Bugün ne giydin? Çek görelim..

selayhus tuti askito beste2006 kızlar yorumlarınız için teşekkürler. kırmızı iddalı bir renk ama çok severek aldım beğendiğinizede çok sevindim opuyorumnanaktan

net çıkmamış ayakkabıları ekliyorum .

bu da bugün kü kıyafetim

buyrunnnnnnnnn

Son düzenleme:
barbie' ye katılıyorum barbicim gösterdiğin kıyafetler tam yaz düğünü için ideal renkler sanada yakışır cennet kokulum bu tonlar ...yazın koyu renklerden kaçınılması lazım zaten...

selayhus canım kot pantolonun çok güzel yine şıksın her zamanki gibi...

sebbnemm cnm ayakkabılarını detaylı görebildim müthişmiş tam benim tarzım harikalar iyi günlerde giy canım....

sebnemmm ayakkabılar berska , zara yada mangomuuuuuu
onların tarzına benzettimmm
çook güzelmiş

şebnem akkabilarına bayıldım stradivariustan mı aldın ??kaydirigubbakcemile2

kızlar ayakkabılarım bershka dan bende seviyorum bu tarzı tekrar teşekkür ederim hepinize opuyorumnanaktan

vay selayhus cool olmussun :))

sebbnem botlarin cok güzel güle güle giyin
bugünde ho$sun yine

tugbacim.. sacin kasinn senn. süpersin.. böyle ev kiyafetlerinle cok kücük gösteriosun :)
sac rengini cok begendim.. cok saglikli duruyor saclarin. üzülme.
kestirme sakin. böyle uzat. pisman olma sonra.

abiye icin de bu renkler süper yakisir sana.

hii bonny tamam sheker :)) simdi oldu.. cok güzel olmussun.
cok severim kirmizi ve siyahin uyumunu.

cennetkokulum cok sekersin canım.....
sebnemcim çok tatlısın yine...
selayhuscum kotun harika durmuş fizikte masallah....
bonnycim sende çok tatlı ve uyumlu olmussun canımcımm....kırmızı+siyah çok hoş olmusssun....

bonny çok güzel olmuş canım kıyafetin

askito abiyelerin rengi çok güzel ya ama tabi giymek için o kızlar gibi olmak gerek sanırımmafoldumben

askitocum ortadakinin rengi harikaa ayy ne tatlı olur bana ya gözler de yeşil benimm
ama benim kociş onu bana giydirmezz(((((((((

emdev canım maşallahhh yaa sende harika gözüküyosun bende eklemek istiyorum ama kocişim izin vermiyoo(

EMDEVim kim bozdu o güzel psikolojini:mymeka:
huyuna suyuna kurban olduğum:asigim:
yeleğini çok beğendim canım:hulya:

hmm cennet kokulum saçların kızıl gibi olmuş?ama çok yakışmış beğendim.aklinialirimsmile
çok geçmiş olsun kızına neden kusuyor?.bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…