Bugün ne giydin? Çek görelim..

masallah kizlar hepiniz cok $Ik olmusunuz.. siradan bir hal paylasayim istedim bugunki ben ..saclarimida gecici olarak cikolata kahveye boyadim bir sürelik.. burda birazdaha koyu cikmis am

Son düzenleme:
aygirl bence de çok kötü durmamış canım ya topuklu ayakkabıyla bacakların daha uzun durur pantolon daha bi kendini gösterir bence üstündeki de gayet iyi ama renk olarak olmamış sanki bence kesinlikli böyle kısa şeyler giymelisin üstüne ya da içine sokup giymelisin uzun şeyler hem modeli kapatır hem de bacaklarını kısaltır

önü kisa arkasi uzun takilcam bi dahaki sefere, o fikir aklima yatti. veya dar biseyi icine verip üzerine blazer giycem, bakalim.. topuklu ayakkabi daha hos duracak sanirim.
renk olarak üzerine sence ne giymeliyim ?

Az önce bir kizda bu pantolonlardan gördüm, kiz bastan söylemek lazim ock güzeldi ve ne giyse yakisir cinstendi. boyu sanirim 1,70 gibiydi, bu pantolonlarin daha az torbalayanini ve daha cok havuc seklinde olanini giymisti, koyu kot rengiydi, belinde ince bi kemer, icinden cizgili siyah lacivert shirt, boynunda beyaz atki ve siyah kisa deri ceket giymisti, ayakkabilari ise babetti ama kiz incecikti boyda güzel. cok hos duruyordu...

41994013.jpg

bu sabah havadan yüz buldum :)

havalar türkiyede bu kadar iyi mi ya ? bacaklarin pek gozeeel elbiseye bakamadim :KK9:

masallah kizlar hepiniz cok $Ik olmusunuz.. siradan bir hal paylasayim istedim bugunki ben ..saclarimida gecici olarak cikolata kahveye boyadim bir sürelik.. burda birazdaha koyu cikmis am

etegi cok begendim. kazak da güzel ama sanki pantolonla daha hos durur..

Bugünde böyleyim.. öyle çok ahım şahım giyinip süslenmedim çünkü alt tarafı ablama geldim bu sabah :KK1: Olumlu olumsuz her türlü eleştiriye açığım:KK42:

Bu Sade ev halim
1707.jpg

Bu dışarı çıkarken trençkotla olan halim

1735.png

Buda dün aldığım cicilerim :21:
1753.jpg

Selayhus canım kot eteğin biraz daha kısa olsaydı daha hoş olurmuşsun ama gene de çok güzel.
Hele üstündeki triko çok güzel, çok yakışmış :KK12:

samantha kıyafetin kombinin güzel ama kemerinde siyah olsaymış ..bide elbisen az daha uzun olsa daha iyi olurmuş..çok fazla mini geldi bana.kızmazsın umarım ama yinede beğendim.

Bugünde böyleyim.. öyle çok ahım şahım giyinip süslenmedim çünkü alt tarafı ablama geldim bu sabah :KK1: Olumlu olumsuz her türlü eleştiriye açığım:KK42:

Bu Sade ev halim
1707.jpg

Bu dışarı çıkarken trençkotla olan halim

1735.png

Buda dün aldığım cicilerim :21:
1753.jpg

trençkot çok hoş. üstün gündelik ona bişey diyemiycem

selayım saçın hayırlı olsunnn öncelikleee:KK39:
etein az kısa olsa dha iyi durucaktı bence ama uzun olmasının nedenini biliyorum:KK69:
yine de beğendim canımmm:KK71:

etegi cok begendim. kazak da güzel ama sanki pantolonla daha hos durur..
hep pantalon giyindigim icin bir degisiklik yaptim yorumun icin tesekkür ederim :KK6:
Selayhus canım kot eteğin biraz daha kısa olsaydı daha hoş olurmuşsun ama gene de çok güzel.
Hele üstündeki triko çok güzel, çok yakışmış :KK12:
sagol hayyalim malesef son sinir burasi :KK14: biraz kisa kesinlikle daha güzel dururdu :nazar:
selayım saçın hayırlı olsunnn öncelikleee:KK39:
etein az kısa olsa dha iyi durucaktı bence ama uzun olmasının nedenini biliyorum:KK69:
yine de beğendim canımmm:KK71:

bak nasil taniyor biliyor artik :KK16: :KK37: sagol bebegim
seni sonradan gördüm canim ilk defa bir fotonu tam secebildim dermisim :KK1: güzel kombin olmus renkler cok uyumlu bu kombinde trenckot disinda herseyi uyumlu buldum canim

Son düzenleme:
önü kisa arkasi uzun takilcam bi dahaki sefere, o fikir aklima yatti. veya dar biseyi icine verip üzerine blazer giycem, bakalim.. topuklu ayakkabi daha hos duracak sanirim.
renk olarak üzerine sence ne giymeliyim ?
canım ben kahveyle siyah olduğu için uyumsuz buldum ama kahve tonları krem mavili bişeyler iyi olabilir bence

ececimx çok şeker bi resim bebişine de maşallah :emir_bebek:
elbisen çok hoşmuş ön kısmını da merak ettim

samantha evet ankarada hava çok güzel bugün ama ben evdeyim malesef :KK5:
elbise çok yakışmış ben de istiyorum bu modelden ama daha uzununu :KK1:siyah hırkayla kahve kemer olmamış bence onun dışında gayet hoş görünüyosun

gamze trençkotun çok güzel kazak da çok hoş oturmuş üstüne

selayım kazağına bayıldım çok yakışmış eteğin boyuyla botların boyu birbiriyle uymamış ama bence daha uzun bi çizmeyle daha güzel görünürdü canım benim

kontesim kız inceliyon sen gitgide :89:
skinny çizme çok yakışmış şal çok güzel durmuş
selayımın aksine ben trençkotu çok yakıştırdım bu kombinle :78:

X