Bugün ne giydin? Çek görelim..

nilcim bence günlük için gayet hoş olmuş bu kombin:nazar:
neden özensizsin anlamıyorum ah bende böyle fizik olacaktı kiiiiiii:KK31:

selayım renk çok yakışmış elbisen de güzelmiş kol detayı çok hoş
gözüm kolye aramadı bu sefer kol detayından dolayı ama kolların çok boş yav :KK1:
nil bence bakımsız görünmüyosun detay çok belli olmuyor ama genel olarak hoş olmuşsun

Nilcim bi linkte bir şey çıkmıyor diğerinde ise foto çok belli olmuyor..
Yani giydiklerini pek anlayamadım ama fiziğin çok güzel.
Sen ve selayhus manken gibi annelersiniz ne diyelim maşallah :nazar:
:KK4::KK71:

selayhusum elbısen cok yakısmıs cok sade ve hos gozukuyor zewklı arkadasım benım
:

canim benim cok tesekkür ederim
selayım elbisenin gerçek rengi üzerindeki hali sanırım?
beğendim ben,seni böyle ışıl görmek çok güzel:nazar:
yavaş yavaş kımıl kımıl renklilere de geçer msin ki:KK53:
bilmemki cok kokos olmazsa onlarida giyinirim canim ,pembe , kirmizi farketmez :KK1:
selayım renk çok yakışmış elbisen de güzelmiş kol detayı çok hoş
gözüm kolye aramadı bu sefer kol detayından dolayı ama kolların çok boş yav :KK1:
nil bence bakımsız görünmüyosun detay çok belli olmuyor ama genel olarak hoş olmuşsun
varsin bos olsun......tskler canim :KK49:

nilcigim hernekadar tam net olarak göremesemde giydiklerinin yakistigini düsünüyorum ki$a uygun öyle salasta gelmedi gözüme :)

Son düzenleme:
nilcim bence günlük için gayet hoş olmuş bu kombin:nazar:
neden özensizsin anlamıyorum ah bende böyle fizik olacaktı kiiiiiii:KK31:

nilcigim hernekadar tam net olarak göremesemde giydiklerinin yakistigini düsünüyorum ki$a uygun öyle salasta gelmedi gözüme :)

selayım çok tatlı olmuşssun:nazar:
nilcim çok bulanık çıkmış ama hoş gibi gördüm ben:KK16:

tşk ederim arkadaşlar ,beğendiğnize sevindim..
azcık düzgün giyinince ekleyim dedim bende:KK1:yani bu benim en iyi hallerimden biri günlük için tabi:KK23:
resimlemeyi beceremiyorum ,bulanık oluyor başkasının çekmesi lazım ama yok kimse..
aslında buraya eklemeyi alışkanlık haline getirmem gerek ,hem böylece mecbur özenmek zorunda kalayım :KK66:

Selayhus sade hoş görünüyorsun ...
Nilcimm mankenimm pozlarına bayıldımmm ..Giydiklerini tam net seçemedim ama uyum ve fizik mükemmel...
Ilgın elbise satenmi anlamadım ama fiziğine yakışmış

selayhusum elbise tuniğini zaten çook beğenmiştim, üstündede harika durmuş manken kankammm :81::81:

nil inan hiç anlamadım resmi canım, ama seninde fiziğin göze batıyoor bir haylii :nazar:

ılgınn resmin hiç net değil ne yazıkki elbisenin modelini , içindeki beyazın nasıl birşey olduğunu hiç anlayamadımm :KK50::KK50: fiziğin hoş görünüyorr :KK34:

jadecim evet kendinden gömlekli gizli düğmeli dökümlü bir gömleği var o ayakkabıları giymedim canım altına evin içinde giymiştim çekinmek için sağol senin fiziğinde çok güzel maşallah:)))

selayım çok tatlı olmuşssun:nazar:
:
cok tesekkür ederim kuskam :)
Selayhus sade hoş görünüyorsun ...
tesekkürler jadecigim.:KK71:
selayhusum elbise tuniğini zaten çook beğenmiştim, üstündede harika durmuş manken kankammm :81::81:
o senin mankenligin :KK69: canim cok sagol
http://img694.imageshack.us/img694/9288/img005272011010118431.jpg

telefondan çektiğimiz için fazla belli olmamış elbisenin resmi
elbisen üzerine yakismis fiziginde cok düzgün masallah

Son düzenleme:
selam canlarım :KK19:
selayhus canım üstündeki elbisenin rengi ve modeli omuzlarındaki detaylar çok hoşuma gitti sanada çok yakışmış beğendim:KK16:
nilcim üstündeki kıyafetleri tam olarak anlayamasamda fiziğin güzel maşallah :82:
ılgın canım elbisen yakışmış. 2 çocuk için fizikte güzel maşallah:nazar:

selaycım elbisen çok hoş çok da yakışmış
sadece siyah kemer olmasaymış keşke hem çok kapatmış
hemde zaten incesin bel kıvrımını vurgulayarak daha da ince göstermiş

ilgin0707 elbise yakışmış fiziğinde çok hoş fakat bence bu elbiseyi yazın giy canım
sanırım kış olduğu için içine uzun bişey giyme gereği duymuşsun
yazın straplez bir badyle birlikte giy aynı renkte bir de ayakkabı

men geldimm :82::82:

$SN853750.jpg

deniz ve mehtap : eteğini ve kemerini çok beğendim canım leopar desenli bir şey giymediğim için onu beğenmedim ama sana çok yakışmış:-)
jade : her zaman ki gibi çok uyumlu giyinmişsin zaten fiziğin süper:-)
ilgin0707 : bacakların çok düzgün elbisende harika ama o elbisenin içindeki beyaz şey boğmuş sanki

deniz ve mehtap : eteğini ve kemerini çok beğendim canım leopar desenli bir şey giymediğim için onu beğenmedim ama sana çok yakışmış:-)
jade : her zaman ki gibi çok uyumlu giyinmişsin zaten fiziğin süper:-)
ilgin0707 : bacakların çok düzgün elbisende harika ama o elbisenin içindeki beyaz şey boğmuş sanki
Tatlım teşekkür ederimmmm :KK54::KK54::KK54:
Lilyumcum kazağını beğenmedim o hariç güzelsin canım...

X