Bugün ne giydin? Çek görelim..

Insan derkı selayy nıye hıc gıyınmıyorsun bır resım ekle yok yok :KK52: :KK52: :KK52: :KK52: vefasız hatunlar... :KK1: :KK1::87::87:

Kızlar merak edenler ıcın amelıyatımı oldum 2 gün sonra yasadıgım yere gerı dönüyorum. bugun alcılarım alıncak cok heyecanlıyım...:KK49::KK49:

Askıtom özel albumde yapmısın canım cok begendım üstündekılerı bu magazayı bana daha öncede söylemıstın ben bırseyı daha begenmıstım ordan :KK3:

rabarba senıd uzaktan olmasına ragmen cok begendım duru hos bır elbıse canım
kontesım sende uyumlu olmusun bebegım

ıldemm allah analı babalı büyütsün canım ınsallah bıran önce kollarına alırsın yavrusunu tebrık ederım
Canım geçmiş olsun atlatmışsın umarım istediğin gibi olur :KK70:

2431.jpg
2441.jpg

she´s a citir :nazar::nazar::nazar::nazar:

aşkito çok hoış olmuşsun
kontescim bana biraz karışık geldi kombin.
tayt kahve olsaymış keşke siyahla kahve birbirini çok kapatıyor
çoraplarıda çıkartmasaymışsın daha hoş olurmuş bence
rabarba tam seçemedim elbisen güzel görünüyor canım
vazgeçilmezim çok hoş olmuşsun
maix kotun çok yakışmış keşke sadece içindeki siyah badyle giyseymişsin
birde ayakkabı hoşuma gitmedi pek

aşkito bi kere de çirkin ol,uyumsuz ol yaaaa:KK69:
rabarbaa gayet şık olmuşssun:nazar:
vazgeçilmezim içine keşke beyaz giyseymişssin. bir de künyelerin fazla olmuş:KK30:
maix uyumlu olmuşssun:nazar:

vazgeçilmezim çok şık olmuşsun yalnız gömleğin içine beyaz bişey giysen sanki daha iyi olurmuş
[COLOR]

vazgecilmezim benim tarzim degil ama sana yakismis

vazgeçilmezim içine keşke beyaz giyseymişssin. bir de künyelerin fazla olmuş:KK30:

Öncelikle yorum yapan herkese çok teşekkür ederim :Şeniz:

Hanturks : İçin beyaz denedim ama pek hoş durmadı açıkçası . Çnkü gömlek krem . .
Aşkito : Teşekkür edeirm canım çok incesin.Aslnda bende pek alışkn değilim. Nedense bu kez tarzımn biraz dışına çıkmak istedim . .
Gnydn64: çok saol. . Güzel bakan güzel görür demişler
Gece_Kuşu: Dediğim gibi beyz pek hoş durmadı . Birde etekte siyah olunca elbise gibi durdu. Gömlek ceket görevi gördü. .
Künye takmayı çok seviyorum düğün haricindede takmıorum zaten. Eşimde ısrar edince hepsini taktım .Aslnda 3 tane war biraz daha fazla gözükmüş snaırm

Son düzenleme:
çok fazla resim eklenmemiş sadece gözüme çarpanları yorumlıyım dedim :KK52::KK52:
kontesim ben kahve çizmelerini ve yeşil kazağını çok beğendim kemerle çok güzel
kombinlemişsin ayrıca bu sene siyah ve kahve birlikteliği çok moda sanada çok yakışmış :KK16:

aşkitom kardeşinin sözündeki elbisen çok hoş çok cici bir hamilesin canım allah nazarlardan saklasın
ama seni ev halinle bile süslü tokalarla takılarla görürdüm hep saçlar bu sefer çok boş geldi bana :KK12::KK12:

Insan derkı selayy nıye hıc gıyınmıyorsun bır resım ekle yok yok :KK52: :KK52: :KK52: :KK52: vefasız hatunlar... :KK1: :KK1::87::87:

Kızlar merak edenler ıcın amelıyatımı oldum 2 gün sonra yasadıgım yere gerı dönüyorum. bugun alcılarım alıncak cok heyecanlıyım...:KK49::KK49:

Askıtom özel albumde yapmısın canım cok begendım üstündekılerı bu magazayı bana daha öncede söylemıstın ben bırseyı daha begenmıstım ordan :KK3:

rabarba senıd uzaktan olmasına ragmen cok begendım duru hos bır elbıse canım
kontesım sende uyumlu olmusun bebegım

