Bugün ne giydin? Çek görelim..

ben pek fazla takı takmayı sevmediğim için öyle düşündüm bitanem, takı sever birinn gözündende bakmak gerekir tabi olaya :KK1::KK1:
benim lafıma bakıp kolyene sırt çevirme :KK1::KK1:

ayy canımsınn :)) tatlım ya yok sonradan bu kombinin üzerinde sevmedm kolyemı o yuzden dedm yksa sevıorm tabıkı

demoticim elbisen çok şekermiş ama bence sakın bu şekilde giyme , altına ince siyah çorap giyerek kullan ... çok çıplak duruyor gibi bacakların, o elbisenin altında .. benim fikrim tabi bu , hem elbisenin omuzundaki tüllerle çorapların uyum içerisinde olur :KK34: :KK34:

Bu pantolonu yeni aldim ama kombin etmekte az zorlaniyorum ve bence yakismadi bana..
cizgili shirt ile denedim , gömlekle de hic biri iyi durmadi. icinden yazlik uzun alt kismi cuval tipli bir tunik giydim ve hirka..belki akliniza farkli bisey gelir fikirlerinizi alirim diye ekliyorum...ayrica fermuar kismina gicik oldum..sanirim bu artik ev pantolonu olacak...

aygirl canım hoşgeldin bu pantollardan alıpta kombinleyemeyenler kervanına :KK48: bu pantolonlar gerçekten çok düzgün bir fizik, uzun bir boy için yapılmış ben buna inanıyorum.. yanlış anlama ama sende benim gibi normal boylarda normal fizikli birisin , gündelik hayatımızda bu pantolonların katalog çekimlerinde gördüğümüz kızlar gibi süper topuklu ayakkabılar , bu pantolonun içine sokulmuş incecik askılı badiler, boyna asılmış devasa büyüklükte kolyelerle falan gibi giyemeyeceğimize göre o hayran olduğumuz pantolonu kendi üstümüzde beğenemiyoruz, o kataloglardaki görüntüleri elde eedemiyoruz :KK58: :KK58: :KK50:

ama aldın şimdi atıcak değilsin ya :KK53: şöyle ypabilirsin :KK45:
üstüne bu senenin trendi önü kısa arkası uzun badilerden giyip, pantolonunun ön modelini gösterebilir, rahatsız olduğun toto kısmını kapatabilirsin :KK34:
altınada daha topuklu taba tonlarında bir ayakkabı giyip boyunu yükseltir , pantolonun modelini belli edebilirsin :KK34:
bir postacı çantası :KK34:
ve altın sarısı zincir kolye ama büyük zincir :KK34:

aklıma bunlar geldi canım :KK31: :KK31:

dingiltere kraliçesi ben kombinini çok beğendim , ASİ gibi giyinmişsin :KK1:
bence burada göz tırmalayan eteğinin gömlek ve çizmene göre açık renk oluşu :KK17: eteğini ben tek başına çok beğendim ama bu renklerle biraz alakasız olmuş.. ama biraz görüntüyü hafifletmek istersen beline kalın siyah kemerlerden takabilirsin bence :KK34:

Bunu haftasonu kuzenin nişanında giymeyi planlıyorum .Gerçi sağım solum belli olmaz :KK53: Sade bir organizasyon olucak.Saç ,makyaj,minik bi çanta tamam işte :KK35:

resim1374.jpg
,
resim1359.jpg
,
resim1373.jpg

İyi geceler :KK16:
cnm çok güzel olmuşsun maşallahhh :KK16:

aygirl canım hoşgeldin bu pantollardan alıpta kombinleyemeyenler kervanına :KK48: bu pantolonlar gerçekten çok düzgün bir fizik, uzun bir boy için yapılmış ben buna inanıyorum.. yanlış anlama ama sende benim gibi normal boylarda normal fizikli birisin , gündelik hayatımızda bu pantolonların katalog çekimlerinde gördüğümüz kızlar gibi süper topuklu ayakkabılar , bu pantolonun içine sokulmuş incecik askılı badiler, boyna asılmış devasa büyüklükte kolyelerle falan gibi giyemeyeceğimize göre o hayran olduğumuz pantolonu kendi üstümüzde beğenemiyoruz, o kataloglardaki görüntüleri elde eedemiyoruz :KK58: :KK58: :KK50:

ama aldın şimdi atıcak değilsin ya :KK53: şöyle ypabilirsin :KK45:
üstüne bu senenin trendi önü kısa arkası uzun badilerden giyip, pantolonunun ön modelini gösterebilir, rahatsız olduğun toto kısmını kapatabilirsin :KK34:
altınada daha topuklu taba tonlarında bir ayakkabı giyip boyunu yükseltir , pantolonun modelini belli edebilirsin :KK34:bir postacı çantası :KK34:
ve altın sarısı zincir kolye ama büyük zincir :KK34:

aklıma bunlar geldi canım :KK31: :KK31:

Demek ki bi ben degilmisim bu pantolonu sadece katalogda begenen. Dediklerine katiliyorum, ne o boy var ne fizik ne de o ilginc katalog-tarzi.

yinede degerlendirmek adina senin dedigin tarzda bi giyeyim, belki daha iyi durur..
tesekkür ederim fikirlerin bana yardimci oldu :KK16:

aygirl bence çok güzel olmuş :KK53: ne güsel de kombinlemişsin renk olarak vs
ne ev pantolonu yaa:KK36: yazık edersin walla güzelim şeyeee

dingiltere kraliçesi; yorum yapmıyorum çünkü hep foto koyup kaçıyorsun.
bize yorum yapmadığın yetmiyormuş gibi sana yapılan yorumları okuduğundan da şüpheliyim.
kusura bakma canım.

Son düzenleme:
aygirl bence de çok kötü durmamış canım ya topuklu ayakkabıyla bacakların daha uzun durur pantolon daha bi kendini gösterir bence üstündeki de gayet iyi ama renk olarak olmamış sanki bence kesinlikli böyle kısa şeyler giymelisin üstüne ya da içine sokup giymelisin uzun şeyler hem modeli kapatır hem de bacaklarını kısaltır

dingiltere kraliçesi ben de kontese katılıyorum ama yine de yorum yapıyım ben çizmeyle eteğin duruşunu çok beğendim ama bi renk uyuşmazlığı var kombinde bence de siyah kalın bi kemerle çok daha iyi durur

demothy elbisen çok güzelmiş çok yakışmış canım nerden olduğunu yazabilir misin ben de siyah ince çorap dicem ama zaten daha tam kombini yapmamışsın heralde o gün giyiceksindir

X