Bugün ne giydin? Çek görelim..

opuyorumnanaktan twetty yerim seni çok tatlı olmuşsun kız. aynen sende öyle olursun canım.bu arada aynı pantolondan benimde koyu kahvesi var aklinialirimsmile

sırnaşık şey beni ne güzelde teselli ederdin:)psikoloğum da bir bayan bu arada aklinialirimsmile
irkek istemedim.bayanlar anaç ve daha şevkatli oluyor diye

hemde nasıll mulu edip yolardım aklındaki herşey uçmuş:)))
sevgilimyerimseniben

kubrabarbaros bugunde hossun..
twetty elbisen hosuma gitti canim topuklu ayakkabilarla cok güzel durur.

emdev,tweety,kubrabarbaros_canbey çok şıksınız kızlar...

bonny=lovelyxxx
lovelyxxx=bonny
sanırım tahmin ettiğim gibidir...
benim dışımda başka arkadaşlarda dikkat etmiş...

Son düzenleme:
cennetkokulum burdan devamli tanidigim yuzlerdensin sen onunicin eski sac renginide biliyorum suanki sacin okadar yakismiski anlatamam harika olmus ama kaslarin birsure sonra akar bence ayni boyadan tekrar alip boya cok orjinal olmus boyle:)

opuyorumnanaktan twetty yerim seni çok tatlı olmuşsun kız. aynen sende öyle olursun canım.bu arada aynı pantolondan benimde koyu kahvesi var aklinialirimsmile
canımmm o senin datluluğun bende de iki rengi var çok rahat ama ya :lepi:
kubracım yine ben burdayım diyosun canımmmm çok hoşsun ...
tweetym sende canım yine çok şekersin....elbise hoş tabii senin üzerinde daha hoş olucagından eminim bidenemmm....
canımm benimm çok şekersin sağol beğenmene sevindim:kedi:
selayım teşekkür ederim..
twetty elbiseye bayıldım canım:lepi:
ayy beğenmenize çok sevindim ya :kedi:
emdev,tweety,kubrabarbaros_canbey çok şıksınız kızlar...

bonny=lovelyxxx
lovelyxxx=bonny
sanırım tahmin ettiğim gibidir...
benim dışımda başka arkadaşlarda dikkat etmiş...
tutişimm mersii zemuszemus
tweety sende cok güzel olmussun canim özellikle elbise baya bi güzel durmus sende alimli bayildim=) sen bu elbiseyi giysen cok yavru olursun varya=)) kendime yakistiramiyorum ama sna cok yakisir bence=)

bonny teşekkür ederim ama evde olacak bir nişan için çok abiye kaçar bu elbise ayrıca bu hatuna da hiç yakışmamış elbise göbeği pörtlemiş :umursamaz: bana yakıştırmış olman hoşuma gitmedi değil:1rolleyes: bu arada lovelyle uazım tarzınız çok benziyor ama hem nick name hem ıp den banned olunuyor diye biliyorum o yüzden çok emin konuşamıycam şakkıdı

tivitim gri elbisene bayıldım kesinlikle onu giyyyyy :asigim:
sselayhuscum bluzunun deseni çook hoşş :asigim:
kübra, çok iç açıcı görünüyorsın tatlım :asigim:
bonny kim kardashian galiba stil ikonun?
kombinin güzelmiş

sağol cnm teşekkürler

teşekkürler barbicim senınde resımlerını beklıyoruz :)

Son düzenleme:

sağol canikom evet evet bunu giyicem aslında şort ve t-shirt le gitmeyi düşünüyordum ama şimdi kayınvalidemler de orda olacak ayıp olmasın şimdi kaydirigubbakcemile3

lovely hanım hoşgeldin .. umarım birdaha sorun olmaz..
xzgi de gelse ya o nerelerde (

Son düzenleme:
emdevim kirmak istemedim seni tatlim..:teselli:

sadece bugünki kiyafetin pek hosuma gitmedii..

öp elimi barisalim :roflol:

melinda cok tesekkür ederim canim...
barbim bugun alelacele giyindim evde yiyecek bisey kalmamis kostur kostur alisveristeydim , yinede tsk ederim tatli yorumun icin

twetty xzgi dönecek canim banin bitmesi bekliyor.. dönüsü muhtesem olacak ..

neden onun banıda kalkmadı çifte standart mı var yasakkelime

ayy çok komik ya :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

kızlar kıyafetlerinize bakmak için girmiştim ama yazıları görünce çok güldüm dışardan bakan birine çok daha net görünüyor herşey, yorum yapmaktan kendimi alamadım size katılmadan edemiciim kaydirigubbakcemile3

bu arada emdev çok hoş olmuşsun ben kombinini beğendim, twetty gri elbisen güzelmiş nerden aldın bide başka rengi var mıydı bende bir arkadaşımın nişanı için elbise bakıyorum da ondan soruyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…