Bugün ne giydin? Çek görelim..

denizmehtap çok da moda ama ben leopar desenini sevmiyorum
ama çok yakışmış sana, çok hoş olmuş canım beğendim :nazar:

ya evet leopar bu sene moda. ama ben hep sevmiştim leoparı. buyıl moda olduktan sonra cesaretle giymeye başladım işte.bir de daha önce leopar desenini hep orta yaş üstü bayanlara yakıştırırdım ben. ellili yaşlar mesela.sanırım 'yaş almaya' başladım !!!

ya evet leopar bu sene moda. ama ben hep sevmiştim leoparı. buyıl moda olduktan sonra cesaretle giymeye başladım işte.bir de daha önce leopar desenini hep orta yaş üstü bayanlara yakıştırırdım ben. ellili yaşlar mesela.sanırım 'yaş almaya' başladım !!!
50 yaş üstü bayan ve leopar mı:KK53:
bana da hep tam tersi gelmiştir
yaşı olan bayanlar genelde leopar gibi cesaret isteyen desenlerden çekinirler çünkü:KK69:
yani Türkiye'de %80 böyle
aşırı kokoş kesim hariç:90:

deniz ve mehtap artik görebildim resmini. leopar deseni hic sevmem ama sana yakismis :21:

lilyum85 fizigin cok hos ya :97: siyahlar yakismis

jade bakimsiz deyince ben de merakla baktim :KK1: bence cok tatli görünüyorsun, bakimsiz falanda degilsin :KK6:

heh çözdüm işi :86::86: $SAM_0506.JPG

kizlarr benim yardima ihtiyacim var :78: sizce bu elbisenin altina nasil ayakkabi giymeliyim? uzun cizmelerle ve siyah corapla denedim, sizce olmus mu? yoksa ten corap mi giymeliyim? :26: yardim ederseniz sevinirim :KK16:

Eklentiler

• $MWSnap068.gif
    $MWSnap068.gif
    48,1 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleyen: Moderatör:
elbisen saten ve klasik bir elbise olduğu için bu çizmeler olmamış.. daha ince bir siyah çorap ve topuklu ayakkabı giymelisin. elbise incecik çizme kaba kaçar :KK34::KK34:

elbisen saten ve klasik bir elbise olduğu için bu çizmeler olmamış.. daha ince bir siyah çorap ve topuklu ayakkabı giymelisin. elbise incecik çizme kaba kaçar :KK34::KK34:

bunu diyeceksiniz diye korkmustum :2: bunlar sicak tutuyoda :78: ama haklisin kaba duruyo, tesekkür ederim fikrin icin :KK71:

ee aklın yolu birdir, sende tahmin etmişsin :KK1: haklısın bu havada çok zor oluyor incecik giyinmek ama gidiceğin yere kadar çizmeni giy yanına al topuklularını sende :KK34:
rica ederim :KK34:

kizlarr benim yardima ihtiyacim var :78: sizce bu elbisenin altina nasil ayakkabi giymeliyim? uzun cizmelerle ve siyah corapla denedim, sizce olmus mu? yoksa ten corap mi giymeliyim? :26: yardim ederseniz sevinirim :KK16:

canim kesinlikle olmamis. siyah corap iyi ama ayakkabi olarak söyle bisey olur: $MWSnap069.gif

Son düzenleyen: Moderatör:
X