Bugün ne giydin? Çek görelim..

rüyamsın teşekkürler canım
barçman ablacım teşekkür ederim
şu sıra yine diyete ve spor salonuna başladım :)

gamze çok hoşsun şal çok şeker durmuş.
demoty giydiklerini konuşturmuşsun.kadınlar kulübünün en güzel kızı sensin sanırım,hepiniz çok hoşsunuz ama demothy benim hayatımda gördüğüm en güzel kız.
ama hepiniz ayrı ayrı çok güzel olmuşsunuz.jade sizde çok güzel görünüyorsunuz.birkaç gün önce birkız vardı resimlerde kızınız olamaz değilmi?hiç çocuğunuz varmış gibi değil fiziğiniz.

barçman abla:nazar:barbiecimmm:nazar:jade:nazar:cicikız:nazar:demothy:nazar:emoss:nazar:

gece kuşuna katılıyorum :KK9: :nazar:

Barcman ablacigim, jadecim, hemsom, kontesscim ve demothycim sizleri cok begendim :nazar:

Jade, resmi görünce wooow dedim, fizige bak bi ara birinin fiziginle ilgili ileri geri konustugunu hatirladim. Harikasin !:nazar:

barçman incişim :nazar:
jade:nazar:
demoti:nazar:
kontes:nazar:
emoss:nazar:

aslıhasan etekli kombin çok hoş
nişanlınla uyumunda çok tatlı

barbi pembe sana çok yakışıyor canım
çorapla çizme pek hoşuma gitmedi sadece

jade pantolonun üstüne uzun çizme çok hoşuma gitmiyor benim
ama sana çok yakışmış
fiziğin çok hoş olduğu için sanırım

barçman ablacım harikasın ne diyeyim

emoş incecik çok hoş görünüyorsun

cicikız uyumun güzel sende öyle
sadece gömlek biraz bol geldi gözüme
sanki kolyede olmasa daha da hoş olurmuş canım

demoty çok beğendim yine

barcman : çok şıksınız çok beğendim sizi:-)
emosssss : fiziğin çok iyi ve ayakkabılarına bayıldım cnm:KK54:
jade : beyaz pnatolon normalde herkes giyemez fizik lazım ve senin fiziğin mükemmel cnm çok yakısmıs ya

Barbitom, kankitom, hele o çorabı giy de bana çaya gel olar mı aşkom ? :KK23: :KK53: Bayıldım kuzuma! :KK31:

emossss'um, ne kadar zarifsin kuzum sen öyle, maşallah sana, siyahlar içinde çok asilsin tatlım...:KK31:

demothy, ne diyeyim, sözün bittiği yer sanırsam, muhteşemsin canım!:KK31:

Gamze'cim, pembe ne güzel yakışmış, şükürler olsun, renkli bir detay sende, renklere daha açık olmalısın canım! :KK39:

jade'cim, fiziğine diyecek söz yok zaten, çok hoşsun yine...:KK31:

cicikızım cicikuzum, çok tatlısın sen de bitanem...:KK61:

Umarım unuttuğum biri olmamıştır...

RESİM EKLİYENLERİN HEPSİDE FEVKALADENİN FEVKİNDE ŞIKLAR BAYILDIM ÖZELLİKLE SİYAHLI KOMBİNE GİYİNENLERE :))):nazar:

demoty giydiklerini konuşturmuşsun.kadınlar kulübünün en güzel kızı sensin sanırım,hepiniz çok hoşsunuz ama demothy benim hayatımda gördüğüm en güzel kız.
ama hepiniz ayrı ayrı çok güzel olmuşsunuz.jade sizde çok güzel görünüyorsunuz.birkaç gün önce birkız vardı resimlerde kızınız olamaz değilmi?hiç çocuğunuz varmış gibi değil fiziğiniz.
Kızlar hepinize çokk çok teşekkürr ederim... :KK54::KK54::KK54:
Kızım canım :KK34: 6 yaşında ellerinden öper ... :nazar::nazar::nazar:

Çok teşekkür ederim gnydn64 :KK34:

bugünde böyleydimm bir ara üşüdüm ve şal aldım üstümee :KK42:

Giydiklerin çok yakışmış sincap ım :KK69: bende hep renkli olman taraftarıyım pembe güzel olmuş balım :KK71:

bu kombinin sana cok yakismis. Sana nisanlinla mutluluklar dilerim, Allah tamamina erdirsin ve muhabbetinizi daim etsin :nazar:

