Bugün ne giydin? Çek görelim..

bende birazdan resim yüklicem

bugün günüm vardı ve kayınvalidemle gittik onun ısrarı üzerine giydiğim kumaş pantolonum kazağım be ayakkabım
:KK8:
pic0043x.jpg

pic0045m.jpg

pic0046z.jpg

pic0047.jpg

pic0053jq.jpg

pic0065.jpg

pic0050b.jpg

veteriner hekimlerin günlere katılması ve kayınvalidelerine uyum göstermesi güzel bir şey gerçekten.

Canım :nazar: çok güzelsin ama birkaç şey olmamış. Yazayım mı yazmayım mı diye düşündüm sonradan dedim liv çizittir :KK52:
Tatlım uzun çizmeler yerine belikte biten bot tercih etseydin daha iyi olurdu bir de yeşil hırka yerine siyah olsaydı daha hoş durabilirdi sanki .:nazar:

Yaz canım yaz böyle yazana can kurban beğenmeyedebilirsin tabisi :KK53:
Çok teşekkür ederim canım benim öncelikle
Bilekte biten grimsi botum var sadece... bu renk yok.. ama iyi fikir verdin bana bide gri renk bi bluzla onu giyerim... :KK19: :KK54:
Hırkam kahverengi bu arada canım botumda kahverengi . :KK54:

pinax ayakkabıların çok cici,renginide modelinide beğendim güle güle kullan:KK12:

jade bana göre fiziğin müsait olduğu için giydiğin herşey yakışıyor ve çok hoş görünüyorsun:nazar:( tabi liv'in dediği gibi siyah hırka olayına bende katılıyorum:78:)

barbieveken topiğin şekeri tarzın kıyafet uyumun ve saçlarınla süpersin şekerim:KK54:

kkontesss bebişim kıyafet uyumun güzel yeleğinde harika emme birazcık kilolu göstermiş sankim :78:

Elbisen çok yakışmış , çok şık olmıuşsun...:KK9:

Elbiseni nereden aldığını öğrenebilirmiyim , kızkardeşime doğumgunu hediyesi almak istiyordum onun da fiziği senin gibi onada yakışır diye düşünüyorum...
Teşekkürler....

tşkler canım :KK16:

elbisemi bakırköyde tren yolunun yanındaki aşkın göksu mağazasının yanındaki küçük bir mağazadan aldım.. adını bilmiyorum şimdi canım :26:

Bu dün.. :21:
Ugglar ev uggu
:KK70:

Bugün:
Hava çok sıcak sabah sadece geçen günki hırkamı giyip çıktım.

pantolon skinny likten biraz çıkmış,fazla salmış kendini biraz tam dar olsa beğenirdim, ön fermuar kısmı pot durmuş,bu hırka modelini sevmiyorum,gömleğin duruşunu beğenmedim...
Alt resimdeki bluz güzel,ev ugg'ların güzel onları beğendim...
maşanı beğendim hoş durmuş...
bi önceki mesajında beğendiğin beğenmediğin şeyleri uygun bi dille anlat anlayalım demişsin ondan esinlendim de yazdım....

Pinaxxxxxx sIK sIk ugra buralara güzel cok begendim herbiseyi :KK52:

sevgicim seninde dedigin gibi cok atletik yapin var o durusa yani o spor durusu bu kiyafetlerle bütünlestiremedim.

Askitom biliyorum kemer kendinden bende gördüm bunlardan newyorkerde yakistirmisin ama keske kemeri farkli olaymis böyle zimbali baskili biraz tuhaf geliyor benim göze (dersin simdi senin göze baslatma :KK60: :KK60:)

jadecim ikinci halini iltinden daha cok begendim ama pantalon bolalmismi senmi kilo verdin anliyamadim tuhaf potluklar var birde cizmen cok uzun gitmis , cizme biraz bol ya tam diz kapaginda yada kisa botlarla daha iyi duracagini düsünüyorum

Son düzenleme:
veteriner hekimlerin günlere katılması ve kayınvalidelerine uyum göstermesi güzel bir şey gerçekten.
ben veterinerlik yapmıyorum canım sadece mezunum sekreterlik yaupıyorum şuanda
Pinaxxxxxx sIK sIk ugra buralara güzel cok begendim herbiseyi :KK52:

sevgicim seninde dedigin gibi cok atletik yapin var o durusa yani o spor durusu bu kiyafetlerle bütünlestiremedim.

Askitom biliyorum kemer kendinden bende gördüm bunlardan newyorkerde yakistirmisin ama keske kemeri farkli olaymis böyle zimbali baskili biraz tuhaf geliyor benim göze (dersin simdi senin göze baslatma :KK60: :KK60:)

jadecim ikinci halini iltinden daha cok begendim ama pantalon bolalmismi senmi kilo verdin anliyamadim tuhaf potluklar var birde cizmen cok uzun gitmis , cizme biraz bol ya tam diz kapaginda yada kisa botlarla daha iyi duracagini düsünüyorum

:KK1:

sevgiciğim ne farkederki sende açıklama yapmışsın arkadaşın ne anlatmaya çalıştığınıda anlamadım pekala veterinerlerde kayınvalıdesıyle uyum içerisinde olabılır ve gunede gıdebılır

Kizlar gecen haftasonu indirimden bi ayakkabi aldim, ama yazlik... bakalim begenicekmisiniz :)

Bu arada uymasi icin elbiseyle denedim ))

Uploaded with ImageShack.us

Kız sen benı oldurcenmıııı cok yakısıyor ne gysenn bej tonlarını sende sevdım zatennn:92:

ayakkabına zaten gecen gun msnde yorumumu yaptımm aynısından arıyorum :KK5::KK5:
FONT]

PİNAX PİNAX PİNAX

Bişey diyemiyorum şahanesin. NOKTA.
Ayakkbılarını çok sevdim .NOKTA.

kizlar gecen haftasonu indirimden bi ayakkabi aldim, ama yazlik... Bakalim begenicekmisiniz :)

bu arada uymasi icin elbiseyle denedim ))

[ımg]http://img833.imageshack.us/img833/4794/elbise1.jpg[/ımg]

uploaded with ımageshack.us

[ımg]http://img152.imageshack.us/img152/923/peeptoe2.jpg[/ımg]

[ımg]http://img573.imageshack.us/img573/1297/peeptoe1.jpg[/ımg]

allah belanı vermesin pinaxx:82::83::KK3::KK53::KK53::86:

X