Bugün ne giydin? Çek görelim..

bugun ne giydin kavga,polemik,reklam ve etiket konusu olmus.ben paylasimda bulunmuyorum fakat iyi bir izleyiciniz idim.yapilan sohbetlerden atismalardan kimin ne giydigini bile goremiyorum,eminim diger uyelerde bu konudan muzdariptir.umarim editorler mesaj kirliligini temizlerler.bizde rahatca takip etmis oluruz iyi paylasimlar.

Konuyu Toplam 25 Kullanıcı okuyor. (25 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
Stylis, isilay, zeynebim03, Selayhus, tugibu, Tuti, Princess of Rain, LOCA, Skrye, tub833, hanturks, lavinya85, starlicya, heves..ela, BarbieveKen, spicy, mavicem, kubrabarbaros_canbey, twetty84, tweetyfb, KAKTÜS, lecwan, shekerkizcandy

reytingler tavaan delikafadulden

katılıyorum tutişim ya ben hiç muhattap olmadım xzgiciğimede özelden yazdım ama sabrı taştı onunda artık ne yapsın xzgime üzüldüm ya sanırım banned oldu Gerçekten sebep olduğuma çok üzüldüm .. Negüzel kıyafetlerimizi paylaşsak güzel güzel yorumlarımızı yapsak mutlu olsak ne var sanki? Ne gerek var sapma sapan şeyleri etiketlere yazmaya? Ne gerek var burada insanları üzmeye rencide edecek kadar eleştirmeye güzel çirkin ayrımına girmeye yani anlamıyorum.. Son olarak ta şu etiket olayının tartışmalara sebebiyet verdiğini ve dehada çok vereceğini ve burada huzur kalmayacağı kanaatindeyim yetkililer dikkate alarak gereğini yaparlarsa kendi adıma çok memnun olurum ....
sevgiler...

stylis alemsin ya haha

123 tıp mesaj kirliliği yapıyormuşuz...ben en iyisi bir süre susayım çenem düştü mirmirmirmir

tweety'cim muju

Son düzenleme:
amaaa yaa kiza igrencsin yazdilar onu yazdilar bunu yazdilar snora dayanamayip cevap yazdi banlandi, xzgi ban yememeliydi...
bu lovelly denilen kisi 3 günden beri resim koyuyor dikkat ettigim kadariyla üc günden beri etiket sorunu yasaniyor nerdeyse her mesajda ben güzelim diyor belliki xzgide yazilanlara dayanamadi! Bu ban olayi lütfen tekrardan gözden gecirilsin birde bonny ve lovelly ayni kisilermi bunu ip nosundan bulmak cok kolay bunu yetkili arkadastan rica ediyorum! tskler

Son düzenleme:
kızlar yapmayın allah aşkına kendini övmek güzelim vs demek banlanmayımı gerektiriyor.
ha kendince onaylarsın onaylamazsın ama
herkezin tarzı farklı kendini övmeyi seviyorsa bu onun problemi bizim değil.
hem twety cim sana yazdığı yorumdada ben kötü bişey göremedim o fotoda hakkikaten koltuğun rengi baskın olduğundan seni gölgelemiş.

Son düzenleme:
stylis alemsin ya haha

kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

kızlar bisey itiraf edicem.
lovely güzelim fln demişti ya ben dururmuyum mesajlarına baktım sempatiksalakcinni
yüzünü fln koymuş
çok güzelim falan demişti laelaelaelaelae
ben aynı fikirde degilim -tatlicadiarzu-

reytingleer delikafadulden

Konuyu Toplam 31 Kullanıcı okuyor. (31 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
Stylis, hipperaktif, ipeknur, cucu, tweetyfb, baby_dilay, _Simge_, melike_ecesuu, Satrapi, LOCA, psyche, beste2006, phenol, lysisss, KAKTÜS, melisdeniz, Selayhus, izmirli82, hanturks, emdev, gnydn64, kubrabarbaros_canbey, melinda83, nihal_06, çalıkuşu, tugibu, ohcanimadeysin, Betty42, vento85

Son düzenleme:
aaaaa neler olmuş bölee yaa kızlar ohaoldumsmile günlerdir bi etiket yazısı okuyordum kim yazıyo onları anlamadım :1no2:
herkes kendine göre güzeldir tabi ama ukalalık yapmanın hiç bi anlamı yok bence...
ne demiş aşık veysel;
Güzelliğin on para etmez
Bu bendeki aşk olmasa...
yani karşındaki seni güzel görmedikçe sen kendini istediğin kadar güzel görsende bişey olmazzzz kaydirigubbakcemile3

bende seninle aynı fikirde degilim gayet güzel hoş bir bayan...

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

bir insan ben güzelim dedimi dünyagüzelide olsa olay biter insan güzel görmez... sirf ben güzelim diye ban yedigini düsünmüyorum. zekilik zeka diye bir mesajla basladi olay..
birde birisi acik acik itiraf ediyor ben yazdim igrenc diye bu kisi egerki lovelly degilse neden ban yemiyor ???

ayrica xzgi nin selami var sayili gün cabuk gecer diyor :) selami var üzülenlere

Son düzenleme:
şimdiii hepsine tek tek baaktımm...
1.kimse kimseye hakaret edemez bu yetkiye kimse sahi degildir...
iğrenç diyen arkdaş ozamn çokmu hoş kendisiii bizde böylemi diyelim..xezgiyi takipp edrim en baştan beriii kendi tarzında hoşğiyinenen birri ayrıca mutavaziii digerlerinide yoruma gerek bile yokkk:roflol:

tam üstüne bastın bende erkek bir çocuğum olsun istiyordum sağlıklı olsunda başka bişey istemem canım daha evlenmeden çocuk istiyorum ne komik dimiŞeniz

nesi komik tatlim herkez evlat sahibi olmayi cok ister özelikle bayanlar
b
ende cok kizim olsun istiyodum oglusum oldu saglikliya cok sükür bakalim ikinci si bakalim kiz olur ins

tatlım bende ona bişey demedim zaten bir espriyle geçiştirdim böyle şeylere takılmam ben

stylis allah iyiliğini versin yerlere yattım burda yakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hayırlı akşamlar güzellerrr...a.s.
yaa kızlara cok üzüldüm wallaaa ne diyim inşallah en kısa zamanda dönerler....:gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…