Bugün ne giydin? Çek görelim..

sağol canımmm... çıkarmam daha nazarboncuğumuzemuszemusopuyorumnanaktan

sende resim koysana.. bekliyoruz.. eminim sende çok hoşsundur..bayanssulusmile

ayy tatlışım çok tesekkür ederim öncelikle....a.s.
güzel oldugumu sölerler ama ben kendimi hiç begenmem :gitme:
benim kociş buraya girmeme zor izin veriyo yoksa bende foto eklemek isterim canımcım neden olmasın ama gel gör ki benim delüüü kıskanc çılgın tekem izin vermiiiiiyiiiiiisenağlama
sagına soluna pek güven yok malüm eli silahlıııı ...

xezgi özelden mesaj atmayı denedim ama olmadı.. söz elbisene bayıldım nerden kaça aldın bilgi verebilirmisin?

beste kotonun bu trençkotuna bayılıyorumopuyorumnanaktan
sonradan öğrendim Burberry modeliymiş bu, umarım ilerki sezonlarda yine çıkar:1rolleyes:
sana da çok yakışmış güle güle giyboshayallersmilekaydirigubbakcemile5

canım bildiğim kadarıyla koton ürün tekrarı yapmıyor..benim aldığım şubesinde hala var.. almak istersen özelden yaz bana tatlım.. çok tşk ederim opuyorumnanaktan

ayy tatlışım çok tesekkür ederim öncelikle....a.s.
güzel oldugumu sölerler ama ben kendimi hiç begenmem :gitme:
benim kociş buraya girmeme zor izin veriyo yoksa bende foto eklemek isterim canımcım neden olmasın ama gel gör ki benim delüüü kıskanc çılgın tekem izin vermiiiiiyiiiiiisenağlama
sagına soluna pek güven yok malüm eli silahlıııı ...

canım yaaa kıyamam sana:teselli: söylüyorlarsa güzelsindir ve hoşsundur bencede.. yüzünü kapatsan , kessen koysan.. izin almaya bak.. alamazsanda takma kafana..sohbetinle yetersin sen canım:1hug:

ufffff yorum varsa tesekkur edım dedım 5 sayfayı 20 dk da bıtırdım

neyse yorum yapanlarıda unuttum hepsıne tesekkurler
barıbe agresıf degılımı aslında gıydıklerımden kaynaklanıyor olabılır bırde pozlardan bazen gulumsemeden olan resımler eklıyorum oyle oldugunda herkes soruyor moralınmı bozuk dıye :eek: cok sukur bır yaramazlık yok olumunekankayizsmile

canım bildiğim kadarıyla koton ürün tekrarı yapmıyor..benim aldığım şubesinde hala var.. almak istersen özelden yaz bana tatlım.. çok tşk ederim opuyorumnanaktan

canım yaaa kıyamam sana:teselli: söylüyorlarsa güzelsindir ve hoşsundur bencede.. yüzünü kapatsan , kessen koysan.. izin almaya bak.. alamazsanda takma kafana..sohbetinle yetersin sen canım:1hug:

çok tesekkür ederim canımcım takıldıgın topiklerden oluyo görüştügüm canım walla herkes saolsun çok begendi...kociş görür felan canım aramız acılır allah korusun
sizin gibi sık ve güzellerin içinde kayboluyom zaten ben yorum yapsam yeterli canımcım gercekten güzel dilkelerin için tekrardan cok tesekkür ederim :nazar:... bestecim hislerin çok kuvvetli maşallah yaaaolumunekankayizsmile opuyorumnanaktan

çok tesekkür ederim canımcım takıldıgın topiklerden oluyo görüştügüm canım walla herkes saolsun çok begendi...kociş görür felan canım aramız acılır allah korusun
sizin gibi sık ve güzellerin içinde kayboluyom zaten ben yorum yapsam yeterli canımcım gercekten güzel dilkelerin için tekrardan cok tesekkür ederim :nazar:... bestecim hislerin çok kuvvetli maşallah yaaaolumunekankayizsmile opuyorumnanaktan

bitanem, seni gördüm veee hislerim cidden kuvvetliymiş..

