Bugün ne giydin? Çek görelim..

Almira fizigin saclarin durusun ayni eski kullanici yesilgoslumelek .. Soyledinde benmi kacirdim diye dusundum canim

Kizlar tesekkur ederim yorumlariniza iste zevk meselesi , bende bu kazagin rengi ve salin deseninin birbirini guzel tamamladigini dusunuyorum uzun olmasi :78: iyi olmadi

selayım bende şalı kombinle uygun buldum.. aldıkların çok yakışmış böböğümm , filintamm
handem vaww göz alıcı görünmüşsün, kürk mantolu madonnam

uzun zamandır ne resım eklıyorum ne bakıyorum
ıcım acıldı resmen
bende dısarı cıkarsam bugun eklıcem :92:

ildem bebeğin erken doğmuş olmasına göre normal bir bebeğin tartısında doğmış nerdeyse boyda çok iyi zamanında doğsaymış düşünemiyorum yani devasa bi bebek olurdu sanırım İnşallah en yakın zamanda kavuşursun bebene canım

kontesim uzulerek soyluyorum bu kombini begenmedim .. Birazcik eski kombinlerini animsatti :) cantan hosuma gitti canim

bugun boyleydim kızlar bursanın havası buuuzzz :)

maix sanırım izmirliymişsin izmirin hatunları da hep hoş hep hoş kendimden biliyorum
kombini de beğendim canım ben soğukta anca öyle bir kombin gider zaten

dip not: fotoğraf makinasını da ayrıca beğenerek izliyoruz

Son düzenleme:
tibitiimmm kombini beğendim
üstteki mini kazak (yda hırka) çok sevimliii emme çizmeleri beenmedim
ben böyle bol+ büzgülü vb çizme sevmiyorum
senle alakası yok yani :92:
:78:

tweety,çizmelerin hariç çok hoşsun..bu tarz çizmeleri sevmiyorum pek ama hırkana bayıldım çok tatlı

Tweetyyymmm üstündeki kazagi begendim cnmm ..
cizmeler eger yanlis görmediysem mor renginde demii :26:
eger öylese uyumlu olmuss baya kazaginlaa ..

bende öyle boy olsa bende ölee diz boyu cizmee giyecegüüümm ama malesef
özenmekle kaliyorumm

tiviticigim cizmelerin disinda hos duruyor gündelik göze güzel gözüken bir kombin.. ama cizmeler seni fena yutmus

tweety; ben kombinini, en çok da çizmeni beğendim! Nereden aldığını öğrenebilirmiyim; aynısından ben de istiyorummmmmmm!

bilmem sana ilginc gelebilir ama agız yapını bu resimde burcu karaya cok benzettim hos bir kombin.
teşekkür ederim
bilmem normalde benzemem ama fotodaki duruşta benzetmiş olabilirsin :26:

selayım bende şalı kombinle uygun buldum.. aldıkların çok yakışmış böböğümm , filintamm
handem vaww göz alıcı görünmüşsün, kürk mantolu madonnam
barbiim vaay sabahattin ali

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…