Bugün ne giydin? Çek görelim..

Selam kızlaaar :KK71: En son resim koyduğumda tatsız bir yorumdan dolayı bikaç kişi banlanmıştık ama ben uslanmadım çünkü sevdim burayı :KK62: Bu çok yakın bi arkadaşımın kına gecesinde giydiğim elbisem, bayılırım ben buna abimin nişanı için almıştım 6 sene önce oldu üstüme ama azcık tombikleştiğimden etke toplandı biraz :KK59::KK60: Sevgiler:KK16:

Eklentiler

• $DSC03034.jpg
    $DSC03034.jpg
    23 KB · Görüntüleme: 34
Selam kızlaaar :KK71: En son resim koyduğumda tatsız bir yorumdan dolayı bikaç kişi banlanmıştık ama ben uslanmadım çünkü sevdim burayı :KK62: Bu çok yakın bi arkadaşımın kına gecesinde giydiğim elbisem, bayılırım ben buna abimin nişanı için almıştım 6 sene önce oldu üstüme ama azcık tombikleştiğimden etke toplandı biraz :KK59::KK60: Sevgiler:KK16:

elbisen çok güzel .yakışmış cnm

alisha elbisen çok güzel cnm..sanada çok yakışmış..ayakkabılarınıda çok beğendim benzeri bende de var.maşallahhh

Tesekkürler kizlar...:KK16:

bugün yeni pantolonumu giydim biraz komik durdu sanki. aksama resim ekliycem..

Günaydın örtmenim kıyafetlerin tamda senin tarzın, çok asil olmuş.. ayakkabılarına bittimmm :KK69: ama fularını sefmedim :KK71:

Aslıcım ceketin harika canım, armalı şeylere bayılırım, beyaz badi ve kotda o ceketi tamamlayabiliceğin en doğru şey olmuş :KK71: kolyeni sefmedim bitek :KK70:

Alishacım elbiseni çok beğendim, ayakkabılarını çok beğendim ceketinide çok beğendim ama hepsini birarada beğenmedim, ayakkabılar elbisenin altında kaba durmuş bence :KK58:

aygirl hırkanı siyah tercih etmeliydin bence, gri biraz alakasız olmuş :KK70:

casmin yeşillç kombininde ya altına daha dar bir pantolon giyseydin yada üstüne daha kısa bir tunik giyseydin daha şık olurdu bence :KK70: ayakkbılarını beğendim :KK71:

aşkitim topraamm leoparlı badine bayrıldım yevrummm :KK51: bağa virsene :KK9:
dün kafana taktığın şeyden gördüm almaya niyetlendim hattai sonra aman ben takmam bunu sıkıntı gelir bana dedim almadan çıktım ne hoş duruyormuş :KK48: siyah deri ceketinde çok hoşmuş :KK9:

mavieren çok tatlo görünüyorsun uzaktan canım, resim uzak olduğu için pek yorum yapamıyorum kıyafetlerine :KK55:

BARBİE sağol canım benimde sonradan pek hoşuma gitmedi resimlere bakınca kolyem :)

casmin 8.şura toplantısı haa çok güldüm ya alemsin bacumm :KK60: :KK60:

perisoko elbisenin rengi ne kadar güzel yaa esmer tene daha bi yakışır süper görünüyorsun

alisha :KK69:

mavi eren resmin çok uzak ama karşıdan güzel görünüyor oğlunada maşallah..

aşkitoo abooowww çokk güzel bir bluz leoparlı desen hiç giymedim, ama sende çok hoşuma gitti bende mi denesem bi :) deri montunda çok güzel

aslı_hasan kolyen dışında güzel, belki resim otururken çekildeği için öyle gelmiştir bana...

barbiiişş sen neden eklemiyosun bacuum kime küstün gene :KK55:

perisoko elbisenin rengi ne kadar güzel yaa esmer tene daha bi yakışır süper görünüyorsun

barbiiişş sen neden eklemiyosun bacuum kime küstün gene :KK55:

ayy perisokoyu atlamışım halbuki çok beğennmiştim elbisesini , ten rengini papilerini senin yorumunda görünce yazayım dedim
perisoko bacı mikemmelsinn :nazar:

yok kız ne küsmesi aşkolsun :KK53::KK53:
ekledim ya geçenlerde bi dene :KK1::KK1:

X