Sağolasın aygirl çok teşekkür ederim amin.... :nazar:

buda ben kızlar

Tatlım uzun bir aradan sonra seni görmek ne güzel ... geçen zaman seni güzelleştirmişşş.... :KK54:

aslıcım etekli kombinini beğendim canım son fotoda da çok şekersiniz :nazar:

Hanturks çok teşekkürler canım

aslıcım bayramda çok uyumlu olmuşsunuz =)
barçman ablama da siyahlar yakışmışş
bi kaç kişiyi daha beğendim ama çok resim var unuttum =)
bu da dünde

teşekkürler canım sende çook hoşsunnnn ... :KK70:

Bende siyahlar içinde içinizi karartayım biraz Yeni aldığım yarasa kazağımla:KK1:

ASLIHASAN=Fotoların hepsinde çok hoş görünüyorsun:nazar:

Teşekkürler ablacığım... :KK34:
Ben zerafet diye sendekine derim maşallah kırk bin kere ... :nazar:

İşte buda ben... :KK17:

Çok hoşsun Jadeciğim :KK34:

çok güzel bu uyum sağlamışsınız maşallah =) :nazar:

tşkler :KK17:

seçebildiğim kadarıyla çok hoş bir yüzün var aslı.Allah mesut etsin hasanla. giysilerin de güzel olmuş

çok teşekkür ederim güzel gördüysen ne mutlu bana :KK17: amin inşallah canım çok sağol :KK70:

demet çok güzel olmuşsun canım siyahlar içinde bu aralar herkes =)
siyahın asilliğine diyecek yok.....:KK42:

çok sağol cicikız :KK69:

demothy masallah:nazar::nazar:

çok şık çantanda süper

Sağol canım :KK69:
yaaa yine çok güzelsin demetcim zaten çirkin görmek mümkün değil seni..ceketine ve çantana ayrı bayıldım ama bütün olarakta harikasın
Saol canım ikisini de yeni aldım sayılır ,yani bayağıdır resim eklemediğim için siz ilk defa görüyosunuz aslında :KK54:

barçman abla:nazar:barbiecimmm:nazar:jade:nazar:cicikız:nazar:demothy:nazar:emoss:nazar:
:KK16:
Barcman ablacigim, jadecim, hemsom, kontesscim ve demothycim sizleri cok begendim :nazar:
:KK71:
kızlar beğenen beğenmeyen herkes saolsun:KK71: :KK71: çoraplarım biraz aykırı oldu gözünüzü yordu sanırım ama ben çok sevdimm hihihih :KK1::KK1: çizmerimi soran olmuş geçen kış bambiden almıştımm :82: demetcim saçların çok hoş olmuş bencede daha sık maşa yapmalısın :KK69:
az önce nette maşa siparişi verdim :KK53: umarım başarabilirim sağol cnm :KK54:

coooooook güzel olmussun, giysilerin:KK16: sacin:21: cantan :KK16: süpersin, bu güzellikle eglenmek baska bir güzel olmali :nazar: bende istiyorum o cantadan

Arkadaşlarım aynı fikirde değildi sanırım :KK60: azcık otur, şu mu baktı bu mu işey dedi ,en son masadaydım :KK52:

barçman incişim :nazar:
jade:nazar:
demoti:nazar:
kontes:nazar:
emoss:nazar:
:KK71:
çok geriye gidemedim,gördüklerime yorum yapıyım;
emoşşş
cano,endamına kurbaney hayraney,çok çıtı pıtı,çok tatlısın,beğendim yavritom seni:nazar:
barbi karısı yine yıkılıyo:KK31:sexi gırafitim benim o:KK64:
gamze çamura yatıcak halin yok hayatım,istediğin rengi,istediğin mevsimde giyebilirsin,önemli olan sen beğen.ayrıca gayet güzel olmuş...diğer resimde de şalını beğendim caney
demet sen zaten aşmış bi hatun olduğun için yorumsuz geçiyorum:nazar:muhteşem diyerek nokta koyucam o kadar.
kumral gerçi yazılışı tiki tarzında:KK37:dur hele 'Qumral':KK30:
sende gayet taş bi hatunsun.senide çok beğendim:KK68:

barbi pembe sana çok yakışıyor canım
çorapla çizme pek hoşuma gitmedi sadece

jade pantolonun üstüne uzun çizme çok hoşuma gitmiyor benim
ama sana çok yakışmış
fiziğin çok hoş olduğu için sanırım

barçman ablacım harikasın ne diyeyim

emoş incecik çok hoş görünüyorsun

cicikız uyumun güzel sende öyle
sadece gömlek biraz bol geldi gözüme
sanki kolyede olmasa daha da hoş olurmuş canım

demoty çok beğendim yine

emosss cok zarifsin tatlim bayildim

demothy herseyinle cok hossun

gamze senide cok begendim ama keske uzun bi kupe taksaydin

gnydn hossun ama kontessin yorumuna katiliyorum canim

Teşekkürler Berenciğim

oy tospişim gelmiş yine teşekkürler baldan tatlım:KK16:

