Bugün ne giydin? Çek görelim..

Size katilimamak mümkün degil. Noel, Türkiyede pazarlama malzemesi olmus. Hristiyanlar Noele yakin sokaklarini evlerini isiklarla süslerler, Türkiyede aynisini yapiyor, yani belediyeler yapiyorlar, alisveris merkezleri ayni sekilde.

Bildigimiz Noel agacina, Türkiyede Yilbasi agaci diyorlar. Noel kutlanmiyor ama yilbasi kutlandigi icin o agaci bu amacla kuruyorlar evlere, aslinda cok sacma. Agactan ziyade tamamen belirgin olan "Noel Baba"nin Türk kültüründe ne isi var onu anlamis degilim..

Imzami atiyorum. Harfiyen katiliyorum! :13:

askito amanda aman Allah nazardan saklasin bebisinizi hele yaki$ikli oglunuz cok tatli masAllah :nazar:

xzgi hayirli ugurlu olsun insaAllah :KK71:

aşkitocum yine çok uyumlu ve şirin buldum seni kiloları ve göbüşünüde çok güzel kamufle ediyosun maşallah:76::KK52:
barbicik kıyafetin çok uyumlu bende saçını beğenmedim sadece canım :KK61:

askitom sen ve oglun 2nızde harıkasınız masallahh.... :nazar:

barbıecım cok hos gozukuyorsn :KK71:

icimdeki_sen tatlım cok yakısmıs griler .. :KK69:

lilyum mukemmel gorunuyorsun tatlm cok hos bır guzellıgn war :KK31:

Canım Barbiecim fotolarına bakınca aynı Aşkito gibi düşünmüştüm.Gerçekten çok daha güzel kıyafetlerin giyimin var neden böyle oldu ??
Ezgi mutluluklar diliyorum canımmm biirrr ömürr boyuu :KK71:
Aşkito ısırır yerim o Efeyi ...Sende yine çok hoşsun canım :KK54:

Son düzenleme:
barbicim cok guzel olmussun
xzgi tebrik ederim cnm
a$kitoo eveett efenin simasi degismis seninde göbüs cikmis artik

cok cok tskler tatli yorumlariniz icin..:KK54:

efenin simasi degisti evet. 2 bucuk yasinda oldu ve bebeklikten cikiyo artik:KK5:
iyi ki hamileyim , eve yine bebek gelicek, allah olmayan , isteyen herkese yasatsin bu mutlulugu:KK69:

Askito ben galibaa Efeye aşık oldum:KK69::KK69:
o nasil bi yakışıklılıktır öylee:KK52:

bu arada sende cok guzel olmussun, makyajinla kiyafetinle, gobusunle harika bi uyum icerisindesiniz...:KK71:

Twetty cnm montun haric begendim kombini :)
Barbieveken badinin capraz giden bantlarini pek begenmedim, dekolteni saklamis gibi, ama onun disinda supersin!!

yahu bi gelip bi gidiyorum bende kizlar :KK43:
Ablam turkiyedeydi ve resim makinam ondaydi, resim cekemedi, ama ablamin simdi geldigine gore resimler ekleye bilirim yine :)

Son düzenleme:
kızlar yeni hepiniz birbirinden şık ve güzelsiniz :nazar: ne kadar çok kiyafeniz ve ayakkabılarınız var :nazar: bunların bakımlarını yerleştirmesini nasıl yapıyorsunuz allah aşkına,,,.ve bütün eşyalarınızı ne yapıyorsunuz giyinmediklerinizi

X