Bugün ne giydin? Çek görelim..

Pinax çok güzel tarzın,ayakkabılarda çoook güzel güle güle kullan...
Tesekkür ederim sonbahar :KK71:
pinax ayakkabıların çok cici,renginide modelinide beğendim güle güle kullan:KK12:

Deydey begenmene sevindim :) tsk ederim :KK71:

pinax ayakkabıya öldüm saçlarına öldüm sanada öldümm taş gibisin tatlım :nazar:

Barbi cok tesekkür ederim canim, senin yaninda lafi bile olmaz :KK71:

Pinaxxxxxx sIK sIk ugra buralara güzel cok begendim herbiseyi :KK52:
Selayhus ugrarim canim cok tskler :KK71:

pinax güle güle giy ayakkabılarını ben çok beğendim:KK8:
Tsk ederim geceyeli daha güzellerini senin olsun insallah :) begenmene sevindim :KK71:

Kız sen benı oldurcenmıııı cok yakısıyor ne gysenn bej tonlarını sende sevdım zatennn:92:

ayakkabına zaten gecen gun msnde yorumumu yaptımm aynısından arıyorum :KK5::KK5:
FONT]
canim benimmmmm sen ölme yasa bitanem :KK71: tsklerr ettim güzel yorumlarina ..
PİNAX PİNAX PİNAX

Bişey diyemiyorum şahanesin. NOKTA.
Ayakkbılarını çok sevdim .NOKTA.
BM BM BM :) cok tsk ederim canim seni gözlerinden taniyorum :) sahaneden de ötesin :KK71:
pinax!
Tek kelimeyle muhteşem hele o ayakkabılar süper!
Düs tsk ederim :) ne güzel ya begenmenize cok sevindim gercekten.. baya bi yüksek topuklu ayakkabilar bu yüzden begenilmeyebilir diye düsünmüstüm:KK71:
allah belanı vermesin pinaxx:82::83::KK3::KK53::KK53::86:
hahahaha aminnnnnn teknolog ablam amin :KK71:cok tatlisin

Begenen tüm arkadaslara tsk ediyor ve daha daha güzelleri sizin olsun diyorum :KK71:

Aşağıdaki 80 kullanıcı demothy adlı kullanıcının bu mesajını beğendiler/bu mesajına katıldılar.
*KurabiYe*, abatu, April, ashkmeleği, aSkiTo, B&M, Babyke, BAL_2, BarbieveKen, Barçman, belfü, bellus, benim_adim_yar, bewi, bhk, bittersweets, cilekk, darksoulriver, dersane, deydey, Dicha, didos86, dilmuh, dishy53, Düş*, evaaa, Gamze_Belinay, GeceYeli, GeCe_KuSu, Gloxinia, gnydn64, greenebru, gulsah035, gülsü, hanturks, icimdeki_sen, iLdeMmm, jade, jeoeo, kahveci, lacrima, lilyum21, lilyum_85, Lipgloss, matematik, melindax, Miha, minik06, miskokulum, moonna, mulberry, nameless_, nhltrk, nihalart, nihal_06, Nil, NiSaN83, nissan, nix, nymphadory, ohcanimadeysin, papatya16, paprika, pelinkr, pinax, prensesin.uykusuyum, rose01, Ruyamsiin, sebo, selva82, Senemciq, sourapple, StreLitzia, Tiryandafila, tourmaline, tuanabasar, Tuti, twetty84, VAZGECILMEZIM, __TanRIcA__

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim :KK69:

demoty tarzını zaten hep begeniyorum.giydigin yakışıyor :nazar:

parbiiiiii :KK52: çok yakışmış yaaaaaa süpersin yine :nazar: :KK69:
aynı elbiseden tanrıçayla bi yerde görmüştüm ama denemeye üşendim :KK9:

ya bende demoty hakkında bişiyler söyliycem...(esra erola telefonla bağlanmış gibi hissettim birden:KK1:) neyse bi kaç aydır sayfayıtakip ediyorum
sen hem çok tatlı,hem tarz ,hem güzelsin....ama bence en önemlisi eleştirilere açıksın,yumuşaksın...kendine güveninden kaynaklanıyor bence..öptüm seni çok tatlısın...:21:

bende resimlerimi ekliycem 7 haftalık hamileyim...biraz göbüşüm çıksın daha bi hamiş görünürüm.bekliyorum şimdilik...:KK8:

