Bugün ne giydin? Çek görelim..

emdevcim bu sefer cok uyumsuz buldum kiyafetini canim ..

yelegin etegin gömlegin cok alakasiz renklerde

kaydirigubbakcemile3

:lepi:

nilüfern hanım sizi de özledik yeni resim yok muaklinialirimsmile daha doğrusu akrabalardan evlenenkaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3
görümcen doğum yapsa bir resim koyar mısın kızaklinialirimsmile ancak o zaman görüyoruz gülcemalini:asigim:

emdev canım maşallahhh yaa sende harika gözüküyosun bende eklemek istiyorum ama kocişim izin vermiyoo:KK43:(
opuyorumnanaktan çok teşekkürler.izin versin yav kızkızayız şuracıkta mafoldumbenkaydirigubbakcemile2

EMDEVim kim bozdu o güzel psikolojini:mymeka:
huyuna suyuna kurban olduğum:asigim:
yeleğini çok beğendim canım:hulya:
kaydirigubbakcemile3güldürdün beni:)) bilmem çok ani oldu bende farketmemiştim eyvahedigeldismile delikafadulden
çok teşekkürler nikoncanım :kedi:

opuyorumnanaktan çok teşekkürler.izin versin yav kızkızayız şuracıkta mafoldumbenkaydirigubbakcemile2

kaydirigubbakcemile3güldürdün beni:)) bilmem çok ani oldu bende farketmemiştim eyvahedigeldismile delikafadulden
çok teşekkürler nikoncanım :kedi:

bende öle diim ama iştee vermiyo izinn neyse bende sizleri takip ediyorum

cennetimm saçların çok güzel olmuş çok beğendimmm kaşa göze bak ya hey maşallah ah o kaşlar bende olsaydı :kahve:maşallah cnm:nazar:
emdevimm özletmiştin kendini olumunekankayizsmile minilerde yakıyo yineaklinialirimsmile fiziğe bak fiziğee:nazar:

cennetimm saçların çok güzel olmuş çok beğendimmm kaşa göze bak ya hey maşallah ah o kaşlar bende olsaydı :kahve:maşallah cnm:nazar:
emdevimm özletmiştin kendini olumunekankayizsmile minilerde yakıyo yineaklinialirimsmile fiziğe bak fiziğee:nazar:
özlettim :gitme: :)) sağol minikim Şeniz

hemşomm seni ğöremiyoruz artık podyumlarda:))))))aaaaaaaaaa:jeyyar:

@sebbnemmm mont ve cizmen cok uyumlu olmus ve de cok yakismis ozellikle cizmen pek cok guzel:)

@duygu iki resim de pek hos ama ben siyah elbiseyi cok yakistirdim

@selayhus surekli takip ediyorumm aslinda ama yorum yapmiyordum, bazen cok hos buluyorum seni bazen pek degil bi kirmizi yarasa kol giymistin kupelerle uyumlu falan hala aklimda o pek guzel olmustu ama bugunkunu pek begenmedim ozellikle kotunu belki de tarzim degil ondan olabilir

@bonny
tek kelimeyle sahane olmus :)

@emdev
bu topikteki en en en favorimsidir :)) ama bu gun ben de pek begenmedim malesef:KK43: tabii fizigine laf yok:)

@sebbnemmm mont ve cizmen cok uyumlu olmus ve de cok yakismis ozellikle cizmen pek cok guzel:)

@duygu iki resim de pek hos ama ben siyah elbiseyi cok yakistirdim

@selayhus surekli takip ediyorumm aslinda ama yorum yapmiyordum, bazen cok hos buluyorum seni bazen pek degil bi kirmizi yarasa kol giymistin kupelerle uyumlu falan hala aklimda o pek guzel olmustu ama bugunkunu pek begenmedim ozellikle kotunu belki de tarzim degil ondan olabilir

@bonny
tek kelimeyle sahane olmus :)

@emdev
bu topikteki en en en favorimsidir :)) ama bu gun ben de pek begenmedim malesef:KK43: tabii fizigine laf yok:)
opuyorumnanaktan teşekkür ederim psikoloğa gittim belkim CADIARZU ondan psikolojim bozuk giyinmişimdir sempatiksalakcinni çok sağol yesa

grnt026kopya.jpg

bugünde bende böyleydım hava bi açtı bi kapattı ama yinede terledım valla sıcaktı yani:)

aklinialirimsmileemdev yine berbatsın aklinialirimsmile çuval giysen yakışır tatlım sana :nazar: harikasın :lepi:
cennet kız saçların harika olmuş çok beğendim acayip yakışmış
bonny sende çok şıksın canım
buda bugün ben ,

cumartesi günü eşimin teyze kızının evde nişanı var bu elbise olurmu sizce etek boyunu çekemedim diz üstü biraz kısa modeli böyle

yesaciiim cok tsk ederim yorumun icin seninde dedigin gibi gününe göre degisiyor kiyafetler hergün ne giydiysem onu koyuyorum disariya cikacagim zaman gezmeye falan daha cok özen gösteriyorum , ama bugunki gibi sadece mutfak alisverisi olunca ahada öyle normal biseyler cikiyor fazla özentisiz birde acelen olunca :))

bonny (lovellyxx)yigidi öldür hakkini yeme bugunki uyumun cok güzell ......
sen resimleri 2 gün önce üyeligi silinen lovellyxx arkadasin evindemi cekiniyorsun hep onun resimlerine bakildigindada ayni aynali dolap ayni hali ayni durus.. hayrett. :))))))
Niconcan da benzetmis seni sanirsam :)))))
127, 130 sayfalardaki mobilyayla aynida oyüzden sordum.

kubracım yine ben burdayım diyosun canımmmm çok hoşsun ...
tweetym sende canım yine çok şekersin....elbise hoş tabii senin üzerinde daha hoş olucagından eminim bidenemmm....

X