Bugün ne giydin? Çek görelim..

ben kazene sormuştum
foto yüklenilen siteler sonradan o fotoları kullanabiliyormuş (orda kayıtlı kalıyor ya hani fotolarımız)
bu olayı ortadan kaldırmak için 'konuya cevap ver' bölümündeki 'eklenti ekle' kısmından foto eklememiz gerektiğini söyledi

Son düzenleme:
Resim koyma konusunda eğer kendi resmimizi internette bişey aratırken görünce rahatsız olucaksak yüzümüzü saklayarak ekleyelim paylaşımları. Zira nickimizi googleda yazıp görsellerde aratırsak kendi resimlerimizi görebiliyoruz.

$SDC12755.jpg

işte yaptımmmmmmmmmmmm:KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

eklemiş olduğum resimleri nasıl silebeilirim canlarım şu yukardakini nasıl sileceğim yardımcı olurmuusun :)

barbi süper olmussun saclar cok güzel olmus
jade senin tarzını her zaman beğeniyorum yine sade ve şıksın

tamam anladım canlarım yeni ekleyim teşekkür ederim uyarınız içiçin peki eklediğim konulşarı nasıl silebilirim yardım edermisiniz.:KK34:

tamam anladım canlarım yeni ekleyim teşekkür ederim uyarınız içiçin peki eklediğim konulşarı nasıl silebilirim yardım edermisiniz.:KK34:

eklenenler burdan normalde silinmiyor ..
ama yanlis bir foto eklediysen yarim saat icinde degistirebiliyorsunuz mesajini asagida butonu oraya basip neden degistiridign gerekcesini yaziyorsun ...

buda benden olsun yilbasi aksami giydigim elbise. altinda siyah coraplarim vardi :KK49::KK49:...

$IMG_8252.jpg kemerim birazcik yerinden oynamis ..
elbiseyi daha önce pembe dolap a eklemistim
$IMG_0746.jpg

Vay be bu topik bile boşsa diğer topikleri düşünemiyorum tadı kalmamış burada bir şeyin:KK57:

Selayhus elbiseni çok beğendim iyi günlerde kullan sana da yakışmış altına nasıl ayakkabı giydin?

Selayhus'cum sen zaten zayiftin dahada zayiflamissin :KK53: ama cok $iksin elbisen cok guzel
barbi & jade bende cok begendim

Son düzenleme:
Selayhus elbiseni çok beğendim iyi günlerde kullan sana da yakışmış altına nasıl ayakkabı giydin?
tesekkürler canim altina ayakkabi giyinmedim evdeydik cünkü kuzenlerim kardesim falan vardi :))
egerki disariya cikacak olsaydim cizme giyecektim ..

Selayhus'cum sen zaten zayiftin dahada zayiflamissin :KK53: ama cok $iksin elbisen cok guzel
barbi & jade bende cok begendim

evet canim malesef yazifladim sanirim bende farkediyorum , tesekkür ederim yorumun icin..

ayda alemde bir de olsa ekliyorum ,
daha çok salaşh ve sıradan bir tarzım vardır ,
bu konuda çok rutinim ,hatta özenisizim:KK1:

resimlemeyi çok iyi beceremiyorum,

olağan bir gün ve günlük bir kombin ...

merkeze çıkıp, postaneye uğrayıp,

kızımla yemek yedik-gezindik elele sadece:)

yinede çekmişken eklemek istedim ...:13:

Son düzenleme:
Nilcim bi linkte bir şey çıkmıyor diğerinde ise foto çok belli olmuyor..
Yani giydiklerini pek anlayamadım ama fiziğin çok güzel.
Sen ve selayhus manken gibi annelersiniz ne diyelim maşallah :nazar:

ne yazıkkı yorum yapılacak bır kombın gormedım
buda benden olsun yilbasi aksami giydigim elbise. altinda siyah coraplarim vardi :KK49::KK49:...

Eki Görüntüle 123261 kemerim birazcik yerinden oynamis ..
elbiseyi daha önce pembe dolap a eklemistim
Eki Görüntüle 123262

selayhusum elbısen cok yakısmıs cok sade ve hos gozukuyor zewklı arkadasım benım

nilin resimlerinide göremedim nedense :44:

Nilcim bi linkte bir şey çıkmıyor diğerinde ise foto çok belli olmuyor..
Yani giydiklerini pek anlayamadım ama fiziğin çok güzel.
Sen ve selayhus manken gibi annelersiniz ne diyelim maşallah :nazar:

ne yazıkkı yorum yapılacak bır kombın gormedım

selayhusum elbısen cok yakısmıs cok sade ve hos gozukuyor zewklı arkadasım benım

nilin resimlerinide göremedim nedense :44:

tşk ederim düş:KK70:

şimdi düzenledim olmuştur sanırım fotolar çıkar

selayım elbisenin gerçek rengi üzerindeki hali sanırım?
beğendim ben,seni böyle ışıl görmek çok güzel:nazar:
yavaş yavaş kımıl kımıl renklilere de geçer msin ki:KK53:

X