Bugün ne giydin? Çek görelim..

teşekkürler kızlar ama bu kotu kimse beğenmedi zaten...o zaman şimdi de dışarı çıkıcam,lacivert kot giyeyim daha uyumlu olur gibi :82:

Selayhus Hoş bi kombin olmuş incelik mükemmel

Kontes canta sapka takı uyumu süper.Gömlek üzerine cok güzel oturmuş

kontescim kotun çok yakışmış
gömlekte güzel hoş ama montla olmamış sanki
yakaları aynı olduğundan karışık görünmüş biraz
hakim yaka gömlek veya dünkü kazağınlada dene bence
takılarında çok hoş

selaycım şükür kavuşturana
fıstık gibisin yine sadece şalı takma bence
yada biraz gevşek tak boynun görünsün

maix ben beğendim kombini canım güzel görünüyor

kombinlerin hepsi birbirinden güzel en kısa zamanda bende eklemeye başlıcam inş:)bu arada ilgilenen olursa bi çok yerde indirim başlamış özellikle mangoya gittim 20 liraya kazaklar falan var uğrayın derim

kontescim bir önceki konbinine bayıldım canım çok havalı olmuş

birde barbimmm süpersin canım yaa bayıldım bayıldımm

selayhuscumm senin bacakların benim kollarım kadar haa, dahada kilomu verdin sen bakim az yee kız

maixcim kotun hariç izmirin soğuk havasına uygun olmuş, montun filan senin tarzına çok güzel yakışmış canım

ildem tüm hamilelik boyunca 6 kilo alman büyük başarı canım yaa ben 20ye tamamlamıştım bravoo vallahi sana ee bebek kaç kilo doğdu umarım herşey yolundadır...

sonuncusunu niye beğenmedin kız eheheh şaka şaka
çok teşekkürler olivee'cimm :92:

hhahha alemsin kız, yok onuda beğendim de bi öncekine daha bi özenli hazırlanmışsın, yada klasik giyindiğin için bana öyle geldi canım

haa unutmadan seninde basen sorunun vardı sanırım o giydiğin eteğin kesimi rahatmı yani giymesi rahatmı o kesim eteklerden hep kaçmışımdır da ondan sordum canım

haklısın o daha özenliydi
çünkü bugünküyle kargoya gittiim sadece tırt yani
ben çok rahat ediyorum canım
4-5 tane edindim böyle eteklerden,çok seviyorum
baseni de eritiyorum ama bi yandan
64'den 61'e indim
o da fark etti baya

Kizlar tskler ederim ...
Tartilmadim istanbuldan dondukten sonra 49 galiba birde siyah tayt skinny dahada zayif gostertiyor bacaklarimi
Benim adim yar canim tam okadar kapali degildi .. Disariya cikarken tamamiyle boynuma doladim usutmemek icin
Ildem tesekkurler canim daha iyiyim simdi ..sen bebegine kavustunmu ??

Gnyd canim bogazimi dahada sIkI kapadim eksilerdeyiz canim bogaz acmak cesaret istiyor

Düs kiz birkerede bir yorum yap begen begenme sorun degil

Maix bu pantalonunu begenmedim canim gecenlerdede eklemistin kesim olarak cok kotu duruyor.. Montun guzel ama bencede lacivert daha uyumlu olur

Kontes canim gomlegin yelegin guzel uymus .. Son zamanda daha sade daha hos seyler almaya basladin , son iki kombinin ayrica hosuma gittti , cantani sevmiyorum ama bunuda demistim daha once :))

biliyorum sevmediğini selayım
ben de çok seviyorum neden bilinmez
teşekkür ederimm:78:
özellikle buraya eklediğim ilk kombinlere bakınca feci bir tarz değişimi görüyorum kendimde

kontescim mont hariç kombini çok beğendim canım mont uyumsuz gibi geldi bana takılar çok güzel ayrıca
selayım tüy gibi yaa hırka ve şal çok uyumlu hoş olmuş canım benim

Selay güldürdün beni:))) Şimdi gördüm yorumunu ve hemen fotonu aradım baktım:)))
Böyle link olarak konunca fotolar gözden kaçıyor:44:

selayhus valla fotoyu görünce banada zayıflamışsın gibime geldi ama çirkin durmuyor fizik yerinde yani..
Şalını çok beğendim. hırkanıda beğendim ama bence şalını farklı bi şeyle takmalısın o hırkayla o şal pek gitmemiş çünkü hırkanın modelini kapamış.

kontess kombin süper, ojenin rengide cok güzel, her zaman oldugu gibi yine cok begendim...
selayhus $alina bayildim, cok $Ik olmussun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…