Bugün ne giydin? Çek görelim..

yok kız sığardın likralı bu bluz :KK1: tşk ederim de eğer yapabilirsek kontesime göndericem. o yüzden taze bitti dedim yanlış anlamaa :KK34:
anaaa likralimi , tühh :KK9:ben sakasina söylemistim zaten canim :KK66: , konntesscime de cok güzel yakisir.
yanlis anlicak bisey yok :KK16:

siyahın asaleti olmuşsun kuşum,beğendim:nazar:
ama ince fiziğin çok sinir bozucu huh:KK19:

ayy canım benim çok teşekkür ederim utandırıyosun beni. :KK17::KK17::KK54:

lilyumm fiiıııyfıttt (ıslık sesi:)))
süper çok beğendin incecik zariff :nazar:

ayy ne desem günaydıncım çok teşekkür ederim canım ya. çok naziksin bebemmm mutlu ettin çok beni :KK17::KK17::KK54:

Lilyum sende cok zarifsin guzelim

teşekkür ederim selayım sende ölesin:KK54: ama göremiyoruz seni nedennn :KK19:

lilyum çok güzel fiziğin var canım hep siyah giydiğini görüyorum renkli kombinleride çok güzel taşıyacağına inanıyorum :nazar:

teşekkürler tiwiti cim.:KK16::KK16: bu aralar siyaha takmış durumdayım. ne alıyosam elim gözüm hep siyaha gidiyo. duramıyorum çok yakıştırıyorum kendime ama geçcek inşallah :KK1::KK1:

lilyum85 fizigin cok hos ya :97: siyahlar yakismis
mihacımm çok teşekkür ederim çok naziksin :KK16::KK16:

yorumlarıma gelince :82::82:

jade sade ve çok hoş görünüyosun. hiçde salmamışsın kendini ben beğeniyom seni bebemm :KK16::KK16: :KK3::nazar:

barbiii çok güzel görünüyosun bluzun taytın saçların senn herşeyinle uyum içindesin maşallah sana yaa :nazar:

mihacım resmin açılmadı canım ya göremiyom ben seniii :26::26:

galiba beğendiğim ilk kombinin bu oldu canım
ya da en beğendiğim diyeyim:KK23:

deniz ve mehtap artik görebildim resmini. leopar deseni hic sevmem ama sana yakismis :21:

lilyum85 fizigin cok hos ya :97: siyahlar yakismis

jade bakimsiz deyince ben de merakla baktim :KK1: bence cok tatli görünüyorsun, bakimsiz falanda degilsin :KK6:

lilyumm fiiıııyfıttt (ıslık sesi:)))
süper çok beğendin incecik zariff :nazar:

jadee çok beğendim çok hoş olmuş bu kombin
üstündeki lacivert sanırım, kırmızı desenli gömleğinle çok hoş olmuş

barbi çok hoşsun yine canım

miha bence ten çorap giy vanilyada olabilir çok tatlı bir rengi var vanilyanın
lacivertle siyah, koyu kahveyle siyah bence birlikte kullanılmamalı
duruma ve elbiseye göre lacivertle kırmızı, taba, pudra rengi, gümüş rengi ayakkabı hoş olur
ten rengi çorap giyeceksen lacivert ayakkabıda güzel olur
miha ayrıca yazmayı unuttum elbisende pek yakışmış canım

Barbivekenimmmmmmm cok hos olmusun guzelim uyumlu zariff cok begendim
Jadecigim hos ve uyumlusun canim cizmeler siyahsa eger kahve tercih etmeliydin ama kahveyse cok hos yakismis