Sağol ablacığım:KK16: güler yüzlüm bende seni çok beğendim:nazar:
Ve oldukça incelmiş buldum

çok teşekkür ediyorum canım:KK16:

Sağolasın ablasııı:KK16:

Canım canım Epeydir seni göremiyordum ve merak etmiştim
Senin nikini görmek beni inanılmaz mutlu ediyor:KK16:
Güzel görüşlerin içinde çok teşekkürler

DEMOTYim Çantan ayakkabın montun ve pantolunun harika Tabiki sende öylesin:nazar:
EMOSS=Kıyafetin çok hoş özellikle ayakkabılarını çok beğendim
GAMZEBELİNAY=Şükürler olsun sonunda üstünde renkli birşeyler gördüm
şalını çok beğendim

Barbitom, kankitom, hele o çorabı giy de bana çaya gel olar mı aşkom ? :KK23: :KK53: Bayıldım kuzuma! :KK31:

emossss'um, ne kadar zarifsin kuzum sen öyle, maşallah sana, siyahlar içinde çok asilsin tatlım...:KK31:

demothy, ne diyeyim, sözün bittiği yer sanırsam, muhteşemsin canım!:KK31:

Gamze'cim, pembe ne güzel yakışmış, şükürler olsun, renkli bir detay sende, renklere daha açık olmalısın canım! :KK39:

jade'cim, fiziğine diyecek söz yok zaten, çok hoşsun yine...:KK31:

cicikızım cicikuzum, çok tatlısın sen de bitanem...:KK61:

Umarım unuttuğum biri olmamıştır...

persprincess canım çok teşekkür ederim , hayatında gördüğün en güzel kız olduğumu söylemen bile çok mutlu etti beni..O senin bakan gözlerinin güzelliği :KK69: çok sağol tekrar .. :KK71:

Kusura bakmasın kimseler , bu kadar güzel yorumları alıntısız cevaplayamazdım :63: Herkese tekrar çook teşekkür ederim sizleri seviyorum..Daha sık eklemeye çalışıcam inş. :nazar:

bugünden bi fotoğraf şekerler..
fotoraf060t.jpg

kızlar ben de yeni katılıyorum aranıza :KK69:
resim eklemeyi çok isterim ama sanıyorum ki şu an mesaj sayım pek yeterli değil. ekleyebildiğim ama bayıla bayıla ekleyeceğim ama söz :KK55:
bu arada şöyle bir genel olarak baktım da barbie, barçman, kontes'in giyim tarzı hoşuma gitti :KK19: özellikle kontescim tam bir hatun gibi giyiniyorsun

.

gamze senide cok begendim ama keske uzun bi kupe taksaydin

EMOSS=Kıyafetin çok hoş özellikle ayakkabılarını çok beğendim
GAMZEBELİNAY=Şükürler olsun sonunda üstünde renkli birşeyler gördüm
şalını çok beğendim

..

Çokk teeşekkür ediyorummmm:79:

Bugünde böyleydimmm.. ek olarak siyah çantam siyah trençkotum ve siyah hafif topuklu ayakkabım vardıı..eve geldiğimde akılettim çekilmeyiii malesef:KK42:
gamzelimm.png

Gamze_Belinay, ilk yorum benden olsun, supersin cok begendim kombinini siyah beyazin uyumunu herzaman sevmisimdirr cok yakisti giydiklerin, ama keske saclarini toplasaydin, dahada super olurdu, omuz detayin dahada belli olurdu mukemmel olurdu :KK34: :KK71:

kızlar ben de yeni katılıyorum aranıza :KK69:
resim eklemeyi çok isterim ama sanıyorum ki şu an mesaj sayım pek yeterli değil. ekleyebildiğim ama bayıla bayıla ekleyeceğim ama söz :KK55:
bu arada şöyle bir genel olarak baktım da barbie, barçman, kontes'in giyim tarzı hoşuma gitti :KK19: özellikle kontescim tam bir hatun gibi giyiniyorsun

aldığım en güzel iltifatlardan biri bu olsa gerek :81: hatun gibi waow,sevdim:KK52::78:

X