Bugün ne giydin? Çek görelim..

Selam kızlaaar En son resim koyduğumda tatsız bir yorumdan dolayı bikaç kişi banlanmıştık ama ben uslanmadım çünkü sevdim burayı Bu çok yakın bi arkadaşımın kına gecesinde giydiğim elbisem, bayılırım ben buna abimin nişanı için almıştım 6 sene önce oldu üstüme ama azcık tombikleştiğimden etke toplandı biraz Sevgiler

Eklentiler

• $DSC03034.jpg
    23 KB · Görüntüleme: 34
aşkito çok tatlısın maşallah cnm sana...leoparlı bluzunu çok beğendim...bebişte büyümüş maşallahh

elbisen çok güzel .yakışmış cnm

alisha elbisen çok güzel cnm..sanada çok yakışmış..ayakkabılarınıda çok beğendim benzeri bende de var.maşallahhh

Tesekkürler kizlar...

bugün yeni pantolonumu giydim biraz komik durdu sanki. aksama resim ekliycem..

Günaydın örtmenim kıyafetlerin tamda senin tarzın, çok asil olmuş.. ayakkabılarına bittimmm ama fularını sefmedim

Aslıcım ceketin harika canım, armalı şeylere bayılırım, beyaz badi ve kotda o ceketi tamamlayabiliceğin en doğru şey olmuş kolyeni sefmedim bitek

Alishacım elbiseni çok beğendim, ayakkabılarını çok beğendim ceketinide çok beğendim ama hepsini birarada beğenmedim, ayakkabılar elbisenin altında kaba durmuş bence

aygirl hırkanı siyah tercih etmeliydin bence, gri biraz alakasız olmuş

casmin yeşillç kombininde ya altına daha dar bir pantolon giyseydin yada üstüne daha kısa bir tunik giyseydin daha şık olurdu bence ayakkbılarını beğendim

aşkitim topraamm leoparlı badine bayrıldım yevrummm bağa virsene
dün kafana taktığın şeyden gördüm almaya niyetlendim hattai sonra aman ben takmam bunu sıkıntı gelir bana dedim almadan çıktım ne hoş duruyormuş siyah deri ceketinde çok hoşmuş

mavieren çok tatlo görünüyorsun uzaktan canım, resim uzak olduğu için pek yorum yapamıyorum kıyafetlerine

BARBİE sağol canım benimde sonradan pek hoşuma gitmedi resimlere bakınca kolyem :)

casmin 8.şura toplantısı haa çok güldüm ya alemsin bacumm

perisoko elbisenin rengi ne kadar güzel yaa esmer tene daha bi yakışır süper görünüyorsun

alisha

mavi eren resmin çok uzak ama karşıdan güzel görünüyor oğlunada maşallah..

aşkitoo abooowww çokk güzel bir bluz leoparlı desen hiç giymedim, ama sende çok hoşuma gitti bende mi denesem bi :) deri montunda çok güzel

aslı_hasan kolyen dışında güzel, belki resim otururken çekildeği için öyle gelmiştir bana...

barbiiişş sen neden eklemiyosun bacuum kime küstün gene

perisoko elbisenin rengi ne kadar güzel yaa esmer tene daha bi yakışır süper görünüyorsun

barbiiişş sen neden eklemiyosun bacuum kime küstün gene

ayy perisokoyu atlamışım halbuki çok beğennmiştim elbisesini , ten rengini papilerini senin yorumunda görünce yazayım dedim
perisoko bacı mikemmelsinn

yok kız ne küsmesi aşkolsun
ekledim ya geçenlerde bi dene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…