Bugün ne giydin? Çek görelim..

:kedi: beğenen herkese teşekkür ederim, tek msjda alıntı yapmayı beceremedim..

kızlar kafamı dagıtım dıye resım eklıyorum benım kız okulda sorun cıkarıyor kusuyor cok keyıfsızım bilmiyorumkismile su gecıkme olayı herseyı mafettı arkası geldı bu 3 ettı aglıyor kusuyor offfffffff neyse sızınde ıcınızı karartmayım dun kocacım saclarımı boyadı bayanssulusmile bu yenı tokam ve yenı kesım yaptırdıgım saclarım kırıkları gıtsın dıye kestırdım ama cok bıcımsız oldu ve hala kırık kece gıbı uçları ya kısa kestırecem ya bu halıne razı olup uzatacam rofle mı daha aslaaaaa yanı en az 2 yıl :)

ha gozumu nıye ekledım makyaj ıcın degıl zaten makyajda yok sac boyamla kaslarımıda boyadım aynı renk olsun deyıp evde boyayanları ıcın fıkır olsun ılk kasıma suruyorum boyayı hazırlar hazırlamaz 2 dk beklettıp sıldım ama ıyıce karıstırın oksıdanla boya karısmadan surmeyın bırden acılır dedıgım gıbı ılk kaslar boyanıyor boyanın etkısı azlamadan
http://

Son düzenleme:
cenetkokulum çok güzel olmuş yakışmış saç kesimin saç rengin hoş olmuş saçının toplu olduğu fotoda çok hoş çıkmışsın güzel bu saça beyaz pembe çok yakışır a.s.

cenetkokulum çok güzel olmuş yakışmış saç kesimin saç rengin hoş olmuş saçının toplu olduğu fotoda çok hoş çıkmışsın güzel bu saça beyaz pembe çok yakışır a.s.

oyyyy pembe bana hıc yakısmaz cok bogar belkı saca uyarda ben kendıme pastel tonları hıc yakıstırmıyorum ya canlı ya toprak tonları abıye olarak hengı renk bakım kız kardesımın dugunu ıcın sızce

bence pembe çok yakışır tabi sen sevmiyosan o başka canım ama saç rengi süper oturmuş kardeşinin düğünü için krem yada siyah giyebilirsin ayy bende bi elbise diktiriyorum şimdi özelden yollayabilirsem göndereyim sanaboshayallersmile

dopiez: ne güzel ne rahat bir kıyafet.. tişörtün çok şeker canım

şebnem: canım ayakkabıların net olmasada modeli çok şık sanırım.. montunla tam uyum olmuş..

duygu: elbisen, özellikle işlemesi çok hoş canım..

cennetkokulum: valla saçına ve kaşına bittim şekerim.. renk mükemmel olmuş.. ve sana çok yakışmış..

hepiniz çok şıksınız.. kk nın güzel hatunları..

maşallah hepinize güzel hatunlar
cennetkokulum çok güzel olmuş saç rengin,tam olarak ne renk söyler misin?

cennetkokulum saç rengini bende çok beğendim. çok yakışmış. hele de kaşlara da sürünce çok hoş olmuş aklinialirimsmile

siyahlı gümüşlü bir abiye olabilir. yazın benim de ablamın düğünü var.siyah diktireceğim malum kilolarımı veremedim gitti benneyaptımki adanadaymışsın da. abiyeyi diktirecek misin? diktireceksen neresi diye de sorayım kaydirigubbakcemile3 bende kadirlideyim de ondan kaydirigubbakcemile3

cennetim saçların çok güzel olmuş
yüz hatlarını ve kaşlarını ortaya çıkartmış..

yavrucuğun içinde inşallah bir hal çaresi bulunur , gerekirse bir psikologdan yardım al..

şimdi sana kız kardeşinin düğünü için iki renk önericem benim favorilerimde bulunur bu renklerde ..
benimde kankamın düğünü var ben bu renklerden birini yada şampanya bej tonlarında bir elbise alıcam

dıktırmıyecem bıtanem satın alacam

bıtanem sacıma ve tenıme uyacak bır renk ısıtyorum yanık kahve nasıl olur yada bej

Cennetim kızına geçmiş olsun bu aradaŞeniz
saçına da kaşına da bayıldım:lepi:
gözüm terazi gibi değildir ama sanki sen kilo vermişsin bu aralarzemuszemus

gösterdiğim renklerin sana uyucağını düşündüm canım özellikle pembe olanın
koyu renklerden kaçındım bilhassa yaz olucağı için düğün

cennetkokulum cok güzel olmus sac rengin kaslarinida iyi etmisin böyle yapmakla ayni soru bugun benim kafamdan geciyordu sacla kasi bir arada boyamak :)

Buraya ilk defa yazıyorum genelde sessiz takipçilerdenim ama gözlemlerim barbi ve cennet kokulum süper giyiniyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…