Bugün ne giydin? Çek görelim..

Yorum yapan herkeze cok tesekkür ediyorum
insana acaip pozitif enerji veriyor sizin o güzel sözleriniz
kendimi son aylarda epeyce cirkin bulmaya basladim hamilelik piskolojisi galiba :44:
ben hergün ekliyim buraya resimde azicik egom yükselsin

sedanuroge spor ve şık görünüyosun çok beğendim
içimdeki sen çok güzel bi elbise keşke bolerosuz çekseydin
cicikız kıyafet çok hoş ama bluzün açık renk olsa bence daha iyi olurmuş renkler boğmuş birbirini
gamze çok beğendim canım kıyafetini hep böyle giyinmelisin bence çok yakışmış
ildemm elbisen çok tatlıymış hiç rüküş durmuyor canım bu tip elbiseler yakışıyor hamilelere
aygirl sade hoş bi kıyafet olmuş canım bi de sen gayet ince duruyosun konuşmalarına bakınca daha kilolu düşünmüştüm seni

tesekkürler canim, benim sorunlu bölgem belim ve karnim onlar saklaninca ince duruyorum sadece

ne kadar az bir süre.önceden böyle değildi sınırsız süreydi.şimdi de en azından iki üç gün olması lazım.
siz bu konuda ne düşünüyosunuz?
Bu konuda problemler yaşandığı için içerik boşaltıldığı için yönetim böyle uygun görmüştü.Ama bunu konuşmak için doğru yer değil canım dikkat et uyarı alma

giy giy yakışıyoo ama varyaaaa sırt dekolten çoook hoşşş saçını toplaman çok iyi olmuş, çizmelerin badinin güzelliği saçlarının rengi fizik ve zarafetinn nedenebilirkiiii

magenta kolumdaki 2 ayrı şey beyaz olan saat ama kordonu ters dönmüş diğeri de bileklik tamamen ayrılar

kolumdaki beyaz görünen saat ama ters dönmüş diğeri de ayrı bir bileklikti

sedanuroge kombinini yeni gördüm, güzel olmuş.
papilerin dikkatimi çekti, tam anlamadım modelini ama %90 beğeneceğim tarza benziyor

tşk ederim kkontesscim, ayakkabılarım retros tarzı gizli pump var içinde gayet dik ve topuklu bir ayakkabı her zaman giyemiyorum ayağım belli bir süreden sonra yoruluyor çünkü

asil.şık,kibar

cok tesekkür ederim canim...
Çok asil bir kıyafet tabiki taşıyanda öyle çok beğendim

tesekkür ederim ablacim, cok sevindim begenmene...

içimdeki_sen - elbisende boleronda ayrı çok hoşlar ama ikisi bir arada olammış :26: o elbisenin üzerine tül bolere şahane olurdu

tesekkür ederim, evet haklisin ama son anda bunu bulabildim....

içimdeki sen çok güzel bi elbise keşke bolerosuz çekseydin

evet bende sonradan keske dedim ama cok gec, tesekkür ederim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…