Bugün ne giydin? Çek görelim..

Benimm canlarim yaaa :KK54:
Hepinizee cokk cooookk tesekkür ederimm ooo güzeeeel dileklerinizzz icinnn ..
cok mutLu ettiniz beniii :KK17:
Hepiniz iyikii varsinizzz Güzell HatunLarimmm benimm :82:
Darisi Askitooocugumun ba$inaaa :KK49: :nazar:
Askitoo bu arada demeden gecemiyecegim ... kiz sen göbüsünü nerede sakladin .. masallahh :nazar: kimse sana hami$ demez heee .. citi piti biseysin ..
6.kilonu nerene aldin merak ediom :KK9:

Bende toplam hamilelgimde 6.kilo aldim öylede doguma gittim :KK9:
Suan 2.kilo filan fazlam var ama sisligim coook :KK50: bakalim ne zaman eski ben olup resim eklicem buraya :KK9:

anammm kk nın hatunları ateşli ben donuyorumm :KK9: eva elbisen saten mii?

Eva cım kolyen çok cici :nazar: sende öyle :KK17:

Babyke çizmeler müthiş farklı ve değişik bayldm

aa nidenn :) okuyorum canım :KK8:

hıhııı anlıyorummm :KK51: :KK47:

Resimlerin üstüne tıklarsan büyüyo canım ..

tıkladım :KK1: çok beğendimmmm :nazar:

Dün aldim arkadaslar nasil sizce? :78:
Eki Görüntüle 112578

öndeki fermuarlı kısım yerine düz olsaymış bayılacakmışımmmm:KK53: bu şekilde sadece kokoş yerlerini beğendim :KK17:

rabarba çok hoş olmuşsun elbisen muhteşem.. barbieveken üşümüyomusuun :KK9: ama yakışmış boyuna posuna maşallah:nazar:..son gördüklerimden kontes senden benim gibi hafiften aykırılıkları seviyosun sanırım kemerin hoşluk katmış kıyafetine :KK61:

yok canım içimde ten rengi çorap var çizmelerimde sıcacık :81: tşk ederim :KK56:

barbii cok güzel olmus bayıldımm:nazar:

barbie çok tatlı olmuşssunnnn:KK69::KK69::KK69::KK69:

sizlerede teşekkürler kızlarrrr :78:

evacım kolyeni daha spor bir kıyafetle kullanmalısın bence , son derece klasik giyinmişsin çünkü :KK34: elbiseni hırkasız çok merak ettim :26: çok hoş birşeye benziyorrrrr :86:

maix hakkinda aygirl 'she's a citir :nazar:' dyie yorum yapmis :)
aynen katiliyorum she's really a citir :nazar::KK9:

rabarba elbiseni bende begendim :)

brabieveken öncelikle nickin cok hos :KK9: benim tarzim degil ama yakismis sana :)

Son düzenleme:
evacım kolyeni daha spor bir kıyafetle kullanmalısın bence , son derece klasik giyinmişsin çünkü :KK34: elbiseni hırkasız çok merak ettim :26: çok hoş birşeye benziyorrrrr :86:

canım çok taşlı bir kolye spor kıyafetle olmaz,,,üzerine kırmızı uzun ceket giydim tamamladı yani:78:ceketsizde koyarım canım sırt kısmı degaje askılı değil ancak sıfır kol:KK55:

X