Bugün ne giydin? Çek görelim..

xzgi kusura bakmada, sana ne batiyo onu bi söylesen??? benim tweetye yaptigim yoruma atlayan sen, sora lafi yiyen sen üstüne bide üste cikan etiketdir falandir fistandir sallayan sen en sonada bida adimin gecmesini istemiyorumdur bilmem nedir diye konusan sen, arkadasim saana en bastan bisey diyen mi olduki konusuyorsun sus otur iste niye ön plana cikmak istiyorsun onu anlamadim herkes sana güzel derken iyi, gelio birisi igrenc yaziyo bende sana güzel dedigim halde lovelly yapti oluyo bu ne lüttfeeen??
kendini ön planda tutmaya bayiliosun belli ama benim böyle cocukluklara karnim tok kusura bakmada ben yine adam gibi insan gibi güzel omussun fizigin güzel yazdim isteyen bakabilir bikac sayfa önde, sen hala uzattikca uzatiyosun polemige girmeyemi bayiliyosun acaba???
beni sen rencide ediyosun sonrada lafi yiyip oturmak zoruna gidiyo anlamadim gitii. . .
ayrica kimse kimseyi begenmek zorunda degil burda yorum yapmayan cogu insannin kiskandigida acikca beli oluyo. . . bu etiket olainada gelince kendi kendine igrenc yaziyosun sirf gündemde kalmak icin ama hatirlatiym burasi magazin programi degil herkes senin benim gibi insan kimse kimseden üstün degil. . :umursamaz:

beni anlayan anlamistir umarim kimseye laf dokundurmak degil amacim ne oldugunu bilen zaten yorum yapmiyo yada atlamiyo iste ben öyle insanlara hayranlikla bakiyorum örnegin tweety kendine kötü bisey demedigim halde yinede kötü bisey demedi ama malum birisi lafa zipladi hemen. . .

Bu arada tuti cok sekersin ya sen, tarzina bayiliyorum ayni benim tarzim .sac rengimiz bile ayni sadece benimkiler kisa. arkasi kisa önü uzun modelden sekerim
o puma cantanada bitdim bu arada aricimm belkim bulurum aynisindan öyle koca cantalar isime yariyo malum cocuklu bi bayanim ben

burda kı bır cok ınsan bana ozel mesajla cevap bıle verme dedı cunku senı ve yazdıklarını umursamıyor bende aynı sekılde ama sen sınırlarını fazla zorluyorsun,ben kendı kendıme etıketlıcem gundemde kalmak ıcın bunu okuyan ve benı tanıyan herkes gulucek bundan oncekı yazdıklarınada guldugumuz gıbı,haddını fazla astın bu sefer ben sevıyene ıstesemde ınıp sana cevap yetıstıremem,sıkayetımı yaparım sorumlular ılgılenır

sehnaz editöör cüüm kötü bi kelime ciktiysa agzimdan herkesten özür dilerim terbiyesizlik degildi maksadim. . . $ik bulanlarada tsk ederim. .opuyorumnanaktan

bak ilk defa haklisin sus ve cevap verme sen benim seviyeme zaten ulasamayacak kadar asagilardasin. . bunun arkasindan da cvp verme madem seni herkes taniyo ayni sekilde benide bilen biliyo ama herkes degil allah biliyo ne oldugumu canim benim. .zemuszemus

çok teşekkür ederim canım desene aynıyız ama benim bir eksiğim var oda daha çocuk yok (çok istiyorum bende ama henüz daha evli bile değilim )bulursun cnm aynı renk olmasada başka bir rengini sevgilerle canımopuyorumnanaktan

Hanimlar lütfen uzatmiyalim konuyu fazla
güzel güzel paylasimlarda bulunalim
kirici olmanin hicbir manasi yok
yoksa uzun soluklu tatile cikmak zorunda kalirsiniz benden söylemesi

canimcim evlende cocuk olur hayirlisiyla
ins benim oglusum gibi tatlis ve akilli bi oglun olur

bakicam ins bulurum bulamazsamda napalim ona benzer bisi bulurum belkim sempatiksalakcinni

Hanımlar,
kaldığınız yerden devam edebilirsiniz,forumda kavga,hakaret,karşılıklı tartışmalar yönetimce uyarı sebebidir.Bunuda unutmamakta fayda var.

lovelyxxx
arkadaşım bazı lafların çok ağır kaçıyor kimse mükemmel değildir ...
xzgi benim arkadaşım ona laf söyletmem susayım dedim ama gerçekten çok fazla yükleniyorsun.
kendine güvenmen güzel bir şey ama her yerde güzelliğini konuşma ki buda seni güzel kılsın güzellik göreceli önemli olan temiz kalp polemiğe gerek yok ayrıca burda güzellik yarışması yapılmıyor sadece kıyafet kombinlerini paylaşıyor herkes...ne zamandır dikkatimi çektin bazı arkadaşların kıyafetlerini çok eleştirdin tweety arkadaşımız için koltuklar cazibeni bozmuş dedin vs.vs bunlar hoş şeyler değil...
kimseyle ne kavga etmeyi seviyorum nede kalp kırmayı her zaman gerçeklerden yanayımdır buda benim kişiliğim ....

lütfen biraz dikkatli olalım

canimcim evlende cocuk olur hayirlisiyla
ins benim oglusum gibi tatlis ve akilli bi oglun olur

bakicam ins bulurum bulamazsamda napalim ona benzer bisi bulurum belkim sempatiksalakcinni

tam üstüne bastın bende erkek bir çocuğum olsun istiyordum sağlıklı olsunda başka bişey istemem canım daha evlenmeden çocuk istiyorum ne komik dimiŞeniz

xzgi =/

gitmemeliydi sanki?

lovely tatlm iyisin güzelsin anladık yani tmm da niye heryerde güzelim özelim diye bagırıyosun gözümüze gözümüze niye sokuyosun?
neyse banlanmıs
iyi de olmuş hani
-tatlicadiarzu-

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…