Bugün ne giydin? Çek görelim..

img18260.jpg
[/URL][/IMG]

yorumlarınız için sağolun kızlar

ilk fırsatta siyah kazakla giyip eklicem resmi :KK66:
yeleği alırken tereddüt yaşamıştım ama yorumlarınızdan anladığım kadarıyla iyi yapmışım alarak =)

Evet :) Sende mi Danimarkadan?

Yok hayir, sadece Ginas Tricot´yu Danimarkada gördüm ilk, Onlineshop´u buraya da gelmis, yakinda magazalari da acilir :KK76:ben Almanyadayim canim. Bu arada son ekledigin resimde de yine cok hossun :nazar: cok yakismis, masallahin var zaten

Yok hayir, sadece Ginas Tricot´yu Danimarkada gördüm ilk, Onlineshop´u buraya da gelmis, yakinda magazalari da acilir :KK76:ben Almanyadayim canim. Bu arada son ekledigin resimde de yine cok hossun :nazar: cok yakismis, masallahin var zaten

Teskk ederimmm :)
Gina Tricot'nun elbiselerini cok seviyorum, herkese tavsiye edermm :)

beyaz melek çok hoş çıkmışssınız
aşkitom kombinlerini çok beğendim ama leopar manyağı olarak ilkine ayrıca bir bayıldım:KK69:
cicikız çok şirin olmuşssun çizmelerin çok güzelmiş

kontesim ben de ojerlerin hariç çok beğendim kombinini :KK69:
cicikız çizmelerin gerçekten çok şeker , öğretmenler günün kutlu olsunnn :KK69:
pinaxcım çok uyumlu ve şıksın yine :nazar:
düş botlarını kıyafetine uyduramadım, he uyması şart değildir belki :KK1: ama bana hitap etmedi bu haliyle :KK17::KK17:
ece yeleğini beğendim canım arkasındaki kelebek detayı çok hoşmuş ama bence içine siyah badi giy pembe sırıtmış gibi :KK17::KK17:

teşekkür ederimm:KK71:

Hanturksümü komplee :KK54:
tivitimin etegini ..
Ecenin yelegini ..
Beyazmelegin cizmelerini ve bücürünüü:emir_bebek:
cicikiz34 ün cizme ve etegini.
Qmralin bacaklarini :KK52::KK54:
Pinaxin deri mont ve cizmelerinin uyumlugunu , ayrica Frenchini :79:
Düs'ün endamini ve ojelerini ..
kontesiminde yüzük ve coraplarini cok begendimmmmmmm:KK3::87::76:
:KK71:

beyaz melek çok hoş çıkmışssınız
aşkitom kombinlerini çok beğendim ama leopar manyağı olarak ilkine ayrıca bir bayıldım:KK69:
cicikız çok şirin olmuşssun çizmelerin çok güzelmiş

sağol meslekdaşım :KK71:

aşkito burdaki saç modeline bitttimm
topuz muu çok yakışmış:KK62:
göbek de belli olmaya başlamış iyice :KK66:
Qmral süpersin valla maşallahh:KK3:

Son düzenleme:
Hanimlar hepiniz cok sIksiniz. Bir kac sayfa geriye dogru gittim. En cok begendigim tarz Rabarbanin giyim tarzi oldu. Daha sportif geldi gözüme. Bende daha cok spor giymeyi severim aslinda. Hanimlar nazar degmesin diyorum :) :nazar:

çok teşekkür ederim güzel yorumlarınıza:))
borçman ablam sağolasın eski halime döndüm şükür:)
kuzu kafa çok seviyom ben o uzun çizmelerimi ne kadar mini giyersem giyeyim bacak miktarı az göründüğü için kötü durmuyo ve sıcacıklarrr:):KK52:

yorumlariniz icin tskler..
nickini hatirlayamadim simdi , biri sacimi begenmisti,, rast gele topluyorum , özel topuz falan yapmiyorum:82:
begenmenize sevindim.

bunuda bugün alisverise giderken giyindim.. yine leoparrr:KK39:

sanirim leopar desenine zaafim oldugunu kabullenmemin vakti geldi:KK1:

sanirim leopar desenine zaafim oldugunu kabullenmemin vakti geldi

Benim gözüm cizmelere takildi. O kadar cok heveslendim bu kis kendime bot yada cizme alicam dedim. Aradim taradim ama bi türlü yakistiramadim kendime. Yine spor ayakabidan yana tercihimi kullandim. :)

aşkitom kıyafetini beğendim ama boynundaki şey olmamış bence kaba durmuş :KK19:
resimleri bir koyuyosun pir koyuyosun bu arada kız ne çok birikmiş :KK1:

Benim gözüm cizmelere takildi. O kadar cok heveslendim bu kis kendime bot yada cizme alicam dedim. Aradim taradim ama bi türlü yakistiramadim kendime. Yine spor ayakabidan yana tercihimi kullandim. :)

bende cok zor karar verdim cizme alirken..
ama cocukla karda falan spor ayakkabiyla oynanmiyo :) mecburdum yani almaya.. yoksaa pes etmenin esigindeydim yani bu yil :KK1:

aşkitom kıyafetini beğendim ama boynundaki şey olmamış bence kaba durmuş :KK19:
resimleri bir koyuyosun pir koyuyosun bu arada kız ne çok birikmiş :KK1:

ay sormaa.. bi tane daha var da , eklemeye utaniyorum:KK52::26:
boynumdaki sey atki niyetine canim .. montumlada cekseydim keske. montla daha hos görünüyo.

bende cok zor karar verdim cizme alirken..
ama cocukla karda falan spor ayakkabiyla oynanmiyo :) mecburdum yani almaya.. yoksaa pes etmenin esigindeydim yani bu yil :KK1:

Hmm demek ki en gec benimde cocugum oldugu vakit onunla kar topu oynayabildigim vakit bende cizme alacagim. En gec o zaman yani :) Hehe simdi pes ediyorum yani ilerde pes etmemek icin bi sebebim olur benimde insaAllah. :)

X