Buraya yazmadan rahat edemezdim. Bu da benim hikayem:(

Offf aynen.... sanırım her insan böyle şeyler yaşıyor hayatında bir kez de olsa. Bayağı sarsılmıştım ben de dönüp baktığım zaman o gencecik Halime kendime yaşattıklarıma çok üzüldüm

Tamamini okudum, cok masum ve hassas kalpliymissin gercekten. Ne yasandigini bilemezsin ama sana etkisi baya kirici olmus. Bazen bu kadar kisa zamanda boyle olabiliyor, universitedeyken bana da olmustu ama ben 2 hafta sonra unutmustum:) Lutfen yeniden adapte ol ve yuzde yuz guvenerek bir seye baslama. Eminim etrafinda birileri vardir, biraz kafani dagitabilirsin yeniden guzel seyler olabilir. Hayat bu, herkes herkesi birakabilir. Daha sakin ve kendini guvende tutarak devam edebilirsin bence. Umarim en kisa surede daha iyi hissedersin❤

Ay inanmiyorum eskiymis buuuu ne kadar surede gecti? Simdi nasilsin cok merak ettiiiiiim

Tatli mesajınız icin teşekkür ederim, ama bu olay 8 sene önce yaşandı eski bir konuydu hortladı maalesef

Ay inanmiyorum eskiymis buuuu ne kadar surede gecti? Simdi nasilsin cok merak ettiiiiiim
Valla altı ay falan full ağladım sonra da yavaş yavaş geçti ama söyle diyim 2013 Aralık sonu hayatıma başkası girdi hem de benden bayagı büyük biri olduğu icin bu travmamı tetikleyecek bir şey yaşatmadı bana

Ama ne zaman mesajıma cevap gelmese ya da geç cevap gelse ya da okuyup o an cevap vermese ayni şey olacak korkusu ile yasamak çok zor oldu. Bu korkuyu atlattım mı bilmiyorum, evet herkes aynı degil biri serefsiz diye herkes serefsiz olacak diye bir şey de yok ama sanırım kendimi ikna edemeden ölüp gidicem bu konuyu tedavi edebileceğimi sanmıyorum, bende bıraktıgı derin bir iz bu oldu bir tek

Başka biri var bence yoksa iş biraz ciddiye binince sizle iletişimi kesmezdi.siz acı çekerken onun gününü gün ettiğini düşünün.Allahtan dersleri vermişsiniz yoksa çok pişmanlık yaşardınız.bende sevgilimden finallerden 1 hafta önce ayrılmıştım ve çok ders verdim alttan alarak son iki yılımda ve aşırı pişmanım bu kadar anlam yüklediğim için bir insana.duygusal boşluk varsa kendimizi biraz fazla kaptırabiliyoruz.bir süre sonra bu tepkilerinizin ne kadar aşırı olduğunu anlayacaksınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…