi

Cok haklisin bizim dinamik fazla canim yeri geliyor tasiyoruz bile 😁
Takim konusunda da haklisin tabak bulduklarina sukretsinler 🤣
Yine de fazla olmasin mi gorsel butunlugu gectim hadi
Sen garanticisin anladık. 😁 Bir tane günlük 6 kişilik, bir de misafirlik 12 kişilik al öyleyse. Misafir geldiğinde kalabalıksa yetmezse günlükleri çıkarırsın.

Sen garanticisin anladık. 😁 Bir tane günlük 6 kişilik, bir de misafirlik 12 kişilik al öyleyse. Misafir geldiğinde kalabalıksa yetmezse günlükleri çıkarırsın.
Sey ben uygun fiyatli birsey buldum o cok hareketli desen olarak, gunluge18 kisilik aldim onu

Eklentiler

• IMG-20240205-WA0005.jpg
    IMG-20240205-WA0005.jpg
    185,9 KB · Görüntüleme: 42
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X