Bugün ne giydin? Çek görelim..

tweety rujunun rengi süpermişşşşşşşşşşşşş bayıldım nedir onun markası...

maixcim karalar bağlamışsın ama çantan süper bayıldım valla akannehir
tutiiiiiiiii tarzına hayranım canım ya giydiğin herşey çok yakışıyor inan
düş güzellik ve zevkler görecelidir bilirsin..

hani bebek odasına takılır ya beşiklerin üstüne,mor lamba böyle romantik güzel bişey :kedi:

bak şimdiiiiii hahahahaah ne kadar lamba warsa benzedim saol yaa hahah

canımmmm çok mersiii çok utandım annemde bana biblom diye seslenir genelde heheeopuyorumnanaktan

tuti soruna cevap vermemişim rujun markası ya gabrini yada flormar ikisinden biri emin olunca tekrar yazarım canım nosuyla aklinialirimsmile

tweetiyim çok mersi tatlım sanada yakışıyor her şey emin ol canım...uyduruyorum kafamdan bişeyler giyiyorum işte ortaya böyle bi tuğçe çıkıyor çok saolasın canım...opuyorumnanaktan

cennet kokulum şuan gözüküyor tatlım resmim... acaba senin internetle alakalı olabilirmi firefox yada explorer le alakalıdır cnm...

Tutti,maix, twetty, cennetkokulum harikasinizzzzz kizlar ay sizi gorunce ekliyesim geliyo 3 defa ekledim kursamda kaldi olanlar yuzunden
Twetty canim ama ruj olmamisti ben begenmedim rengini
Ponnus seni unutmustum ben bebeyim sende cok zarif ve şiksin

yav yapma lapınu senle hıc alakası olmayan bır konu ıyı bende eklemeyım ozaman benım 100 tane var resmım bosverrr bu topık neler gordu :umursamaz:

Cennetkokulum bebeyim biliyorum alakasi yok ama eskiden daha kaliteliymisya yeniler kaliteyi bozdu gibi sanki denildi neyse ama canim sensiz olmaz hersey yakisiyo sana birtanem

bayadır takip ediyorum fotolarınızı kızlar.gerçekten çok şıksınız a.s. ben de bir foto eklemek istedim:asigim: alıntı olmazsa sevinirim bebikler Şeniz

Son düzenleme:
eklesem mı eklemesem mı karar veremedım bu saate kadar sonra eklıyım dedım hem tel cok net gostermıyor hemde kortizon iğneleri sayesinde 15 gunde 48 kilodan 52 ye çıkınca kendimi çok çirkin hissediyorum :kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…