Bugün ne giydin? Çek görelim..

güzel saçlı hatun jade =) saç diyorum sana sürekli bişi olcak diye korkuyorum.. amann koskoca bi maşallah sana :nazar: hoş olmuşsun jadecim =)

buda ben kızlar

1107201023.jpg
:97:

Jade, Cok süper olmususn vallaha fizik desen 1 numara, cok yakismis

Barbicim, normalde cok begenirim gidiyiklerini, cok zevklisin herzaman. ama bunu malesef begenmedim, yakistiramadim..

aslıcım etekli kombinini beğendim canım son fotoda da çok şekersiniz :nazar:
gamze ben de kaldırmadım valla beyaz pantolonumu bence de giyilebilir ama o çizmeyle olmamış bana göre daha uzun bi çizme daha hoş dururdu :78:
jadecim sade ve hoş bi kombin siyah beyaz her zaman güzeldir :KK71:
barçman ablacım çok zarif ve uyumlusun yine :nazar:
kontesim seni de çok beğendim ojeler bana uyumsuz görünmedi hareket katmış kombinine :nazar:
barbiim genel olarak bakınca beğendim ama bluzün zaten canlı bir renk yeterince tezatlık vermiş o çorapların deseni fazla olmuş canım ya ama güzel bi çorap başka bi kombinle eminim çok daha hoş durur :KK54:

sağolasın ablacığım:KK34:

Gamze_Belinay bence jade gibi siyah bir çizme ya da başka bir siyah ayakkabı giysen daha hoş olur.hatta üstüne de illa siyah bir şey giymek istiyorsan yakası daha açık bir şeyler giyebilirsin canım:KK12:
Barçman hanım ne kadar zarif olmuşsunuz yine,çok beğendim:80:
BarbieveKen çizmeler dışında çok hoş görünüorsun tatlım,bana biraz kaba geliyor bu tarz çizmeler:KK59:

teşekkürler canım:KK16: bence hanımı kaldır Abla de inci de ne istersen onu de
ama hanım deme

Ne iç karartması uyuma bak gözlerim şenlendi çok yakıştırmışsın yine... bakımlı ablam benim... :KK70:

barçman ablacım çok mersii:KK69: ben de seni beğendim,siyah+taba mükemmel bence:KK49:

gamzecik bence beyaz kot yağmur çamur olmadığı sürece olabilir bende kaldırmadım beyaz kotumu yazlıkların arasında kullanıyorum arada :KK9:
kontes çok uyumlu bir kombin olmuş şekercim ocelerinde uyumu bozsada ben sevdim :KK34:
jade çok uyumlu bir kombin olmuş beyaz pantolon konusunda senle hemfikirim:KK66:
barçman abla senin resmin açılmadı bende :KK59:
barbiecik üstündeki pembiş çok güzel ama çizme ve kotla uyumlu bulmadım üstüne siyah bir bluzla daha güzel olurdu sanki kuşum:KK19:

sağol asil ve güzel Jadem benim:KK16:

aslıcım bayramda çok uyumlu olmuşsunuz =)
barçman ablama da siyahlar yakışmışş
bi kaç kişiyi daha beğendim ama çok resim var unuttum =)
bu da dünden

fotoraf056y.jpg

teşekkürler bende senin fotonu çok beğendim :KK16::nazar:
Hem seni hemde arkadaki Atatürk panosunu
gamze çok hoş durmuş ben beğendim.Barçman çok hoşsunuz yine tarzınız duruşunuz çok güzel.

teşekkürler canım

ay beğendim butonu kalkmıştı dimi arayıp duruyorum :KK1: tşk ederimmmm :93:

jadecim çok güzel olmuşsunn, :KK19:
zariflik = barçman ablam , yeni aldığın kazağın çok güzelmiş güle güle giy ablacım :KK69::KK69: ayrıca çok haklısın eski camlar bardak oldu artık :KK1::KK1::KK1:

Sağol barbişim:KK16:
ben o bardaklardan bol bol su içiyorum:KK34:

Son düzenleme:
Barrbişş gözüme batan bir şey göremedim kombininde her zamanki gibi çok şık bence :KK12:
Bu gece bankayla eller havaya :KK62: böyle gidicem ;gitmeden sizede gösterim dedim :KK23: Saçlarıma maşa yaptırdım, yarın sabah ilk iş gidip maşa almak :KK52:

resim1119.jpg
,
resim1120.jpg
,
resim1133.jpg

Öptüm herkesleriiiiiiii... :nazar:

demet çok güzel olmuşsun canım siyahlar içinde bu aralar herkes =)
siyahın asilliğine diyecek yok.....:KK42:

buda ben kızlar

1107201023.jpg
:97:
çok şık çantanda süper
Barrbişş gözüme batan bir şey göremedim kombininde her zamanki gibi çok şık bence :KK12:
Bu gece bankayla eller havaya :KK62: böyle gidicem ;gitmeden sizede gösterim dedim :KK23: Saçlarıma maşa yaptırdım, yarın sabah ilk iş gidip maşa almak :KK52:

resim1119.jpg
,
resim1120.jpg
,
resim1133.jpg

Öptüm herkesleriiiiiiii... :nazar:

yaaa yine çok güzelsin demetcim zaten çirkin görmek mümkün değil seni..ceketine ve çantana ayrı bayıldım ama bütün olarakta harikasın

X