Bugün ne giydin? Çek görelim..

XZGı BU KıLO ALMIŞ HALıN Mı?
KIS MAŞALLAHH TAŞ GıBıSıNNNN

BEN NAPIYIMMM 58 KıLOYUMMMMM AYY BAKKK BEN KENDı HALıME ÜZÜLDÜMMM:çok üzgünüm::1no2:

XZGİ BU KİLO ALMIŞ HALİN Mİ?
KIS MAŞALLAHH TAŞ GİBİSİNNNN

BEN NAPIYIMMM 58 KİLOYUMMMMM AYY BAKKK BEN KENDİ HALİME ÜZÜLDÜMMM:çok üzgünüm::1no2:

Canım göbeğim ve yüzüm öyle bir şişti ki inanamazsın,bugun annemin arkadasları gördü hayrete düştüler nasıl böyle şiştin diye ohaoldumsmile göbeğimi burda içeri çektim beni tanımayan birisi hamilemisin dedi bana sadece göbek çıkık olunca kaydirigubbakcemile3
bir iki ay içinde düzelirmişim ama çok şükür :kedi:

canım ne oldu ki düzelirmişim demişsinn dr mı gittin hayırdırr

KISLARRRR WALLA HEPıNıZDE HARıKASINIZZZZ
MAŞALLAHHH
UZAKTAN UZAKTAN TAKıP EDıYORUMMM:1ninca:

A sen de mi? laelaelaelaelae ugg görmekten ölcem artık ya
ama tarzın süper tuttum :lepi:

Son düzenleme:
yok gordum tutı cok hossun yıne

teşekkür ederim tatlım saol...
avatarınada bayıldım elektrııkkk bugiiii kaydirigubbakcemile3

heheheh bende çok seviyorum avatarımı

saol canımcım olurmu ya ekle sende hepimiz ekliyoruz boşver olanlar eskide kaldı...

kkontes çok tatlı olmuşsun canım...kabanına bayıldım...
ugg bendede var herşeyle çok tatlı oluyor ama çok çakması yapılınca soğudum ugg larımdan...

xzgi canım hey maaşallah çok uyumlusun bayıldım üstündeki bluza...

hepiniz afetsiniz bayanlar....opuyorumnanaktan

merci Tuti'cim a.s. ben soğuyamıyorum vallahi,bi onlar bi de converse ,tek geçerim:asigim:

converseyi bende çok severim kkontes cim ...

bugün bi elbise aldım bayanlar ama erkek arkadaşım bi dünya laf söyledi elbiseme yarın iade etmeyi düşünüyorum oysaki ne heveslerle almıştım ühüüüüüüüüüüü

ben de kan hapı yüzünden 55 den 63 e fırladım 3 ay içinde.güç bela 61 e indim şimdi...:a015:

Selayhus çok hoş gözüküyosun gözümü tırmalayan tek şey içine giydiğin beyaz bady onu giymesen çok daha hoş gözükür tabi bu benim fikrimopuyorumnanaktan

elbiseni çokkk merakk ettimm
canım ya(((((

Kızlarr hepinizzz çok şıksınızzalkisalkisalkis
Ben hep foto çekmeyi unutuyorum yaaa o yüzden ekleyemiyorummmboshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…