Bugün ne giydin? Çek görelim..

konteesin çizme, şal, kazak, pantolan, trençkot hepsi birlikte çok iyi kombin oluşturmuş, ayrı ayrı da çok iyi parçalar, bayıldım, çok zarif çok şık, bende isterim :84:

Bugünde böyleyim.. öyle çok ahım şahım giyinip süslenmedim çünkü alt tarafı ablama geldim bu sabah :KK1: Olumlu olumsuz her türlü eleştiriye açığım:KK42:

Bu Sade ev halim
1707.jpg

Bu dışarı çıkarken trençkotla olan halim

1735.png

Buda dün aldığım cicilerim :21:
1753.jpg

aşkıma bak yaaaaaaaaaaa maşallah bebeim sana ya ben o fizikte olamayacağım için çok kıskandım valla seni :KK43:
her zamanki gibi süpersin bebimmmmmmmmmmmm

deryaaa bitanem benim cankuşumm bidaha şu fizik mevzusunu senden duymak istemiyorummm tamammıı çekicem kulaklarını :) ayrca çok çok çok teşekkür ederimmmm..

Gamzebelinay kazagin güzelmis ama bu kombinin altina ugglari ben yakistiramadim , pantalonun alt kisminda potluklar var gibi cok kaba egreti durmus gibime geldi belki resimden öyledir ama daha dar pantalon skinny veya tayt giymek gerekiyor ugllarla

hep pantalon giyindigim icin bir degisiklik yaptim yorumun icin tesekkür ederim :KK6:

sagol hayyalim malesef son sinir burasi :KK14: biraz kisa kesinlikle daha güzel dururdu :nazar:

bak nasil taniyor biliyor artik :KK16: :KK37: sagol bebegim
seni sonradan gördüm canim ilk defa bir fotonu tam secebildim dermisim :KK1: güzel kombin olmus renkler cok uyumlu bu kombinde trenckot disinda herseyi uyumlu buldum canim

artık daha büyük koyarım canımm En Büyük TÜRKİYE:KK55:mercii:KK16:

Kkontesscim hayirdir neden usturuplu giyinmen icap etti ? Kombin güzel

bi yelekte gözüm vardı,çizmeme uyup uymayacağını anlamam için cizmeyi giymem gerekti
belden kısa mı durcak diye test etmek için kot giymem gerekti.
kot+çizme üstüne normal bi kazak yakıştırdım,şal ile de o çok klasik görüntüden çıkmak istedim
sonuç bu :78:

Son düzenleme:
41994013.jpg

bu sabah havadan yüz buldum :)

ohh ohh Maşallahhhhh , umarım tüm kırolarda denyolarda bu miniden yüz bulmamıştır bugün tatlımmm :KK1::KK1:
çok hoşşşş bayıldım, gözlerim açıldı :82::82:

bugün azcık usturuplu giyinmem gerekti.

sade olmuşsun hmmm hoşş :KK68:

selayım sade ve hoş bir kombin , ekşın yok bugün üstünde başında çok hanımsın hanfendü :80:
saçlarını niye koyultttunn :84:

gamze içine giydiğin badi hem siyah hem beyaz üstüne gri giymişsin ne alaka ? :44: bence düz siyah bir badi giymeliydin ?
içine giydiğin o spor badilerin üstüne o trençkot veya tunik tarzı şey hem çok ince hem çok yazlık hemde çok klasik olmuşş :KK45:
vee ugglar hiç olmamış bu kıyafetin altına, kaba durmuş :KK31::KK31:

sen bunları çıkart bence hepsini ayrı ayrı günlerde giy tek tek canım :13:

gamzebelinaycım pantolon yerine tayt giysen daha hoş olurdu bence :KK34: ama sen kendin de demişsin zaten önem vermeden giydiğini :KK31:
selayhusçum hoş olmuşsun, sadece eteğin daha kısa olsa veya pantolonla olsan daha da hoş olurdu diye düşünüyorum canım :97:

Aşağıdaki 3 kullanıcı Selayhus adlı kullanıcının bu mesajını beğenmediler/bu mesajına katılmadılar.
Düş*, sedefonur, sinopluum katilmadiginiz icin tesekkürler
sedefonur ayrica belirttigin icin cok tesekkür ederim canim katilmayipta yorum söylenince dahada memnun oluyorum neyin begenilmedigini biliyorum :KK16:

Aşağıdaki 15 kullanıcı Selayhus adlı kullanıcının bu mesajını beğendiler/bu mesajına katıldılar.
aSkiTo, aybur34, aygirl, bellus, benimminikelam, Gamze_Belinay, GeCe_KuSu, gnydn64, hanturks, HayyaL, kkontess, Lipgloss, miskokulum, Sonbahar24, tuanabasar sizlerede tesekkür ederim arkadaslar

barbim herzamanda ek$in ek$in olmuyor bugun hanim oldum

etegimin boyu bu kadar uzun degildi aslinda ben elimi cebime sokunca o resimde iyice asagiya dogru kaymis onu fark ettim normalde diz kapagimin oralarda bir yerde .. yorumlara sonua kadar katiliyorum etegin daha kisa olmasi gerekirdi amma velakin böyle oldu.. :86:

Teşekkür ederim kızlar güzel yorumlarınız için ve beğenen herkese :KK9:
Ya füme ya da penti vanilya çorapla giyicem; ten çoraptan nefret ederim çünkü :KK53:
Henüz karar veremedğimden ve fotoyu fikrini almak için eklediğimden çıbıldak çektim :KK17:

gece yeliben de çok beğendim selayın saçını. nerelerdeydin sen?

canım nişanlımın yanındaydım 3 gündür kayıptım :KK9:özlediniz demi beni yazdım emme giderken de sen görmedin galiba canımm rüya gibi 3 gündü kavuşcaz insaşşlah tez zamanda :KK69:

Son düzenleyen: Moderatör:
X