Buraya yazmadan rahat edemezdim. Bu da benim hikayem:(

Yaaa inanmıyorum ergenlik aşk hikayem tekrar bdv vitrinine düşmüş hemen sonunu yazıyorum size

O son akşam çocuk yanındaki arkadaşıyla birinin Doğum gününe gitmiş, orada bir kızla tanışmış ve sonrasında uzun sure o kızla sevgili oldular. O zaman stalklamıstım, kızla Japonya’ya Portekiz’e falan gitmişler Amerika’ya gitmişler vs, ben o zaman o yasta Nişantaşı’ndan kanyona izin almadan gidemiyordum İnsan sevgilisiyle gezmek dolaşmak istiyor tatile gitmek vs, ben de yaptım bunları ama 20 yasında degil 26 27 yasında yaptım. O zaman icin mümkün degildi benim icin. Neyse sonrasında çocuk o kızla ayrılmış yurtdışına yerleşti bir süre orada yaşadı. Sonrasında döndü Türkiye’ye burada bir kızla beraberdi, ama ailesinin onaylamadığı biriymiş kız, sonrasında da o kızla yurtdışına gidip aniden evlendiler. Simdi de iki çocukları var. Ara ara gördum çocuğu bu arada, o zaman da yakın oturuyorduk simdi de öyle. Karısı cok tatlı bir kız blog sayfasını takip ediyorum hatta.

O zamanda yaşadıklarım üzücüydü tabii cok acı çektiğim doğru, hala hatırlıyorum her ayrıntıyı. Rt yaptığı tweeti, like attığı fotoğrafları bile ama hani bir üzüntüm ya da hissim yok yani, cok uzun zaman geçti üstünden başkaları geçti bende travma oldu gerçekten ama her insan aynı değilmiş bunu öğrendim. O böyle bir sey yaptı diye herkes aynı şeyi yapacak diye bir sey yok, o yuzden buna takılıp kalmamak cok onemli

Ay kız bu da amma kazanovaymış

Aslinda ne guzel bi ders herkese. İnsan onsuz yapamam saniyor ama herkessiz de yapiyor

Oyle guzel anlatiyorsun ki film seridi gibi o son aksama gittim

Çok açık ve net söylüyorum. Hayatında başka birisi var. Bak bu adam hayatında başkası olmadığini farzedelim. O zaman ciddi dengesiz biri . Yani her halükarda verilmiş sadakam varmış diyip hayatına devam etmelisin.

Geri döndü mü veya haber aldınız mı neden böyle yapmış merak ediyorum ? :) derken gördüm mesajınızı okudum :)

belkıde hauatında baska bırı vardı bir den cekıp gittıyse hayatınızdan..

Ay konuyı okuyunca eski oldugunu farketmedim,bir an 8 yıl önceki ben canlandı gözümde aynı bu şekilde bir ilişkim olmuştu kısacıktı ama beni derinden sarsmıştı.Yemeden içmeden kesilmiştim ,sınıfta kalmıştım,Sürekli ağlıyordum ve onu tamamen unutmak 5 yılımı aldı ,hala o dönemde yaşadığım üzüntünün izlerini taşıdığıma inanıyorum ,gencecik yasımda kendime ettiğin eziyete üzülüyorum,özgüvensizliğimi hep bu olaya bağlarım yada aşırı duygusal oluşumu,ne gerek vardı ki.Şuan görsem göz ucuyla bakmayacak kadar umrumda değil.Sakın boyle aşk sandığınız saplantılarla psikolojinizi bozmayın

Ya bu duygusal boşluk yazmıyorsa sallamayacaksın hayat bir kez herşey erkek değil hayatının 1.noktasına Alman temel hatan boşver onu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…