Bugün ne giydin? Çek görelim..

nesi komik tatlim herkez evlat sahibi olmayi cok ister özelikle bayanlar
b
ende cok kizim olsun istiyodum oglusum oldu saglikliya cok sükür bakalim ikinci si bakalim kiz olur ins

allah bagıslasın sehnazcım bizde ne oglan var ve ne kız istedik rabbimden olmadı hayırlısı bakalım ....

:kedi:bayanssulusmileşehnaz cığım saçlarını platin yaptın sanırım bu arada sende koy şu güzel endamını da gözümüz gönlümüz açılsın çok merak ediyorum seni opuyorumnanaktan

canım allah hayırlısı ile kız çocukda nasip etsin inşallah...opuyorumnanaktan

canim benim cok saol
o kadar cok istiyorum ki anlatamam cumartesi oglusuma alisveris yapmaya gittik allahim ben ilk önce kiz bebek kiyafetlerine daliyorum esimde sehnaz biz kime kiyefet almaya geldik yanlis yere bakiyosun diyo
hihihihi bi oglusum var cok saglikli allaha bin sükür bide kizim olsun daha ne isterimki allhimdan ama zamani var daha :hulya:

allah bagıslasın sehnazcım bizde ne oglan var ve ne kız istedik rabbimden olmadı hayırlısı bakalım ....

ayy cnm benim cok saol allhim en kisa zamnda siztede nasip etsin en hayirlisindan bi evlat ins :Saruboceq:

:kedi:bayanssulusmileşehnaz cığım saçlarını platin yaptın sanırım bu arada sende koy şu güzel endamını da gözümüz gönlümüz açılsın çok merak ediyorum seni opuyorumnanaktan

evet tatlim esim saolsun yapti
yokk koyamam tatlim yasak esim kiziyo yarismalara koymustum bi kac kere sonra ögrendi azcik kapistik sözüm var faceye bile koyamiyorum foto
zayifladim güzellestimya kiskaniyo ehueheuheuhe
gerci o beni her halimle kiskaniyodu ya neyse

allah razı olsun bitanemmm çok saol....a.s.

stylis burdan kendine eğlence çıkardın sanırım.banlanmış bir insanın arkasından konuşmasan güzel değildi falan diye.gayet güzeldi.
iki arkadaşa da üzüldüm ben.

düs masallah ne bu güzellik bayildim

düş melek suratlım yüz kemiklerine hasta olduğum çok hoşsun yine saçlarnı yeni mi kestirdin çok yakışmış çok biğendim
Yeni sayılır tatlım 2 hafta falan oldu kestirelia.s. bu arada siyah elbise ve en sondaki elbiseye bayıldım canım opuyorumnanaktan

badine bayıldımaklinialirimsmile
çok hoş olmussun cnmzemuszemus

düşşş hem cok zarif sade ama çok güzelsin canımmm badinde çok hoş ve kotunla uyum içindesin duuu nazar boncugu takayım sana

Düş* harikasin uzerindeki badiyi cokkkkk begendimmmm

Ha bir de düş canım sen de gayet şeker olmuşsun.

Göremeyip atladığım varsa kusura bakmayın ,hepinize teker teker teşekkür ederim beğendiğiniz için a.s.

canın sağolsun tatlım başka bahara ozamanboshayallersmilekaydirigubbakcemile3

yupppiiiiiii etiketler silinmiş birdaha böyle olaylar yaşanmaması dileklerimle iyi geceler...

rica ederim bitanemmmm....sende saol canımcımm.....opuyorumnanaktan

Noluyo yahu burda gene.Sizin sırf şu atışmalarınız yüzünden bugün ne giymiş? değil, bugün ne konuşulmuş ? bugün kim banlanmış? bugün ne dedikodular var ? topiği oldu burası. Ayrıca geyik topiği açıldı orada neden konuşulmuyor çok mu zahmetli...Kaç kere topik açıldı ya yine aynı muhabbet aynı çene...Umarım konu kapanır.

Lovely çok güzelmiş elbisesi ve saçı...Nerden aldı acaba elbiseyi rengi çok hoşuma gittibayanssulusmile

bugün böyle giyindim şekerler..
beste kotonun bu trençkotuna bayılıyorumopuyorumnanaktan
sonradan öğrendim Burberry modeliymiş bu, umarım ilerki sezonlarda yine çıkar:1rolleyes:
sana da çok yakışmış güle güle giyboshayallersmilekaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…