Bugün ne giydin? Çek görelim..

Kolyene bayıldım. Ben en çok senin evini seviyorum çoookk güzel :)). Çizmeni güle güle eskit sadece topuğunu beğenmedim.

pinax, demothy, barbieveken cok sIksiniz... :nazar::KK16:
askito üstündekinin gri rengide bende var... sana da cok yakismis, göbisinde cok tatli... :KK16: :nazar:

Aşkito sende biraz büyük koysana yaa fotolarını... :KK23:
Tam hamile kıyafeti canım benim çok yakışmışş... :nazar:
Yalnız kemere bi süre veda etsen canım zararlı değilmi yaa bu dönemde ben pantalonların bile düğmesini açar gezerdimmm... :KK53:

jade kıyafetine söylicek bişeyim yok gayet hoş ama saçların harika rengine bayıldım hatta:nazar:

askito cizmelerin cok hos. o yelegin siyahi bende de var :KK53:
BarbieveKen sadece ayakkabilarini begenmedim

Son düzenleme:
Aşkito sende biraz büyük koysana yaa fotolarını... :KK23:
Tam hamile kıyafeti canım benim çok yakışmışş... :nazar:
Yalnız kemere bi süre veda etsen canım zararlı değilmi yaa bu dönemde ben pantalonların bile düğmesini açar gezerdimmm... :KK53:

canim belirttigim gibi lastikli ve SIKmayan kemerler kullaniyorum.:KK28:

fotolarida kücük koyunca daha bi ince duruyom sank :KK53::21::KK19::KK9:

Jadeeem vee aSkitoocum yine masallahiniz var cok sIksInizzz :nazar:

jadee ilk kombinini coook begendim tatlim .. siyah beyaz cok hos durmuss ..

aSkitoo sana zate söz yok prensess annesi herzamanki gibi cok güzel olmussun ..
göbüsünüde yesinler günden güne dahada belirgin oluo masallah :nazar: :emir_bebek:

Herkese cok tesekkür ediyorum tekrar :KK71:

Askito, jade her ikinizde cok $ıksiniz :) masallah

yavruşşş gozlerım kamaştı :98:bej ve pudra renklerıne kafayı zaten takdım bugun gosterdıgın ayakkabınada hasta oldumm bunada of yaaa cok hoşsun sen yenıden anne olunca dahada guzelleşicennn:nazar::nazar::nazar::82:

Canimmm mirim cok tsk ederim:116: insallah canim insallah Allahim o günleride nasip eder.. ikinci kez anne olmayi bende cok istiyorum :)))) O zaman bende insallah hamile kombinlerimi eklerim buraya :119:

Bu dün.. :21:
Ugglar ev uggu
:KK70:

Bugün:
Hava çok sıcak sabah sadece geçen günki hırkamı giyip çıktım.

Canım :nazar: çok güzelsin ama birkaç şey olmamış. Yazayım mı yazmayım mı diye düşündüm sonradan dedim liv çizittir :KK52:
Tatlım uzun çizmeler yerine belikte biten bot tercih etseydin daha iyi olurdu bir de yeşil hırka yerine siyah olsaydı daha hoş durabilirdi sanki .:nazar:

Son düzenleme:
Pinax çok güzel tarzın,ayakkabılarda çoook güzel güle güle kullan...
aşkito nekadar cici bi hamiş olmuşsun:))
jade saç rengin çok güzel bende bu ara sarıya taktım ama cesaret edemiyorum yakışmaz diye:26:

X