Bugün ne giydin? Çek görelim..

bi tek benmiyim hamilelere dar body falan yakıştırmayan...böyle göğüs altından fiyonklu büzgülü göbek kısmı geniş şeyler giyseler daha şık daha şirin daha hamile gözükeceklermiş gibi geliyo...
çok rahatsız bi karın göbek var gibib durruyo dar bodylerle... bilmiom
bennce bööle...
ay ben buna cevap vermesem catlardım ılk banımı belkı sızın ıcın alıcam ama napalım..
ben hep hamıle kadın melek gıbı gordum ve goruyomda ne gıydını ustundekınde kusur aramak yerıne onlara karınlarında tasıdıkları mınık mucızelerını nasılda sabırla tasıdıklarını ızledım.annenın kusuruna bakılmaz bıldım..o bebegı tasımak o zorlu son ayları tasımak okadar zor kı anlatılmaz yasanır sadece..
hamılelerınde modaya uymasıgerekdını dusunuyorum sızın dedınız fıyonklu tarzlar eskı yıllarda kaldı eh zaman akıyo zaman sıze degıl sız zamana uymalısınız..
cok rahatsız karın dedınız gobekde bı mucıze yetısıyo..

ay ben buna cevap vermesem catlardım ılk banımı belkı sızın ıcın alıcam ama napalım..
ben hep hamıle kadın melek gıbı gordum ve goruyomda ne gıydını ustundekınde kusur aramak yerıne onlara karınlarında tasıdıkları mınık mucızelerını nasılda sabırla tasıdıklarını ızledım.annenın kusuruna bakılmaz bıldım..o bebegı tasımak o zorlu son ayları tasımak okadar zor kı anlatılmaz yasanır sadece..
hamılelerınde modaya uymasıgerekdını dusunuyorum sızın dedınız fıyonklu tarzlar eskı yıllarda kaldı eh zaman akıyo zaman sıze degıl sız zamana uymalısınız..

bunu ben de söyleyecektim.hatta yazdım ama sildim sonradan :KK31:

herkes çok şık barbicim ben ilk baktığımda elbise sandım üstündekileri
ama değilmiş güzel tamamlamışsın beğendim ben

Son düzenleme:
Barbimm süpersinn bebeimm çok beğendim :KK19:
Elbisen nerden tatlım yazmıştım ki elbise değilmiş eteğin nerden onu sorayım barbicim :78:

Son düzenleme:
Ku$uumm .. o durusunuu yirim senin :nazar:

Kazagini begendimm ...etegin kadife galiba .. öyle gördüm gibii ..
coraplar haric begendim .. ama coraplari begenmedim :KK33:
teşekkür ederim ildemcim olumsuz yorumlara açığım uygun bir dille olursa tabi.kızım sana diyorum gelinim sen anla:KK69:
barbie çok tatlı olmuşssun her şey birbirini tamamlamış maşallah:nazar:
gecekuşum kontesm barbiem :nazar:hepinizi beğendmm

kkontess yeleğin çok güzel cnmm ...
gece kuşum uyumlu olmuşsun tatlım çok beğendim...
barbim harikasın cnmmm...
çok teşekkürler tutimm be gececimm:KK69:
bende birazdan resim yüklicem

bugün günüm vardı ve kayınvalidemle gittik onun ısrarı üzerine giydiğim kumaş pantolonum kazağım be ayakkabım
:KK8:
pic0043x.jpg

pic0045m.jpg

pic0046z.jpg

pic0047.jpg

pic0053jq.jpg

pic0065.jpg

pic0050b.jpg

[Bsevgi üstündekiler çok şık olmuş. pantolunun kesimi çok güzel. aparat da hareketlendirmiş:nazar:[/B]
Bu günden bir kare ..Makinanın flashı bozuldu programla açmaya çalıştım fotoğrafı renkler biraz garip oldu .Siyahtım simsiyah..

syhhh.jpg
,
syhd.jpg

Herkese sevgiler..
demothy çok tatlı olmuşssun elbisenin sırt detayı da hoş durmuş. gözlerin çok güzel:nazar:

bu arada kazen:KK9::KK9::KK9::KK9:

barbiecimm canim valla bende cok begendim üstündekileride....ayakabin biraz cok kaba gibi geldi gözüme....ama onun haricinde harikasin tatlim......bayildim...bende üstündekileri önce tüm boydan elbise sandim....siyah beyaz herzaman favorimdir zatenn....:KK8:

Son düzenleme:
Pinax ben cok begendim seni hirkan cizmen cok uymus yakismis masallah

Gecekusummm seni yeni gordum guzelim kazagini uyduramadim bogmus gibime geldi kusum

pinax hoş hatunsun belli:KK1:hırkan çizmelerin yani kısaca giydiklerini çok beğendim renk olarak çok güzeller:KK16:

Haklisinda sende fotonu koysan ? Evet katilmak zorunda degilsin begenmek zorunda da degilsin ama dedigim gibi bir foto koyarsan senide begenip begenmediklerini ifade etseler ?

