Bugün ne giydin? Çek görelim..

155008_1672617531027_1105053004_31842704_2089882_n.jpg

:KK51: Eşimn teyzesinin düğününden :))

3-4 sayfa yorumlar birikmis, alintilamaya kalktim bas edemedim.. cok cok tsk ederim kizlar güzel yorumlariniz icin,
evet tivitim ayakkabilarim babet degil, az topuklu.
Kiloda vermedim, 6 kilo aldim :KK43: 80 e ramak var.. ama belli olmamasina sevindimm:KK17:
Tunigimi Sisters diye bir Butikten aldim.. sanirim baska magazalari yok. Almanyada yasayanlar, ücük butiklere akarlarsa bulabilirler belki. büyük magazalarda hic görmedim.

ildemmcim dogum yapmissin , tebrik ederim cnm.:KK54:

hey cool, demek sistersdan.. bi bakmam lazim.

Insan derkı selayy nıye hıc gıyınmıyorsun bır resım ekle yok yok :KK52: :KK52: :KK52: :KK52: vefasız hatunlar... :KK1: :KK1::87::87:

Kızlar merak edenler ıcın amelıyatımı oldum 2 gün sonra yasadıgım yere gerı dönüyorum. bugun alcılarım alıncak cok heyecanlıyım...:KK49::KK49:

Askıtom özel albumde yapmısın canım cok begendım üstündekılerı bu magazayı bana daha öncede söylemıstın ben bırseyı daha begenmıstım ordan :KK3:

rabarba senıd uzaktan olmasına ragmen cok begendım duru hos bır elbıse canım
kontesım sende uyumlu olmusun bebegım

ıldemm allah analı babalı büyütsün canım ınsallah bıran önce kollarına alırsın yavrusunu tebrık ederım

kontesim yeşil kahve çok yakıştırırm zaten çok hoş olmuşsun yalnız tayt siyah mı koyu kahve mi siyahsa keşke koyu kahve olsaymış
rabarba çok şık bi elbise çizmelerle birlikte çok hoş durmuş
tiviticim siyahlar çok yakışmış canım çok güzel görünüyosun
aşkito elbisen çoook şeker fiyonklu fiyonklu altında ne olduğunu tam anlayamadım ama daha dar yapışan bişey daha hoş olurmuş sanki kat kat duruyo ya onlar hoş görünmemiş
evacım çok beğendim canım elbiseni ceketle şahane durmuş çok yakışmış
vazgeçilmezim çok şık olmuşsun yalnız gömleğin içine beyaz bişey giysen sanki daha iyi olurmuş
ildem hayırlı olsun bebişin doğmuş allah analı babalı büyütsün:nazar:

rabarba cok tatli olmussun kizz:nazar:

vazgecilmezim benim tarzim degil ama sana yakismis

aşkito bu ne güzellik yaaa :nazar::nazar: kız senin kaç tane elbisen var:KK52:
tsk ederim cnm, bilmiyorum.. cok var :)))
Insan derkı selayy nıye hıc gıyınmıyorsun bır resım ekle yok yok :KK52: :KK52: :KK52: :KK52: vefasız hatunlar... :KK1: :KK1::87::87:

Kızlar merak edenler ıcın amelıyatımı oldum 2 gün sonra yasadıgım yere gerı dönüyorum. bugun alcılarım alıncak cok heyecanlıyım...:KK49::KK49:

Askıtom özel albumde yapmısın canım cok begendım üstündekılerı bu magazayı bana daha öncede söylemıstın ben bırseyı daha begenmıstım ordan :KK3:

rabarba senıd uzaktan olmasına ragmen cok begendım duru hos bır elbıse canım
kontesım sende uyumlu olmusun bebegım

ıldemm allah analı babalı büyütsün canım ınsallah bıran önce kollarına alırsın yavrusunu tebrık ederım
gecmis olsun cnm, ziyaretime gelde, götüreyim seni siters'a :))

kontesim yeşil kahve çok yakıştırırm zaten çok hoş olmuşsun yalnız tayt siyah mı koyu kahve mi siyahsa keşke koyu kahve olsaymış
rabarba çok şık bi elbise çizmelerle birlikte çok hoş durmuş
tiviticim siyahlar çok yakışmış canım çok güzel görünüyosun
aşkito elbisen çoook şeker fiyonklu fiyonklu altında ne olduğunu tam anlayamadım ama daha dar yapışan bişey daha hoş olurmuş sanki kat kat duruyo ya onlar hoş görünmemiş
evacım çok beğendim canım elbiseni ceketle şahane durmuş çok yakışmış
vazgeçilmezim çok şık olmuşsun yalnız gömleğin içine beyaz bişey giysen sanki daha iyi olurmuş
ildem hayırlı olsun bebişin doğmuş allah analı babalı büyütsün:nazar:

canim tayt vardi, göbegimden ötürü cok fazla alternatifim yok tayt ve pantolon acisindan, ama bunun altinada corap giyilmezdi, cok kisa.

X