Bugün ne giydin? Çek görelim..

Almira fizigin saclarin durusun ayni eski kullanici yesilgoslumelek .. Soyledinde benmi kacirdim diye dusundum canim :KK1:

Kizlar tesekkur ederim yorumlariniza iste zevk meselesi , bende bu kazagin rengi ve salin deseninin birbirini guzel tamamladigini dusunuyorum uzun olmasi :78: iyi olmadi

resim yeni değil bayramdan ama eklememiştim ekliyim dedim :78:
2279.jpg

bilmem sana ilginc gelebilir ama agız yapını bu resimde burcu karaya cok benzettim hos bir kombin.:KK61:

selayım bende şalı kombinle uygun buldum.. aldıkların çok yakışmış böböğümm , filintamm :KK9::KK9::KK9:
handem vaww göz alıcı görünmüşsün, kürk mantolu madonnam :KK9:

uzun zamandır ne resım eklıyorum ne bakıyorum
ıcım acıldı resmen
bende dısarı cıkarsam bugun eklıcem :92:

ildem bebeğin erken doğmuş olmasına göre normal bir bebeğin tartısında doğmış nerdeyse boyda çok iyi zamanında doğsaymış düşünemiyorum yani devasa bi bebek olurdu sanırım :KK19: İnşallah en yakın zamanda kavuşursun bebene canım :emir_bebek::KK70:

kontesim uzulerek soyluyorum bu kombini begenmedim .. Birazcik eski kombinlerini animsatti :) cantan hosuma gitti canim

4259.jpg

bugun boyleydim kızlar bursanın havası buuuzzz :)

maix sanırım izmirliymişsin izmirin hatunları da hep hoş hep hoş kendimden biliyorum :KK51::KK9:
kombini de beğendim canım ben soğukta anca öyle bir kombin gider zaten :KK34:

dip not: fotoğraf makinasını da ayrıca beğenerek izliyoruz :KK9:

Son düzenleme:
tibitiimmm kombini beğendim
üstteki mini kazak (yda hırka) çok sevimliii emme çizmeleri beenmedim
ben böyle bol+ büzgülü vb çizme sevmiyorum
senle alakası yok yani :21::92:
:78::KK54:

tweety,çizmelerin hariç çok hoşsun..bu tarz çizmeleri sevmiyorum pek ama hırkana bayıldım çok tatlı

Tweetyyymmm üstündeki kazagi begendim cnmm ..
cizmeler eger yanlis görmediysem mor renginde demii :26:
eger öylese uyumlu olmuss baya kazaginlaa ..

bende öyle boy olsa bende ölee diz boyu cizmee giyecegüüümm ama malesef :KK9:
özenmekle kaliyorumm :KK69:

tiviticigim cizmelerin disinda hos duruyor gündelik göze güzel gözüken bir kombin.. ama cizmeler seni fena yutmus

tweety; ben kombinini, en çok da çizmeni beğendim! Nereden aldığını öğrenebilirmiyim; aynısından ben de istiyorummmmmmm!

bilmem sana ilginc gelebilir ama agız yapını bu resimde burcu karaya cok benzettim hos bir kombin.:KK61:
teşekkür ederim :KK71:
bilmem normalde benzemem ama fotodaki duruşta benzetmiş olabilirsin :26:

selayım bende şalı kombinle uygun buldum.. aldıkların çok yakışmış böböğümm , filintamm :KK9::KK9::KK9:
handem vaww göz alıcı görünmüşsün, kürk mantolu madonnam :KK9:
barbiim :KK69: vaay sabahattin ali :KK68:

X