Canım ya :KK31: hamişlere bayılıyorum,fotonu beklicem sabırsızlıkla,eleştiriye açığımdır.Darılmam gücenmem de..Aksine hoşuma gider,belki göremediğim ayrıntıları farketmemi sağlar..Eleştriemiyorum yapım bu,ancak çok gözüme batması gerek..Kalp kıramam ,üzülsün istemem insanlar, uygun bir dille ancak ima edebilirim hayatımda da böyle maalesef..Öpüyorum kocaman :78:

demoty tarzını zaten hep begeniyorum.giydigin yakışıyor :nazar:

parbiiiiii :KK52: çok yakışmış yaaaaaa süpersin yine :nazar: :KK69:
aynı elbiseden tanrıçayla bi yerde görmüştüm ama denemeye üşendim :KK9:
hatta adam 20 metre ötedeyken öküzcan gibi bağırmıştım bu kaçaaağğğ:KK37:diye:KK6:
kazıkmış kanka yürü diyip fırlatıp atıp kaçarcasına ikilemiştik:KK55:
aynısının tıpkısı işte kanka:KK23:
barbimde muhteşem olmuş ama dimi:KK69:

Kizlar gecen haftasonu indirimden bi ayakkabi aldim, ama yazlik... bakalim begenicekmisiniz :)

Bu arada uymasi icin elbiseyle denedim ))

Uploaded with ImageShack.us

sen bi pisliksin pınax:KK69:adi seni:KK69:
bu ne güzellik,ne şıklık,ne perhiz ne lahana oldu:KK37:
canım,ayakabına,elbisene bittim:81:fizik viktorya sikrıt mankeni mübarek:KK64:
güzelliğini zaten biliyorum:nazar:hayranım her zerrene bebem:KK16:

Son düzenleme:
sen bi pisliksin pınax:KK69:adi seni:KK69:
bu ne güzellik,ne şıklık,ne perhiz ne lahana oldu:KK37:
canım,ayakabına,elbisene bittim:81:fizik viktorya sikrıt mankeni mübarek:KK64:
güzelliğini zaten biliyorum:nazar:hayranım her zerrene bebem:KK16:

:KK9: Tanricam bittim yorumunaaaaaaa ... baktigi herseyi güzel görebilen nadide cicemmm tesekkür ederim :KK71:

bu topici takip ederim pek yazmıyorum ama şimdi dayanamadım. pinax harika görünüyosun giyimin tarzın ama en önemlisi elbiseyi taşımana duruşuna bayıldım maşallah sana şahanesin:))):nazar:

BarbieveKen canim sana denilecek söz bulamiyorum bazen
her zamn oldugun gibi yine cok $ik , cok zarifsin :nazar:

askitommm balimm , bidenem senin o göbusunu yerim ben . cok hos olmussun hirkani cok begendim bitanem

jade canim sende cok hos olmussun zaten siyah ve beyaz uyumunu herkes gibi bende cok begenirim

pinax canimsin ya seni cok seviyorum biliyorsunn
tarzinida cok begendigim birisin zaten ... her iki kombinindede harika olmussun..
ben o toprak tonlarina ve pudra rengine asigim zaten
bu arada papilerine bittim nerden aldin cabuk söleee bende istiyorumm:84:

Son düzenleme:
hiç eklemem diyen ben kaç kez foto ekledim :KK9:

eklerim yine çekiniyimde pinaxım :13:

Ekle bebegim :) özlemisim endamini :98:

bu topici takip ederim pek yazmıyorum ama şimdi dayanamadım. pinax harika görünüyosun giyimin tarzın ama en önemlisi elbiseyi taşımana duruşuna bayıldım maşallah sana şahanesin:))):nazar:

Meaves ne güzel sözler bunlar :78:mest oldum :eek:) cok tesekkür ederim

pinax canimsin ya seni cok seviyorum biliyorsunn
tarzinida cok begendigim birisin zaten ... her iki kombinindede harika olmussun..
ben o toprak tonlarina ve pudra rengine asigim zaten
bu arada papilerine bittim nerden aldin cabuk söleee bende istiyorumm:84:

Oy sehnaazim bende seni cok sefiyommmm biliosun :132: tsk ederim sari sekerim benim :) tatlim ben o tonlarda giyiniyorum hep cok renkli giyinmeye cesaret edemiyorum :) papilerimi zara dan aldim canimmmm... magazalarda kalmamis olabilir ama web sitesinde var hala ordan alabilirsin :128:

pinax cok yakismis elbise, ayakkabi birbirine cok uyumlu
ayrica sen cok güzel tasimissin harikasin

neden yapmıyosun merak ettim.çok güzel bi meslek

evet canım çok güzel bi meslek hayvan dostlarımzla ilgilenmek ama benim eşim hiç hayvan sevmiyor bu yüzdende öyle bir mesleği yapmamı istemiyor evdeki muhabbet kuşlarım dahi batıyor ona o yüzden mahrumum o dostlarımızdannn mezun olduktan sonra çalıştım ama nişanlanınca bırakmak zorunda kaldım .. sadece kayınpederimin büyükbaşları ve 2 adet koyunuyla ilgileniyorum birde kuzumuz var bak avatarıma koyayımm :2:

Son düzenleme:
X