Bugün ne giydin? Çek görelim..

askito cok tatliymis elbisen... :nazar:
kontess bir canta hastasi olarak cantana bayildim, cizmelerinde cok hosuma gitti...:nazar::KK16:

...................................

Son düzenleyen: Moderatör:
aşkito ne kadar zarif görünüyosun yine bebişi saklamışsın :) bu arada kilo vermiş gibi ince duruyorsun tuniğini çok beğendim ayakkabıların babet değil sanırım az topuklu bir ayakkabı aynısından bende var :KK8:
kontes üstündeki yeşilin tonu çok güzel güzel bir kombin olmuş yalnız o çizmenin altından çıkan çorabımsı şey hoş durmamış:13:

İldem gözünüz aydın canım..Kurtulmuşsun doğumdan..Hayırlı uğurlu olsun Allah size bağıslasın kızınızı... :nazar::nazar: :KK54:
Kontes yeşil, kahverengi,siyah,gri çoraplar hepsi bir arada çok karışık ve uyumsuz geldi canım.
Aşkito çokk beğendim harika görünüyorsunuz canım :nazar: fiyonklu üstün çok hoşş çok yakışmışş aynısından bende istiyoruummm yaa :KK69:

3-4 sayfa yorumlar birikmis, alintilamaya kalktim bas edemedim.. cok cok tsk ederim kizlar güzel yorumlariniz icin,
evet tivitim ayakkabilarim babet degil, az topuklu.
Kiloda vermedim, 6 kilo aldim :KK43: 80 e ramak var.. ama belli olmamasina sevindimm:KK17:
Tunigimi Sisters diye bir Butikten aldim.. sanirim baska magazalari yok. Almanyada yasayanlar, ücük butiklere akarlarsa bulabilirler belki. büyük magazalarda hic görmedim.

ildemmcim dogum yapmissin , tebrik ederim cnm.:KK54:

Vee bugünkü ben boleromla çantamı çekmeyi unutmuşum :KK12:
$DSC03314.jpg $DSC03313.jpg $DSC03312.jpg

X