topikteki en güzel hatunlardan birisin diyebilirim..

bence ne giydin çek topiği , sensiz çok şey kaybediyor valla..burda kaybolmak yerine, ön plana çıkacağından emin oldum seni gördükten sonra.. maşallah.. alahım nazarlardan korusun seni bebişim..:nazar:

keşke kocişin izin versede, topik bir güzelle daha tanışsa..:1hug:

bitanem, seni gördüm veee hislerim cidden kuvvetliymiş..

topikteki en güzel hatunlardan birisin diyebilirim..

bence ne giydin çek topiği , sensiz çok şey kaybediyor valla..burda kaybolmak yerine, ön plana çıkacağından emin oldum seni gördükten sonra.. maşallah.. alahım nazarlardan korusun seni bebişim..:nazar:

keşke kocişin izin versede, topik bir güzelle daha tanışsa..:1hug:

ayy bestecim çok tesekkür ederim canımcım çok utandım wallaaa:kedi:
yok tatlışımm walla sizin gibi güzel hatunların yanında ben kaybolurum bitanemmyerimseniben
yorum yapsam kafiii bana sizinle olmak daha çok mutlu ediyo beni canımcımolumunekankayizsmile
benim tel.usb kablosu yok kocişin tel.den cekip atsam oda izin vermez adam mesleginden olur polisler canım acayip sinirli sagı solu belli olmuyo buraya zor bırakırken asla izin vermez dedim ya asabii kıskanc cılgın tekem.....
bazen diyom aslında erkenmi evlendim neeeee:eek:klava: dısaarı bile çıkartmıyo tek basıma her yere kendisiyle gidiyoz hiç sorma canım yaaaa:gitme:

neyse fıstıklar kociş yatalım diyo ben kactım tekradan görşmek dilegiyle canlarrr herkese hayırlı gecelerrr tatlı rüyalarrrr....a.s.

Lovely çok güzelmiş elbisesi ve saçı...Nerden aldı acaba elbiseyi rengi çok hoşuma gittibayanssulusmile

elbiseyi tam göremediğim için emin değilim ama kotondan almış sanırım.kış sezonunda vardı hala kalmışmıdır emin değilim.hattta grisi de vardı oda güzeldi.sositososito kaydirigubbakcemile2

az önce çekindim picamalarımmm:roflol:

i736931_cimg0181.jpg

:lepi:eek:puyorumnanaktan

ayrıca kızlar ben lovely e cirkin fln demedim.
xzgi ye sen benim seviyeme cıkamıcak kadar asagılardasın demşti.
bahsettigi kdr yokmuş hani dedim.
evet eglence cıkardım kendime kime ne ki? :nazar:
bu arada üyeliği silinmiş heralde
:teytey::dance:

Son düzenleme:
şehnaz boyle tarıtsmalar uzayıp gıdınce ınsanın ıcınden gelmıyor eklemek dunkı resımler gumburtuye gıttı uzun zaandır eklemıyodum dun ekleyım dedım ama oku oku bıtmedı sayfalar

Kübrabarabaroscanbey Kıyafetin çok hoş:nazar:
Beste Senin kombinlerinide çok beğendim Çok yakışmış:nazar:
DÜŞ badine bayıldım makyajında süper:nazar:

şehnaz boyle tarıtsmalar uzayıp gıdınce ınsanın ıcınden gelmıyor eklemek dunkı resımler gumburtuye gıttı uzun zaandır eklemıyodum dun ekleyım dedım ama oku oku bıtmedı sayfalar

haklisiniz canim ne denirki
ama bosverin siz eglenmenize bakin
zaten öyle durumlarda herkez gereken cezasini aliyor

X