Bugün ne giydin? Çek görelim..

seçebildiğim kadarıyla çok hoş bir yüzün var aslı.Allah mesut etsin hasanla. giysilerin de güzel olmuş

beyaz pantolon kışlık kullanıma niye uygun olmasınki.gamze keşke birde üstünde görseydik demiştim.

Kızlar işte böylee...

yaa çokmu komik olurki bu havalarda?? ben bi çok kişiyi gördüm bakırköyde böyle fakat birde size danışim dedim :44:

7031.jpg

gamze beyaz giyenleri gördüğünde hava bulutlu ve yağmur yağma olasılığı yoktu herhalde.
Yoksa hiç kimse yağmurun yağıcanı bildiği halde beyaz bi pantolan giymez.
Hava açık kuru ama soğuk olsa bişi farketmez ama o gün hava durumu için kapalı gösteriyor diyorsun..
Neyse yinede zevk senin karar senin.

aslıhasan :nazar: canım çok uyumlu olmuşsunuz ne güzel, bayılıyorum böyle sevgilisiyle/nişanlısıyla/eşiyle uyumlu giyinenlere, göze çok hoş geliyo :KK69:
gamze_belinay canım kombin güzel ama kasımdayız yağmur yağabilir o yüzden beyaz pantolon yerine mesela kışlık şort ve şortunla çorap/tayt giyebilirsin tatlım, onun dışında kazağın ve ugglerin hoş duruyor :KK31:

gamzee çok beğendim bu kombini ,hiçte abes kaçmaz bence :KK34: dün bebekteydim, ve birsürü gördüm bu tarz giyinen hatun :KK34::KK34:

Gamze tesadüf bende bugün aynı şekilde giyindim...Bende öyle giyindiğim için üstüme alındım yorumları galiba :KK60:
Bilmem bana komik gelmiyor seviyorum siyah beyazı ayda birde olsa giyiyorumdur heralde.
Kalın kot tarzı olduğu için yazlıklarım arasına kaldırmayı düşünmedim hiç...
:KK34:

Son düzenleme:
X