Lilyum sende cok zarifsin guzelim

Mihacim elbisen cok guzel durmus ama ayakkabi konusunda diger arkadaslara katiliyorum

barbimm çok zarif olmuşsun at kuyruğu saçlarında güzel gitmiş bu kombinee canım :nazar:
lilyum çok güzel fiziğin var canım hep siyah giydiğini görüyorum renkli kombinleride çok güzel taşıyacağına inanıyorum :nazar:
jade çok uyumlu şık bir kombin olmuş :nazar:

yorumlarıma gelince :82::82:

jade sade ve çok hoş görünüyosun. hiçde salmamışsın kendini ben beğeniyom seni bebemm :KK16::KK16: :KK3::nazar:

barbiii çok güzel görünüyosun bluzun taytın saçların senn herşeyinle uyum içindesin maşallah sana yaa :nazar:

mihacım resmin açılmadı canım ya göremiyom ben seniii :26::26:
Canlarımm hepinize tek tekk teşekkür ederimmm :KK69:
Beğenmenize sevindim öpüyorum hepinizii
:KK16:

selam kizlar ..
bir tek bu topikte resimlerin cikmamasi ilginc, ve sinir bozucu.. sirf bu yüzden girmez ve foto eklemez oldum.
acaba yöneticiler bu konu hakkinda bisey dediler mi?
ya da baska bir topik acsak burasini kapatsak nasil olur ki?

barbımmm her zaman kı gıbı harıkasın supersın bebegımmm :KK71:
jadecım sende cok sade cok hos olmussun :nazar:

selam kizlar ..
bir tek bu topikte resimlerin cikmamasi ilginc, ve sinir bozucu.. sirf bu yüzden girmez ve foto eklemez oldum.

buraya yöneticilerin birsey yazdiklarini görmedim canim bu konu ile ilgili..
yöneticilere direk olarak birsey soran oldumu bilmiyorum .. sorulmadiysa bu görevi sana veriyoruz :KK1:
egerki burda olmuyacaksa baska topik fikrine sicak bakanlardanim bende , böyle insanin bakma ve ekleme heveside azaliyor ..:KK37:

tamamdir selayim.. kötü icerik olarak postladim :)

insallah bir hal caresi bulunur.. bende böyle olunca resim eklemek istemiyorum cünkü..

barbim çok şeker olmuşsun kuzum taytını bluzünü çok beğendim :nazar:
jade canım kombinin çok hoş uyumlu olmuş özellikle kırmızı gömlekle kazağın duruşu çok hoşuma gitti
lilyumcum çok zarif ve hoşsun yine seni renkli de görmek isterim

aşkito canım katılıyorum ben de böyle hiç tadı olmadı yaa ortada resimler olunca çok daha renkli ve güzeldi

buraya yöneticilerin birsey yazdiklarini görmedim canim bu konu ile ilgili..
yöneticilere direk olarak birsey soran oldumu bilmiyorum .. sorulmadiysa bu görevi sana veriyoruz :KK1:
egerki burda olmuyacaksa baska topik fikrine sicak bakanlardanim bende , böyle insanin bakma ve ekleme heveside azaliyor ..:KK37:

+1+1+1:KK9:
katılıyorum selayıma sırf resimler gözükmüyor diye uğramıyorum buraya...

selam kizlar ..

barbımmm her zaman kı gıbı harıkasın supersın bebegımmm :KK71:
jadecım sende cok sade cok hos olmussun :nazar:

barbim çok şeker olmuşsun kuzum taytını bluzünü çok beğendim :nazar:
jade canım kombinin çok hoş uyumlu olmuş özellikle kırmızı gömlekle kazağın duruşu çok hoşuma gitti
lilyumcum çok zarif ve hoşsun yine seni renkli de görmek isterim

aşkito canım katılıyorum ben de böyle hiç tadı olmadı yaa ortada resimler olunca çok daha renkli ve güzeldi

+1+1+1:KK9:
katılıyorum selayıma sırf resimler gözükmüyor diye uğramıyorum buraya...

meleklerim çok teşekkür ederimm ayrıca bu konuda ben şöyle düşünüyorummm... buraya resim ekledikten sonra silmek yasak mı? yasak.. silenler oluyormu oluyor !! e biz bundanda şikayetçiydik hatırlarsanız.. bu şekilde eklenmesinin nedeni eklenti olarak ekledikten sonra silinemiyor olması olabilirrr. dikkat ederseniz eklentili resmi alıntılasak bile resim olarak çıkmıyoorr :KK61:

Son düzenleme:
X