Yaparız yakında onu da kısmetse rekor kırarım valla bugün ne giydin? konusunda en çok beğenilmeyen kombin olarak bu kadar önyargıdan sonra...
imagemakerla mı çalışsam ne yapsam ya da erol atarmı çekse fotolarımı:KK9:
foto koymak zorunda da deilim biliyorum bunu da...
zaten şu yorumlarımdan sonra Heidi Klum olsam da farketmez nasıl olsa kimse beğenmez:KK9:
Teşekkürler yine de Kazen senin üslubunu çok beğeniyorum söylemiştim daha önce de...

lütfen ban almayın bu mesaj yüzünden zaten, ben kırılmıyorum darılmıyorum moderatöre de rica ediyorum bu sonuçta bana yazılmış bişi ben kötü içerik görmüyorum banlamasınlar...
kesinlikle karınlarında taşıdıkları bebeklere de kendisine de bişi söylemiyorum ne denebilirki bu kadar kutsal bişeye...
ama sadece moda diye beğenmediğim bişeye beğendim diyemem değilmi?
büzgülü fiyonklu ekoseli hamile giysilerini beğeniyorum eski moda da olsa beğeniyorum,
rahatsız bi karın görüntüsü olduğunu hala da iddia ediyorum...dar giysileri yakıştırmadığımı da söylüyorum hamilelere hala...
kusur aramıyorum ama kusur görüyorum,ben kendim şahsım adına ben,ben olarak yani kimsenin sevdiğini sevmek zorunda değilim...karınlarındaki melekleri Allah onlara bağışlasın bir ömür analı babalı olsun inşallah ama hamilelerde dar body sevmiyorum...
siz anlamak istediğiniz gibi anlayın...
kötü niyetli değilim diyebilirim sadece o da inanırsanız sizin bileceğiniz iş....

BarbieveKen ayakkabılarına öl-düm.nereden aldığını yazarsan çok sevinirim canım.ayrıca çok hoş görünüyorsun:KK16:

tşk ederim canım. istanbul fatihte yanış hatırlamıyorsam totsi diye bir mağazadan aldım kapatıyor yanlız son 10 günü :KK1:

barbi siyah beyaz yakismis ...:KK34:
sac rengini actinmi? fotodanmi oyle gorunuyor?

tşk ederim .. yok açmadım kafamın üstündeki spotlardan öyle duruyor olabilir :KK1:

herkes çok şık barbicim ben ilk baktığımda elbise sandım üstündekileri
ama değilmiş güzel tamamlamışsın beğendim ben

tşkler cnm.. üzerimdeki zaten elbise :KK1:

Barbimm süpersinn bebeimm çok beğendim :KK19:
Elbisen nerden tatlım yazmıştım ki elbise değilmiş eteğin nerden onu sorayım barbicim :78:

tşk ederim didem :KK16:
üzerimdeki elbise canım markasıda samsara mı ne öyle bişey sanırım :26:

barbiecimm canim valla bende cok begendim üstündekileride....ayakabin biraz cok kaba gibi geldi gözüme....ama onun haricinde harikasin tatlim......bayildim...bende üstündekileri önce tüm boydan elbise sandim....siyah beyaz herzaman favorimdir zatenn....:KK8:

çok teşekkür ederim :KK16: ayakkabılarım evet biraz kaba duruyorlar sanırım ama bu sene bunlar çok moda gözler alıştı bu kabalığa yani benim alıştı en azından :KK1::KK1:

Son düzenleme:
aşkito ilk kombinini çok beğendim canım kolye biraz uyumsuz göründü ama gözüme
ildemm bu kıyafetin çok yakışmış beğendim canım ince göstermiş ayrıca
gece kuşu canım etek ve çorap çok güzel durmuş kazağını beğenmedim ama
barbim çok beğendim elbiseni çıtı pıtı olmuşun kız :KK1: ayakkabıları da yakıştırdım bu elbiseyle çorap az daha ince olsaydı sanki daha iyi olurdu opak falan
kontesim ya bu kazakla olmamış o yelek önceki daha iyiydi ama bu saat daha iyi olmuş canım
demothy çok zarifsin canım yaa elbise çok yakışmış saç makyaj hepsi çok uyumlu
sevgi bluz benim tarzım değil ama sana çok yakışmış canım önemli olan da bu zaten siyah pantolonla gayet uyumlu olmuş yalnız bluz zaten ağır ve ayrıntılı olduğu için o küpeler fazla olmuş bence daha zarif bi küpe daha hoş olurmuş sanki
pinax şık ve uyumlu olmuşsun çizmeler harika

Son düzenleme:
Aşağıdaki 24 kullanıcı pinax adlı kullanıcının bu mesajını beğendiler/bu mesajına katıldılar. abatu, April, aSkiTo, B&M, BarbieveKen, bellus, bewi, didem_evo, Düş*, evaaa, GeceYeli, GeCe_KuSu, gnydn64, hanturks, iLdeMmm, Mermaid26, minik06, nhltrk, Nil, sedefonur, Selayhus, sourapple, SuRMeLi, __TanRIcA__

Tüm begenen ve yorum yapan arkadaslara tesekkür ediyorum :eek:) :KK71:

wwoowwww:KK23:
kadın gibi kadın abi:KK69:hastayım sana yavrum:KK76: :KK76:

canim benim cok tesekkür ederim... sen begendiysen tamamdir abi :78::KK73:

:KK19: Demothy
Hastayim sana vallaha.. her ne giyinsen giyin.. cok yakisiyor..:KK53:
icindeki güzel olunca, ve kendine ne yakistigini biliyorsa,
sonuc böyle oluyor iste.. Tek kelimeyle Mükemmel.. :KK19:
Seni alan yasadii.. Manken gibi hatunu olucak.. :KK64::KK66:
Allah nazardan korusun.. :nazar:

Süper tarzin var.. Süpersin iste!!
:KK54:

ya bende demoty hakkında bişiyler söyliycem...(esra erola telefonla bağlanmış gibi hissettim birden:KK1:) neyse bi kaç aydır sayfayıtakip ediyorum
sen hem çok tatlı,hem tarz ,hem güzelsin....ama bence en önemlisi eleştirilere açıksın,yumuşaksın...kendine güveninden kaynaklanıyor bence..öptüm seni çok tatlısın...:21:

bende resimlerimi ekliycem 7 haftalık hamileyim...biraz göbüşüm çıksın daha bi hamiş görünürüm.bekliyorum şimdilik...:KK8:

X