Bugün ne giydin? Çek görelim..

kızlar beğenen beğenmeyen herkes saolsun:KK71: :KK71: çoraplarım biraz aykırı oldu gözünüzü yordu sanırım ama ben çok sevdimm hihihih :KK1::KK1: çizmerimi soran olmuş geçen kış bambiden almıştımm :82: demetcim saçların çok hoş olmuş bencede daha sık maşa yapmalısın :KK69:

teşekkür ederim kızlarr:KK54:
gri daha iyi olurdu sedefcim haklısın ama kombin aklımda değilken sürülmüştü ojeler... çıkarıp grilemeye zaman olmadı,idare etsin diye düşündüm.ojesiz çıkmaktan iyidir En Büyük TÜRKİYE
ha bi de yeleğin iç astarı pembeydi,belkim ona uymuştur inceden inceden ehehehe :78:

bence aksine griden ziyade mor ayri bi güzellik katmis.

Kızlar işte böylee...

yaa çokmu komik olurki bu havalarda?? ben bi çok kişiyi gördüm bakırköyde böyle fakat birde size danışim dedim :44:

7031.jpg

bence kisin da beyaz pantolon giyilebilir, ama kalin ve islandiginda icini göstermemesi lazim, kot olabilir beyaz mesela

teşekkür ederimm kızlarr fikirlerinizz için.. benimde beyaz paNTALONuM KOT TÜRÜ OLDUĞU İÇİN BENDE KALDIRMİCAM SİZDEN GAZ ALARAK :KK9:

bugünde böyleydimm bir ara üşüdüm ve şal aldım üstümee :KK42:
6622.jpg

Barrbişş gözüme batan bir şey göremedim kombininde her zamanki gibi çok şık bence :KK12:
Bu gece bankayla eller havaya :KK62: böyle gidicem ;gitmeden sizede gösterim dedim :KK23: Saçlarıma maşa yaptırdım, yarın sabah ilk iş gidip maşa almak :KK52:

resim1119.jpg
,
resim1120.jpg
,
resim1133.jpg

Öptüm herkesleriiiiiiii... :nazar:

coooooook güzel olmussun, giysilerin:KK16: sacin:21: cantan :KK16: süpersin, bu güzellikle eglenmek baska bir güzel olmali :nazar: bende istiyorum o cantadan

gamzecim bu havada kısa kolla çıkmışsın tabi üşürsün yaw
biraz bulanık amaa eminim ki yakışmıştır en çok dikkati çeken şal olmuş

X