Bugün ne giydin? Çek görelim..

derya çok hoş olmuşsun çok beğendim ayakkabılar harika
lavender gayet uyumlu bir kombin olmuş
almira çok beğendim kıyafetini özellikle çanta ve kolyeyi

derya, almira, lavander üçünüzüde çok beğendim kızlar
çok hoş ve güzel görünüyorsunuz.

hanturks çok güzelsin maşallah elbisen çok güzel,çok yakışmış sanada..fakat kürk,çanta çizme üçlüsü olmamış sanki.alakasız durmuş gibi geldi birbirleriyle :78: onun haricnde çok şık

voaavvv hantürk çok beğendim canım
saçlarının tatlı rengi ne güzel ortaya çıkmış
kıyafetlerinde çok hoş ve çok yakışmış

Almira göbek çıkmış birazcık
Çantanı beğendim malum kremle kahverengi çok uyumlu ama o siyah botlar pek uymamış çantanın renginde bi ayakkabı ile çok daha hoş olurdu bence.

hanturks cok $iksin canim, yalniz sanki kolye fazla olmus gibi geldi bana..
teşekkür ederim elbisenin yakasından dolayı ben de düşündüm onu ama sonra yakıştığını düşündüm ne biliim
çok sağol canım o senin güzel bakan gözlerin bilmem bana alakasız gelmedi ama zevk işte bi de elimde o an o kürk vardı sadece düğün için yanıma almıştım
voaavvv hantürk çok beğendim canım
saçlarının tatlı rengi ne güzel ortaya çıkmış
kıyafetlerinde çok hoş ve çok yakışmış
gnydncım çok sağol canım güzel durmuş mu ki saçımın rengi :78:
cok güzel görünüyorsun
çok teşekkür ederimm

Son düzenleme:
Hantürks canim elbisen güzel olmus ama ben birkac seyi begenmedim bu sefer
kemerini bu elbiseye yakistiramadim, kolyen süslü yakadan ötürü fazla geldi gözüme , birde ya cizmeler yada canta ikisinden birisi tam karar veremedim :82: ama seninde dedigin gibi zevk meselesi sen sevdiysen sorun yoktur

elbiseni çok beğendim kuşummmm
maşallah sanaa
kontescim çok sağol tatlıım
sade sever arkadaşım benim böyle diyeceğini biliyodum senin kolye olmayınca çok boş geldi boynum beni biliyosun
çanta konusunda katılıyorum onu ben de çok yakıştıramadım ama tek siyah çantam bu başka renk de olmazdı

hantürks elbise, kemer, canta, cizmeler cook güzel...ama kolyen o elbiseye olmamis bence
çok sağol canım ben kolyeciyim accık ya olmayınca boş geliyo gözüme :78:

Son düzenleme:
almira çok beğendim kot ve bady uyumunu
hantürkscüm çok beğendim bence kolye ve kemerin birbirine uyum sağlamış çok beğendim
selaym hırkan çok yakışmış sülün gibi boyuna maşallahhhhh şalın da çok güzel ama ikisi birbirini boğmuş atkı niyetine kullanmışsın galiba valla sen gittin istanbulada kış geldi =)

almira çantanı çok beğendim.

almira badini ve kolyni çok beğendim ahh ahh biraz zayıflasam bende sıkı badi giycemde yemek çok güzel yapıyorum güzelcede yiyorum napıyım

derya çok hoş olmuşsun çok beğendim ayakkabılar harika
lavender gayet uyumlu bir kombin olmuş
almira çok beğendim kıyafetini özellikle çanta ve kolyeyi

derya, almira, lavander üçünüzüde çok beğendim kızlar
çok hoş ve güzel görünüyorsunuz.

Almira göbek çıkmış birazcık
Çantanı beğendim malum kremle kahverengi çok uyumlu ama o siyah botlar pek uymamış çantanın renginde bi ayakkabı ile çok daha hoş olurdu bence.

hepinizeeee çokkk teşekkür ederim sizin güzelliğiniz

DÜŞ tatlım iyi dikkat etmişsin göbeğim buara çıktı evet normalde hiç yoktur ama ilaç alıyoum o göbeğimi şişirdi
tatlım buarada iyi dikkat et çizmelerim siyah değil kahvarengi
hepinizi çokk öpüyorumm vee en kısa zamanda kaldığım yerden devam ediyorum

barbieee offf diyorum sana sadece canım yaa. leopar manyağı olaraktan çatlattın beni tebrükk edderimselayımla sözleşmiş gibi leopar takılmışssınız valla.
selaycım çok hoş olmuşssun bence şalın bozmamış hatta benim hoşuma gitti. fizik dsen mükemmell
derya çok zarif olmuşssun.
kontesscim etekli kombinine bayılşdım ve sana çok yakıştırdım canım arasıra tarzın dışına çık bence çok güzel olmuşssun.
hanturks canım çok zarif olmuşsun elbise çok yakışmış.çizmeler faan çok uyumlu olmuş.
maixx kotun hariş hepsini beğendim
allmira çok uyumlu olmuşssun

Son düzenleme:
hantürkscüm çok beğendim bence kolye ve kemerin birbirine uyum sağlamış çok beğendim
canım benim çok teşekkürler ben de öyle düşünmüştüm
bu resme tek diceğim şey maşallah bu ne güzel bir vücut off zayıflamam lazım
çok teşekkürler canım yok yaa nerde güzel vücut, heryerim incedir ama basen var bende o yüzden bu elbiseleri tavsiye ederim ama çok güzel gizliyor

hanturks canım çok zarif olmuşsun elbise çok yakışmış.çizmeler falan çok uyumlu olmuş.
gece kuşum çok sağol canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…