ıldemm allah analı babalı büyütsün canım ınsallah bıran önce kollarına alırsın yavrusunu tebrık ederım
anaaaaaam selayım oldun mu kızz:KK9::KK62: bu sıralar çok yoğunum valla soramadım da seni hiç çok sevindim canım hadi geçmiş olsun inş çok beğenirsin ortaya çıkan şeyii :KK19: çok merak ediyorum alçın çıkmıştır artık ozaman resim paylaş çok merak ettim :KK52:

aşkito çok hoış olmuşsun
kontescim bana biraz karışık geldi kombin.
tayt kahve olsaymış keşke siyahla kahve birbirini çok kapatıyor
çoraplarıda çıkartmasaymışsın daha hoş olurmuş bence
rabarba tam seçemedim elbisen güzel görünüyor canım
maix kotun çok yakışmış keşke sadece içindeki siyah badyle giyseymişsin
birde ayakkabı hoşuma gitmedi pek

o zaman da çok kahve olurdum bence:KK61:
kombin de aslında o beğenilmeyen çoraplarım üzerine kurulmuştu :KK60:
ben azcık aykırılığı seviyorum da... :KK53: teşekkürlerrr günaydıncımm

çok fazla resim eklenmemiş sadece gözüme çarpanları yorumlıyım dedim :KK52::KK52:
kontesim ben kahve çizmelerini ve yeşil kazağını çok beğendim kemerle çok güzel
kombinlemişsin ayrıca bu sene siyah ve kahve birlikteliği çok moda sanada çok yakışmış :KK16:

aşkitom kardeşinin sözündeki elbisen çok hoş çok cici bir hamilesin canım allah nazarlardan saklasın
ama seni ev halinle bile süslü tokalarla takılarla görürdüm hep saçlar bu sefer çok boş geldi bana :KK12::KK12:

haklısın jackalım, uydurulmayan bi çok rengin birlikteliği bu sene moda:KK66: teşekkür ederimmmm

aşkitooo :nazar: tuniğin fiyonklu fiyonklu çok şeker, çok ciciş olmuşsun :KK12:
kkontes yeşil ve kahvenin uyumunu yakalamışsın, ayrıca yeşilin tonu da çok güzelmiş :KK31:
rabarba elbisen çok yakışmış canım :KK16:
evaa elbisen çok şık, ama ben ayakkabılarını pek beğenmedim canım, daha doğrusu bu elbisenin altına pek yakıştıramadım, topuklu bir çizme daha iyi durabilirdi sanki :KK34:
vazgeçilmezim gömleğin çok güzelllll :KK69:

Son düzenleme:
bugünkü ben:kk77:
4154.jpg
[/url][/IMG]

tatlim sakin yanlis anlama ama seni biraz toplu göstermis. penye elbiselerin huyu bu. ayakkabi secimin degisik olsa belki daha iyi dururdu, böylede iyi ama hani bacaklardan belli güzel bir fizige sahip oldugun. belki de baska bi durus gerekiyor...

Önce resmimi ekliyim sonra geçmişe bakicam :KK17: yarın bir aksilik olmazsa bunları giyicem,(işyerinden kovulma riskinide göze alarak :18::KK1:) renkler gerçeğe pek benzemiyor resimlerimde anlamadım gitti :KK50: :44::44:

evt cnm haklısın duruş bi yan kemer bi yan ben bi yan:44:iş çıkışı dağılmış vaziyetteydim:KK55:ayakkabılari farkettim haklısın sırf rahat diye gydim çok yürümem gerektiği için şu şıra:KK4:

:KK19::KK19::KK19::KK66::KK66: ildemcim doğum yapmışsın , Allah analı babalı büyütsün canımmm:KK69:
tivitim kıyafetini pek seçemedim ama peluş yelek giymişsin sanırım :26: bendede var çok severimmm :KK69:
kontesim yeşil badin ince kemerin ve çantan ve şemsiyen çook güzel :KK69::KK69: deee o çizmelerinin üstünden çıkan çorabınmı :26::26: öyleyse onu sefmedim ben :KK17:
aşkitomtom fiyonklu tuniğine bayıldımmmm :KK69: hamile kıyafetimi ki bu tam göbüşte fiyonk varya :26::26:

selayhusum nerelerdesin sen yahu , bayağıdır resim eklemiyorsun buraya hayırdır :KK1::KK1::KK1:

rabarba o kadar büyük koymuşsun ki gözümüze sokucakmışsın az kalsınn :KK1::KK1: ya hiçbişey göremiyorum yaaaaaa :84::84: seçemiyorummm :84::84:
vazgeçilmezimmm gömleğin çok şık, çorabında :KK69: bilezikler out :KK17: içindeki siyah şey out :KK17: :KK71:
evAcım yanlış anlamazsan birşey diyeceğim bu elbise kumaşından dolayı olsa gerek hafif toplu göstermiş seni :18::18::18: bn elbisenin deseninide sevmedim , ayakkbılarda kaba durmuş altında üzgünüm bu sebeplerden dolayı ben beğenmedim :KK17::18::KK71:

X