Bugün ne giydin? Çek görelim..

ASLIHASAN=Fotoların hepsinde çok hoş görünüyorsun:nazar:
KONTESİM=Kombinin çok yakışmış şekerciğim:nazar:
BARBİVEKEN=:KK69::KK69::KK69::KK34::KK34::nazar::nazar: Başka yoruma gerek varmı çıtırım 10 üzerinden 10 puan
JADEM=Sen ne giysen çok asil taşıyorsun:nazar:
Eskilerin bir lafı vardır
Zürafanın düşkünü beyaz giyer kış günü diye:KK52:
artık tabular yıkıldı Eğer güzel taşımayı başarıyorsan Beyazda çok hoş duruyor Tıpkı sende olduğu gibi:KK19:

ASLIHASAN=Fotoların hepsinde çok hoş görünüyorsun:nazar:
KONTESİM=Kombinin çok yakışmış şekerciğim:nazar:
BARBİVEKEN=:KK69::KK69::KK69::KK34::KK34::nazar::nazar: Başka yoruma gerek varmı çıtırım 10 üzerinden 10 puan
JADEM=Sen ne giysen çok asil taşıyorsun:nazar:
Eskilerin bir lafı vardır
Zürafanın düşkünü beyaz giyer kış günü diye:KK52:
artık tabular yıkıldı Eğer güzel taşımayı başarıyorsan Beyazda çok hoş duruyor Tıpkı sende olduğu gibi:KK19:

Ablacım :KK69: teşekkürlerrr... :KK54::KK54::KK54:
Evet zarifliğine düşkün kişiler kar kış demez giyer
:KK52:

Son düzenleme:
ay beğendim butonu kalkmıştı dimi arayıp duruyorum :KK1: tşk ederimmmm :93:

jadecim çok güzel olmuşsunn, :KK19:
zariflik = barçman ablam , yeni aldığın kazağın çok güzelmiş güle güle giy ablacım :KK69::KK69: ayrıca çok haklısın eski camlar bardak oldu artık :KK1::KK1::KK1:

ay beğendim butonu kalkmıştı dimi arayıp duruyorum :KK1: tşk ederimmmm :93:

jadecim çok güzel olmuşsunn, :KK19:
zariflik = barçman ablam , yeni aldığın kazağın çok güzelmiş güle güle giy ablacım :KK69::KK69: ayrıca çok haklısın eski camlar bardak oldu artık :KK1::KK1::KK1:
Teşekkürler barbiemm ... :KK54:
Seni bugün biraz göz yorucu buldum ben :97:

Kızlar işte böylee...

yaa çokmu komik olurki bu havalarda?? ben bi çok kişiyi gördüm bakırköyde böyle fakat birde size danışim dedim :44:

7031.jpg

aynı düşündüğüm gibi olmuş bence canım.
beyaz pantolon out diyorum ısrarla

gamzecik bence beyaz kot yağmur çamur olmadığı sürece olabilir bende kaldırmadım beyaz kotumu yazlıkların arasında kullanıyorum arada :KK9:
kontes çok uyumlu bir kombin olmuş şekercim ocelerinde uyumu bozsada ben sevdim :KK34:
jade çok uyumlu bir kombin olmuş beyaz pantolon konusunda senle hemfikirim:KK66:
barçman abla senin resmin açılmadı bende :KK59:
barbiecik üstündeki pembiş çok güzel ama çizme ve kotla uyumlu bulmadım üstüne siyah bir bluzla daha güzel olurdu sanki kuşum:KK19:

aslıcım bayramda çok uyumlu olmuşsunuz =)
barçman ablama da siyahlar yakışmışş
bi kaç kişiyi daha beğendim ama çok resim var unuttum =)
bu da dünden

fotoraf056y.jpg

gamzecik bence beyaz kot yağmur çamur olmadığı sürece olabilir bende kaldırmadım beyaz kotumu yazlıkların arasında kullanıyorum arada :KK9:
kontes çok uyumlu bir kombin olmuş şekercim ocelerinde uyumu bozsada ben sevdim :KK34:
jade çok uyumlu bir kombin olmuş beyaz pantolon konusunda senle hemfikirim:KK66:
barbiecik üstündeki pembiş çok güzel ama çizme ve kotla uyumlu bulmadım üstüne siyah bir bluzla daha güzel olurdu sanki kuşum:KK19:

çok teşekkürler tivitimm:KK8::KK16:

aslıcım etekli kombinini beğendim canım son fotoda da çok şekersiniz :nazar:
gamze ben de kaldırmadım valla beyaz pantolonumu bence de giyilebilir ama o çizmeyle olmamış bana göre daha uzun bi çizme daha hoş dururdu :78:
jadecim sade ve hoş bi kombin siyah beyaz her zaman güzeldir :KK71:
barçman ablacım çok zarif ve uyumlusun yine :nazar:
kontesim seni de çok beğendim ojeler bana uyumsuz görünmedi hareket katmış kombinine :nazar:
barbiim genel olarak bakınca beğendim ama bluzün zaten canlı bir renk yeterince tezatlık vermiş o çorapların deseni fazla olmuş canım ya ama güzel bi çorap başka bi kombinle eminim çok daha hoş durur :KK54:

Teşekkürler canım :KK54:

aslıcım etekli kombinini beğendim canım son fotoda da çok şekersiniz :nazar:
gamze ben de kaldırmadım valla beyaz pantolonumu bence de giyilebilir ama o çizmeyle olmamış bana göre daha uzun bi çizme daha hoş dururdu :78:
jadecim sade ve hoş bi kombin siyah beyaz her zaman güzeldir :KK71:
barçman ablacım çok zarif ve uyumlusun yine :nazar:
kontesim seni de çok beğendim ojeler bana uyumsuz görünmedi hareket katmış kombinine :nazar:
barbiim genel olarak bakınca beğendim ama bluzün zaten canlı bir renk yeterince tezatlık vermiş o çorapların deseni fazla olmuş canım ya ama güzel bi çorap başka bi kombinle eminim çok daha hoş durur :KK54:
Teşekkür ederim canım :KK54:

Gamze_Belinay bence jade gibi siyah bir çizme ya da başka bir siyah ayakkabı giysen daha hoş olur.hatta üstüne de illa siyah bir şey giymek istiyorsan yakası daha açık bir şeyler giyebilirsin canım:KK12:
Barçman hanım ne kadar zarif olmuşsunuz yine,çok beğendim:80:
BarbieveKen çizmeler dışında çok hoş görünüorsun tatlım,bana biraz kaba geliyor bu tarz çizmeler:KK59:

X