Bugün ne giydin? Çek görelim..

pek yorum yapmıyorum normalde ama söylemeden geçemedim
barbie acayip güzel giyiniyorsun ablam fln olsan gardrobunu talan ederdim tatlım :)
son kombinin de pek hoş renk uyumu harika ama ayakkabının modelini beğenmedim :KK43: direk beğenmedim butonuna basmak da gelmedi içimden
topuksuz ayakkabı olduğundan değil ama, modelinden dolayı.. ama topuksuz da kullan bol bol fiziğin çok müsait :nazar:

bugünde ben bunları giydim arkadaşlar :KK51:

30059146697740415515251.jpg

barbi her giiydiginde güzel tatlımm :nazar:

hiç şu yakışmamış filan diyemem.maşşallah!! artist senii :KK23:

barbikoom topuklu topuksuz her halinle sekersin tatlisin ben seni hep begeniyorum yaa :KK70: :KK73:

geceyeli begenmedim canim ben bu kombini, tsörtün bittigi kalca kismi falan gözüme bi tuhaf geldi.. sen ne güzel kombinler ekliyordun pembe kombine onlardan birini giyseydin keske

kızlar bişey sorucam msjlarımızı editlemek için kaç gün süremiz var yani kaç gün sonra kalkıyor o edit butonu:26:

bakkbakkkk daha kimleri görcez aceppp
hatunlar çok hoşsunuz vallaha,bayılıyom sizleri izlemeye...benim cadı kızım bırakmıyoki hafta içi giyinip kuşanayım,nerde spor kıyafet ayakkabı ben orda anca hafta sonları fönlenir giyinir kuşanırım...
neyse ben sessizliğimi bozmıyım...sustum....:))

resim yeni değil ama eklemek istedim yeni nişanlanmıştım ekleyim dedim

24537138525572116415251.jpg

Bewi nerelerdee:KK1:

Son düzenleme:
ramazan bayramından nişanlım ve ben
ayağımda lacivert-kırmızı-beyaz topuklu ayakkabı vardı (kilolarımı görmeyin :KK17: lütfen )

1993.jpg

sevgiii ağzın bal yesin kuzum :)
nişandaki kıyafet kabarıktı ya o yüzden normaldende kilolu duruyodum :) yoksa vermedim tersine aldım :S

kızlar ne zamandır ekleyemıyorum
hepınız cok guzelsınız yıne
eger bugun dısarı cıkarsam yenı corap aldım ve saclarım uzun zamandır ılk defa maşalı oyle foto cektırıp eklemek ıstıyorum
hepınızı kokulu kokulu opuyorumm

X