Bugün ne giydin? Çek görelim..

aşkitomm leoparlarla harika olmuşssun
saçına da bayıldım
göbüşün de iyice büyümüş ne güzel...

perimm canım benim pembeler çok yakışmışş afetsin afett....

mavi eren çok hoş olmuşsun

askitom
leoparli desenli kiyafetleri sevmem aslinda ama sana acayip yakismis.......
haftasonu kiyafetine gelince zaten siyah favori renklerimdendir sanada deri montun cok yakismis tatlimm...mükemmelsin....

mavi erenn
canim idolümsün....harikasin....
giyimde örnek aldigim kisilerden birisin.....
harikasin....harikasin....harikasin.......

diger ismini saymadigim arkadaslarda cok güzeller....
vallahi burayi takip ederken icim aciliyor yaww....

cnmm çok güzel olmuşsun maşallahhh

Aşkitim her 2 kıyafette çok güzel demek kızımız olucak çok sevindim senin adına
Pembe elbiseli fıstık periss harika görünüyosun renklerin uyumu , elbisenin modeli ,senin fiziğin cuk yani

Bunu haftasonu kuzenin nişanında giymeyi planlıyorum .Gerçi sağım solum belli olmaz Sade bir organizasyon olucak.Saç ,makyaj,minik bi çanta tamam işte

,
,

İyi geceler

Bu pantolonu yeni aldim ama kombin etmekte az zorlaniyorum ve bence yakismadi bana..
cizgili shirt ile denedim , gömlekle de hic biri iyi durmadi. icinden yazlik uzun alt kismi cuval tipli bir tunik giydim ve hirka..belki akliniza farkli bisey gelir fikirlerinizi alirim diye ekliyorum...ayrica fermuar kismina gicik oldum..sanirim bu artik ev pantolonu olacak...

Eklentiler

• $P1000721.jpg
    15,8 KB · Görüntüleme: 40
  • $P1000729.jpg
    24,7 KB · Görüntüleme: 38
  • $P1000734.jpg
    13,9 KB · Görüntüleme: 37
  • $P1000733.JPG
    83,5 KB · Görüntüleme: 43
aygirl bence o pantolonun üstüne daha dar bir seyler giymeliydin...
o tür pantolanlarin üstüne dar seyler daha yakisiyor bence...

Burda resim paylaşan herkes mi güzel olur yada bu kadar mı yakıştırır Ne zaman baksam içim eriyor hepiniz öyle güzelsiniz ki hanginizin ismini sayayım imrenerek ve çok sıkı takip ettiğim bir konu yalan yok Allahım hepinizi nazarlardan korusun Hepinize 41 kere maşallah
Not:dayamadım yazmak istedim sadece

Canım ben bloğunu da takip ediyorum burdan da biliyorum seni.Bence yaşına göre olmamış bu kıyafet biraz ağır kaçmış biraz da kilolu göstermiş seni.Bu tip çizmeleri çok seviyorum kotlarla mini eteklerle falan ama üzgünüm buna olmamış.Bu yüzden beğenmedim butonuna bastım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…